· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna (52)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna (52)     
mamistef

Copii
Tudor: 13 ani, 6 luni
Maria: 10 ani, 1 luna

05.12.2009 2:00     citat 

jenat
....stai sa ma musc de miini,sa vad daca-s reala rad
au!

te pup, multumesc! jenat sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 13 ani, 2 luni
Teodora Stefania: 10 ani

05.12.2009 2:08     citat 

Nu e, iti garantez eu prostit foarte fericit

Buna ziua sarut
Mami, pun pariu ca intr-un an cofetariile din Iasi nu vor mai avea nici o comanda de torturi trag cu ochiul Esti absolut GENIALA exclamatie
Alina, ma bucur mult pt tine/voi ca v-ati innoit sarut atunci cand faci cumparaturi multe si iti iei tot ce vrei ai asa o stare de bine zambet as vrea si eu, dar.............
Christa, stiu ca nu te ajuta prea mult ce-ti spun, dar te inteleg cat de greu iti este in privinta hotararii asupra lui Darius si cat de solicitanta e micutza.........e greu dar nu avem de ales.......multa putere iti doresc si felicitari pt cei mai frumosi si destepti copilasi sarut sarut sarut
Cuscra, zi-i cuscrului ca-i fur lupii daca nu te lasa sa forumesti scot limba sarut
Steff, esti dulce foc, au ras fetele mele odata cu tine cand ne uitam la filmulet foarte fericit sarut
Bursu, punem pariu ca o s-o nasti pe Elena (DUPA 20 IAN) undeva intre Iasi si Husi confuz rad glumesc, Doamne fereste prostit
Mamiyasmiiiii, tin pumnii stransi stransi si tremur de nu mai pot jenat (parca m-as duce eu sa nasc iar prostit ). Sa-ti dea DD mult curaj, sanatate tie si micutzei si muuuult laptic sarut sarut sarut
Hai va pup pe toate, ma duc sa fac fasole cu carnati, comanda de la "sef" ochi peste cap sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 10 ani, 1 luna
ariana georgiana: 8 ani, 11 luni

05.12.2009 2:35     citat 

surprins surprins surprins surprins surprins NU mai am cuvinte...mami Felicitari!!!!
Mie nici desenata pe hartie nu imi iese asa frumos
JOS PALARIA!!!!!

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 10 ani, 1 luna
am nascut deja!

05.12.2009 3:05     citat 

MamiS sarut felicitari sarut A iesit superb
Alina sarut ma bucur pentru voi sarut sunteti norocosi sarut sa va fie de bine ce a ti cumparat
Fetele pe unde umblati confuz

sus

Denunta
bursucitza

05.12.2009 3:23     citat 

eu am ajuns la husi dar mai bine nu imi mergea pagina ca la ce tort am vazut sa-mi f*rig una prostit bravo mami.... maine poimanie iti vad toneta de torturi pe la coltu strazii foarte fericit
mamistef mihai te apreciaza enorm si se lauda pe aici cu ce ai facut... l-am intrebat "vrei sa vezi ce a mai facut mamistef?" si mi-a spus... "tot timpul" scot limba cool apoi a plecat si s-a laudat la lume si acu m-am eliberat ca sa pot scrie si eu un mesaj prostit sarut
mamiyasmi draga mea poti sa ma deranjezi si pe luna de oi fi... abia astept vesti despre tine si ariana... pupici...

tei te pup dulce sarut sarut sarut dar nu pot vedea filmu... nu stiu ce are si epava asta de calculator nervos

alina felicitari sa stapaniti sanatosi toate achizitiile sarut sarut sarut sarut sarut sarut

nu ma prea lasa virusul asta mic sa tastez ca a invatato matusa-sa sa stea cu curu pe birou si sa se joace la tastatura nervos

intr-un cuvant va spun asa ... si eu tare cred ca elena se va naste in masina foarte fericit saptamana viitoare pe 13 avem programata o iesire la chisinau... sper sa ma lase astia sa trec la vama rad

va pup ca simt ca cedeaza.... calculatoru... virusu.... cineva prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 13 ani, 6 luni
Maria: 10 ani, 1 luna

05.12.2009 3:56     citat 

Bursule,iti multumesc din tot sufletul pt cuvintele astea frumoase.Ma simt privilegiata ca pot sa fac si eu cite ceva dragut care sa bucure prietenii sau pur si simplu niste clienti necunoscuti.E ciudat cum mi-am descoperit pasiunea asta la o virsta la care as fi zis ca ma cam cunosc pe mine insami,si problema e ca fiind facute de mine,eu le vad tot felul de defecte si ma uimeste cumva in primul moment cind sunt laudata. Am emotii de fiecare data,pt ca imi doresc asa de tare sa fac ceva frumos de fiecare data,si-mi doresc sa nu ma blazez niciodata in viata mea!!!

Mamiyasmi,cind si daca vei vrea vreodata tort facut de mine,stii bine ca o fac cu tot dragul! Pina una-alta stai cuminte pina miine dimineata sarut tinem pumnii cu toatele pentru micutza Ariana!!!

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 13 ani, 7 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 9 ani, 11 luni

05.12.2009 5:23     citat 

Salutareeeeeeeeeeeeeeee!
Va era dor de noi?????????????
V-am citit in fiecare zi dar de scris n-am mai apucat trist am profitat ca este sotul acasa si am hoinarit in fiecare zi ,am luat cadouri pt Mos Nicolae,am fost cu Robert la dentist(nici urma de dintisor care sa se miste),am rezolvat mai multe treburi si uite asa a trecut timpul.
Felicitari tuturor puiutilor pt dintisori si maselute
Mamiyasmi iti doresc o nastere usoara,refacere grabnica si muuuult laptic
Bursule vreau sa te vad cu burtica si in primele zile din 2010 sarut sarut sarut
Adytza tare frumos noul look ,sunteti tare frumoase amandoua sarut sarut
Liana sa stii ca si eu am decorat casa....pup pe Dudu si pe mamica lui sarut sarut
Micky ai doi copii superbi sarut
Soficuta sanatate multa sarut si pupam plimbaretul sarut
Christa felicitari lui Darius si pupam micuta somnoroasa
Melisa ai niste ochi superbi si iti sta bine si cu bretonul mai scurt sarut
Tei e scump foc Stefanutz sarut
Alina28 sarut sarut sarut
Mamistef ma omori cu zile.....bravo pt noul tort si jos palaria in fata ta
Cuscra bag de seama ca ai pus ochii pe lupii cuscrului
Scuze daca am omis pe cineva ,trimit mesajul asta si revin

sus

Denunta
gypsy

Copii

05.12.2009 5:37     citat 

Acum trebuie sa ma laud jenat si va anunt ca ieri nazdravanul meu cel mic a mers de cateva ori singurel si tare incantat mai era de noua descoperire.
Azi am fost cu puiutii la fabrica spiridusilor si Robert a fost la atelierul kinder unde a facut un om de zapada, am mai vizitat atelierul de martipan unde am facut un tortulet si niste fursecuri iar apoi am avut ocazia sa ne urcam pe motocicleta de politie si sa vedem cum arata interiorul unei ambulante.A fost o zi tare frumoasa si dorim ca saptamana viitoare sa mergem din nou ca sa putem trece si pe la celelalte ateliere ale spiridusilor.

Fac un om de zapada

Micul bucatar

Asta am facut eu

Si broscuta cu tati

Scuze ca v-am bombardat cu poze dar tare greu mi-a fost sa aleg.....rwestul pozelor AICI

sus

Denunta
gypsy

Copii

05.12.2009 5:54     citat 

Gata pe ziua de azi,ma duc sa pregatim ghetutele iar dupa ce adorm puii trebuie sa fug la masina sa aduc cadourile.
Dragele mele sper din tot sufletul ca Mos Nicolae sa treaca pe la fiecare si sa va aduca cadoul dorit iar eu il trimit sa va umple cizmulitele doar cu bucurii, noroc si sanatate.
Va pup

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 16 ani
Chris - minunea mica ,sufletel: 10 ani

05.12.2009 6:19     citat 

Mamistef JOS PALARIA nu am cuvinte care sa iti laude munca la adevarata valoare...pupam albastreii frumosi,micul bucatar-cofetar si pe toti cei ce nu i-am enumerat ,dar nu prea pot scrie cu Chris in brate...

Mos Nicolae sa va aduca in ghetute tot ce va doriti,mamiyasmi si sora mea e nscuta pe decembrie,ce mai cadou pt mama...

Tei imi inchipui cat iti este de greu fara sot,fratele meu e pe mare din septembrie,mai am un verisor tot marinar,stiu cat e de greu mai ales cand ai 2 copii...multa putere sa treaca timpul mai repede,sa fiti cat de curand impreuna

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 10 ani, 1 luna
ariana georgiana: 8 ani, 11 luni

05.12.2009 7:30     citat 

ok....ultimele vesti...maine la 9 trebuie sa fiu la spital prostit nemancata si nebauta.
Va pup pe toate, toate si sa de-a Dd sa ne auzim cu bine.
Sa vina Mos Neculai la toata lumea cu daruri multe!!!!!!!

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 21 ani, 6 luni
Christian: 9 ani, 11 luni

05.12.2009 8:17     citat 

Woau.....Raluca, dar ce aventuri ati avut. surprins Sa nu-mi zici ca nu te-ai gandit si la noi scot limba . Am vazut toate pozele, intr-adevar sunt multe dar mai mergeau cateva postate trag cu ochiul si cea cu Robert la trenulet, si pe BMW cool .....si cu ustensila de bucatar in mana socat
MamiS...felicitari,mami ..... sincer iti spun : am vazut pe site-ul culinar o casuta din foi, pentru aperitiv trag cu ochiul cu branza si pateu.....si ma gandeam ca vei face tot cam asa ceva, doar ca va fi dulce . Nici nu imi imaginam ca vei face o casa in toata splendoarea.......este minunata iar tu esti de vis (de visul oricarui copil si a oricarui barbat) trag cu ochiul
Bursuleeee.......ai grija de tine, mami, ca in rest toate vor fi cum va dori doamne-Doamne sarut Sa ajungeti cu bine si la Chisinau w-e viitor sarut

Nu mai stiam ce voiam sa scriu.......va pup, fug la bucatarie (piciul meu doarme deja) sarut

Mamiyasmi, sanatate multa si tie si Arianei (si Yasminei, desigur) si sa dea Doamne-Doamne sa veniti numai cu vesti bune!

sus

Denunta
bursucitza

05.12.2009 9:52     citat 

buna seara buna seara iak vin cu burtishoara....
pentru mamiyasmi: fa cat mai multe poze in seara asta cu burtica :d

va pup si va doresc noapte buna

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 13 ani, 2 luni
Teodora Stefania: 10 ani

05.12.2009 10:44     citat 

Buna seara sarut
Noi am fost in seara asta la Mall, a venit acolo Mos Craciun, au cantata si dansat copilasi, a fost foarte frumos, Claudia s-a simtit super trag cu ochiul
Cuscra, va invidiez........ati avut o zi minunata, pozele sunt foarte frumoase si se vede ca v-ati distrat. Asa, Robert, invata sa faci fursecuri, ca pe "nevasta-ta" n-are cine s-o invete jenat si sa stii ca si noi avem bemveu (asa-i zice Clau foarte fericit), chiar daca nu e ultimul model prostit Broscutza mica e din ce in ce mai frumusel, imi vine sa-i pap obrajorii bucalati sarut sarut sarut

Special pt mamiyasmi, iti doresc o nastere cat mai usoara, bebelina sa fie sanatoasa si papacioasa, iar Yasmi, care de acum va deveni big sister prostit sa nu-ti simta foarte mult lipsa si sa se adapteze cat mai usor situatiei sarut sarut sarut

Clau si-a pregatit ghetutzele, le-a pregatit si pe ale broscutzei si acum ne certam sa treaca la culcare ochi peste cap

Va doresc sa va aduca Mosul multa sanatate, fericire si tot ce va doriti sarut sarut sarut
Noapte buna sarut
Vine Mosuuuuuulllllll foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

06.12.2009 12:04     citat 

la multi ani de Sf. Nicolae tuturor celor ce poarta acest frumos nume.... si celor nascutzi in aceasta zi sfanta sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: