· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (247)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (247)     
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 2 luni
Erica-Teodora: 7 ani, 3 luni

19.05.2010 1:36     citat 

----------
adelia a scris:

Römer king plus a fost notat cu "Bun" - nota 2.1
Evolva a fost notat cu "satisfacator" - nota 2.8 - pardon: 3.0 are nota. Evolva Ultra are 2.8

Acu depinde ce alegi: sa primeze siguranta sau pretul trag cu ochiul

Ca si completare, la urmatoarea grupa de varsta un scaun notat tot cu "bun" costa cam 100-150 de eur ( eu am dat pe Römer Kid Plus- urmatoarea grupa de varsta: 4-12 ani 120 de eur).

Asa ca:
- iesi mai scump cu 2 scaune
- daca alegi 2 scaune, ai un plus de siguranta si huse mai ok (nu stiu cat de bine tine o husa purtata si tinuta in masina non stop timp de 11 ani - avand n vedere ca scaunul e folosit de copil care nu are asa de multa grija - la spalarea de scaun am gasit pe husa si sub husa: bucati de banane flecite, mere aruncate si lipite, bomboane gumate, noroi, nisip, firimituri de paine, suc varsat, ciocolata topita, intarita, amestecata cu restul de ingrediente - insa am facut si drumuri lungi si ca sa le tinem in scaune le-am dat de toate rad )
----------

Bun,eu tot nu inteleg cum e cu notele astea. si nu stiu nici daca bun e mai bun decat satisfacator.Pe scurt,ca nu ma intereseaza pretul ,care e mai bun?
Si oricum poate peste vreo 2+3 luni ca acum nu am nici o sansa cu banii.
Merci de raspuns sarut

Delia eu va tin minte sarut Bine ati venit!
Deitza ce 'fetita' frumos ai tu acolo...e super de frumos sarut sarut
Anca ia-l cu tine la dr trag cu ochiul si eu am programare vineri si am emotii si frica.
Alexxya daca ar fi sa ne luam dupa ce zice lumea ochi peste cap ...
Eu as vrea si incerc sa imi mai prelungesc un an de stat acasa scot limba vedem pana atunci.

Si noi avem ipoteca si datoriile se ridica lunar la 2000 lei plang sau sunt foarte trist si ne+am mai luat si masina.Sotul e jandarm e plutonier major cine stie ce salarii au,intelege prin ce trecem si noi.Eu am indemnizatia minima,ca la serviciu aveam minimul pe economie desi luam altceva in mana.... E prapad trist

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 4 luni

19.05.2010 1:38     citat 

schimb imediat

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 4 luni

19.05.2010 1:46     citat 

248

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: