· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (80)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor fluturasii verii (80)     
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 1 luna

16.12.2010 5:36     citat 

Pai si la Miru e ceva ..asa ca o iritatie,tuseste dimineata,cand da de aer.In rest nu are nimic. prostit Stiu ca le-am mai dat eurespal si le-a mers,acum sa vedem . sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 5 luni
Ilinca: 13 ani, 1 luna

17.12.2010 12:22     citat 

buna fetelor
multumim pt aprecieri sarut
si la noi a nins si copii au fost asa incantati zambet am stat un pic pe afara, sa speram ca maine va fi mai multa zapada trag cu ochiul
si ai mei copii tusesc ochi peste cap , lui andrei i-am dat erdomed ca tusea destul de urat, ketof, eferalgan si pliculete de acc 100 sau aerosol cu acc, plus sirop de muguri de brad
ilinca in seara asta a inceput sa tuseasca ochi peste cap
in functie de tuse eu le dau, eurespal, humex, plantusin, stodal, si aerosol cu acc trag cu ochiul
sambata avem si noi programat taiatul porcului la socrii apoi plecarea la Ct ..in functie de vreme zambet
pt revelion am gasit oferte care ne duc la 3000 euro ... cam mult am zis noi ... mai cautam dar... cred ca amanam pana la vara ochi peste cap

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 2 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 11 luni

17.12.2010 9:05     citat 

Va pupam, dragi mamici!
Alina, vai saracuta Ema...Injectii?!!! Trebuie sa fie mai ingrozitoare decat o branula. Oare nu se puteau face intravenos ca sa o doara mai putin? Nici nu vreau sa imi imaginez prin ce trece Ema si voi, parintii, care trebuie sa o tineti bine. Imi vine sa plang de-a dreptul. Nu e corect. Daca te consoleaza in vreun fel, Ema esti foarte mandra in costum national! sarut sarut sarut
Pupacim restul puiutilor bolnaviori si le dorim multa sanatate ca sa poata iesi la zapada.
Steliana, tare frumoasa si bucataria ta!
Asteptam poze de la serbari!
Tato, nu imi poti spune cat a costat bucataria macar pe pm? Imi doresc si eu una, dar sa vad cati ani trebuie sa strang bani prostit
Va doresc weekend placut, calduros si plin de sanatate!

sus

Denunta
tato

Copii

17.12.2010 9:52     citat 

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

17.12.2010 10:06     citat 

ziua buna fetelor
va dau o cafelutza cat va povestesc cum era sa nu mai ajung eu la servici

cele din bucuresti stiu si cele din tara poate a-ti auzit ca in bucuresti singurul sector care nu face nimic cand vine zapada este sectorul 5. si cum eu locuiesc in el ...... e o gheazta de toata frumusetea pe strazile mari si mici. si cum mergeam eu cu 20 km /ora in drum spre servici, intr-o mare intersectie imi patineaza masina si ma invart cu totul la 360 grade. am facut o pirueta de toata frumusetea. norocul meu e ca nu ma pierd usor cu firea cand sunt la volan si am reusit sa ma redresez. si al 2-lea noroc e ca in intersectie erau politisti care opreau masinile la semafor astfel incat intersectia nu era aglomerata.
Dumnezeule mare multumesc ca am ajuns cu bine la munca si sper sa ajung si acasa .....
PS. pe d-nul Vanghelie, primar al sectorului 5 l-as strange de gat eu si multi alti locuitori, nu stiu cum face de tot iese el la alegeri nervos nervos nervos
PS 2. in rest ma bucur ca a nins si in bucuresti si deseara poate o scot si eu pe emy la zapada ....abea astept trag cu ochiul

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

17.12.2010 10:06     citat 

tato rad merci de cafelutza

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.12.2010 10:39     citat 

neata'

fetele multumim de cafeluta!

Doamne!!! alinutza bine ca ai avut viteza de reactie si esti ok !!!!

sus

Denunta
tato

Copii

17.12.2010 11:19     citat 

Sailor,scuze,am uitat sa-ti raspund jenat Toata distractia ne-a costat 250 de mil prostit ,mobila de sufragerie,un cuier in hol(am uitat sa-l pozez),aparatura electronica si zugravitul.Mobila de bucatarie a fost 140 de milioane,dar fara masina de spalat si aragaz.Nu mai stiu exact cat au costat si ele,dar o sa-l intreb pe Adi si iti spun.Ne-am scuturat de cam multicei bani,dar am vrut sa facem totul pe comanda,pt ca nu se potrivesc mobilele pe care le-am gasit si aratau rau.Si nu faci in fiecare zi. trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

17.12.2010 12:18     citat 

Alinutza, rad rad rad ,cand dam amandoua cand niciuna! rad rad rad rad
Ma bucur ca ai scapat cu bine.Si noi am fost aseara la Craiova,la controlul meu la aparatul dentar si am mers tot cu 20 la ora prostit Am ajuns la 1 noaptea inapoi.Of. prostit Au anuntat ca de mainwe se topeste zapada si vom avea un Craciun cu vreme de primavara. trag cu ochiul

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 3 luni

17.12.2010 12:50     citat 

Salutare mamici!
imi pare rau sa aud ca sunt fluturasi bolnaviori,le doresc din suflet sa le treaca repede.Ema,esti o dulce,imi pare tare rau ca faci injectii,chiar nu imi pot inchipui ce este in sufletul lui mami trist
Si micuta tarancuta este o dulceata.
Frumoase bucatarii aveti zambet sa le stapaniti sanatosi!
Astazi a fost serbarea Alexiei si spre surprinderea mea,nu numai ca a stat f f f cuminte,dar a spus si poezioarele.Sper sa reusesc sa pun si poze.
Alinuta,Doamne,bine ca esti bine.

sus

Denunta
tato

Copii

17.12.2010 12:57     citat 

Bravo,Alexia!Felicitari!Primul fluturas care a trecut cu bine peste serbare! rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 3 luni

17.12.2010 1:24     citat 

Tato,Alinuta multumim de cafeluta!
Tato multumim,pai Alexia era tare linistita,eu eram cea agitata...si ea saraca asa cuminte era printre copii,fiind si cea mai micuta.Imi era teama sa-i fac si poze de linistita ce statea rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

17.12.2010 1:48     citat 

imediat va pun si noul capitol, pozele noi puse vor aparea in urmatorul colaj, sa nu va suparatzi dar acesta era deja pregatit si nu mai pot sa o iau de la capat si sa le inlocuiesc acum. dar pt colajul din ianuarie vor aparea cu sigurantza, asa ca puteti pune poze noi ca sa am timp sa le pregatesc trag cu ochiul

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

17.12.2010 1:53     citat 

capitol nou, sarbatori fericite

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: