· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Suspiciuni ...(lista)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Suspiciuni ...(lista)     
Bebica25

07.12.2009 12:52     citat 

Ramonica pentru putin , zambet Cand mai ai drum spre Isis as vrea sa-ti dau si un balansoar electric (daca este nevoie) si cateva hainute. tot 0-6 lunite .ma bucur enorm ca am putut ajuta , Te pup

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 13 ani, 6 luni
Denis Gabriel: 11 ani, 3 luni

07.12.2009 12:58     citat 

pai chiar zilele trecute am fost la isis...te anunt cand mai merg acolo trag cu ochiul

sus

Denunta
Bebica25

07.12.2009 1:08     citat 

Oky . foarte fericit asteptam atunci

sus

Denunta
carlitos

Copii
Andra-Analis: 15 ani, 1 luna
Antonio Gabriel: 12 ani, 7 luni

17.12.2009 3:38     citat 

Pai nu mergeti acum sambata...sau nu am inteles eu bine.

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 4 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 3 luni

02.05.2010 12:58     citat 

----------
Gawain a scris:
----------
Marinutza a scris:
daca dati pe undeva de Iacob Amalia (sau Sima Amalia) va rog sa va ganditi si la ce va voi povesti acum.
aceasta persoana a aparut acum 1 an si ceva aici pe forum cerand ajutor pt pruncul nenascut. am zis sa dau si eu o mana de ajutor si cum mai aveam ceva lucrusoare de bebe in casa le-am facut pachet ca sa le trimit. si a inceput cu insistentele: cand trimiti pachetul? ai pus pachetul? cum stam? etc. cand deschideam YM si apareau intrebari de genul asta ma gandeam ca ceva e in neregula. i-am zis ca sper sa foloseasca aceste hainute si ca nu le va vinde. m-a asigurat ca le va folosi. in fine, dupa ceva evenimente neplacute prin familie, fapt care a intarziat trimiterea coletului, am reusit sa-l pun la posta. a ajuns, toata lumea fericita.
acum mai are un copil si cum aveam niste hainute de la finutele mele am zis sa fac iarasi un gest si sa i le trimit. s-a pus Marinutza pe facut colet, l-am carat dupa mine la serviciu gandidu-ma ca gasesc eu o posta in jurul jobului. si cu treaba si cu cautat, evident ca am intarziat vreo 2 zile. timp in care aceasta Amalia ma bombarda cu intrebarile: ai pus pachetul? cand il pui? ai zis ca-l pui...
iar am avut sentimentul ca avea planuri cu acele hainute.
si urmeaza lovitura de gratie:
apare doamna direct, fara buna ziua fara altceva: auzi? mie nu-mi place sa fiu luata la misto?
eu am ramas surprins si a inceput un schimb de cuvinte nu tocmai placut. pt mine. m-a luat doamna la suturi ca sunt mincinoasa, ca am zis ca trimit si n-am trimis nimic. mie intre timp imi crescuse tensiunea, cautam prin sertarul biroului chitanta de la posta si ma duc sa o scanez cu gandul sa-i demonstrez proastei cat de nesimtita e.
de ce as fi mintit pe timpul si pe banii mei???
cum si=a permis sa creada ca sunt la dispozitia ei, sa-i trimit ceva cand vrea muschiul ei. am fost f suparata si m-am gandit ca sunt altii care merita mult mai mult. i-am urat sanatate ei si copiilor ei si am rugat-o sa nu ma mai deranjeze vreodata si ca sa fiu sigura de asta am scos-o din lista si i-am dat ignore.

nu stiu daca vinde lucrurile ca nu am timp sa caut pe site-uri, e problema ei, pacatul ei, dar va rog, daca va intersectati cu ea, sa aveti grija.

PS- eu inca mai sper ca in lumea asta mai sunt oameni buni si cu frica de Dumnezeu.
----------

----------

Atentie: acum Sima Amalia are o noua adresa de email:
[email protected]

sus

Denunta
mery_nice

Copii
Laura: 22 ani, 11 luni

12.05.2010 6:12     citat 

----------
roxmaryn a scris:
Gazutza29,mariutza_mea cu yahoo ID gazutza29
Gabrilellitta cu yahoo ID cosmorom2008

Suspiciuni pentru mami_pui cu yahoo ID xplodcs_foneata

Chiar daca vom posta aici ce ni se pare in neregula, este foarte simplu de creat id-uri noi de yahoo. Cu parere de rau spun, inainte sa vreti sa faceti un bine, cereti dovezi. Poze, ceva, nu stiu... trist
----------

[img][b]Ai dreptate, uite eu am nevoie de ajutor si, sau sponsor, am aici toate datele , nr de telefon, se poate verifica numai tastand pe google numele fetitei mele...........si la telefon , eventual intalnire , afisez si dovezi...poze eventual filmulete tot ce trebuie , am nevoie disperata de ajutor pt a inplini visul fetitei mele de campion... Laura Anghelenici din Bucuresti . Un copil pentru care cuvantul IMPOSIBIL nu exista ! Un sportiv adevarat , la numai 12 ani , care incepe sa practice karate inca din anul 2005 , timp in care a acumulat 74 DE MEDALII 42 medalii de aur,14 de argint, 8 de bronz si 3 cupe plus un trofeu), la diferite competitii nationale si internationale, ne-a facut mandri ca suntem romani.Niciodata , nu a reusit sa mearga la mondiale , pt ca nu se incadra in limita de varsta...sau , mai nou , in ultimul an , din motive financiare . Acum , este din nou selectata in echipa nationala , insa fara ajutorul vostru nu va reusi sa ajunga la mondiale . Daca doriti sa o ajutati pe Laura sa devina campion mondial la karate , va pune la dispozitie urmatorul cont in LEI : deschis la Banca Romana de Dezvoltare , BRD , pe numele ANGHELENICI DANIELA : RO76BRDE441SV87711344410 SI UN CONT IN EURO DESCHIS LA BRD , pe numele Anghelenici Daniela :RO12BRDE441SV00552304410 pentru orce donatie,insa este nevoie de un sponsor pt aceasta sportiva sau pentru clubul din care face parte,in cazul unei sponsorizari oferim reclama pe trening , tricou, banere la comăpetitii pe cel putin 3 site unul al clubului si pe inca 2 ale unui post de radio on line care sustine aceasta sportiva...la dorinta dumneavostra putem oferi si reclauma audio pe postul de radio on line ,nu ezitati sa sustineti o sportiva care merita sansa de a deveni campiona mondiala in 2010 campionatul se tine in Franta!!!asteptam un raspuns, pana pe data de 20 luna curenta sportiva trebuie sa plateasca cantonamentul pentru poiana pinului si costinesti fara de care nu poate sa participe la mondiale , suma nu este foarte mare insa imposibila pentru parinti care nu o mai pot sustine vorbim de 420 de lei pentru cantoinamentul de la POIANA PINULUI cu lotul NATIONAL AL ROMANIEI si 650 lei pentru cantonementul de la COSTINESTI cu clubul DOJO acolo unde activeaza campinatul mondial costa 400 euro fara insotitor 800 euro cu insotitor cazare taxe transport si mic dejun , pentru contact adresa de mail [email protected] si numarul de telefon ... 0724 086 295
Multumim si asteptam un raspuns!!!! avem si o campanie pe www.radiom4u.ro din pacate nici un leutz pana acum... chiar sportul nu mai conteaza in tara asta?[/url]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: