· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (96)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (96)     
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 2 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 11 luni

28.06.2011 5:00     citat 

Pupici!
Alinuta, ce poza frumoasa!
Mai ce Ciresica am vazut! Si asortata cu o Briosa dragalasa!
Sanatate lui Andu! Si spor la papat inghetata!
Gaby, nici nu ma pot gandi ce e pe poponeata ta...
Ralu, sanatate! Mergeti la Disneyland si va veti simti mai bine!

Fetelor, la cati bani m-a costat sejurul, trageam sperante de vreme muuuuuuuuuuuuuuuult mai buna. Imi vine sa urlu, cica si in Bulgaria ploua si e frig, cel putin asa am citit pe net. Nu e drept pentru Chris. Sper ca vremea se va indrepta , totusi , ceva mai repede decat anunta ei. Doar e imprevizibila, nu? Sper sa nu regretam concediul acesta... Vom vedea ce va fi. Maine plecam, asa ce rugati-va la Doamne-Doamne sa indrepte vremea si in tara , si in Bulgaria, de dragul fluturasilor nostri sarut

Va pup!

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 1 luna

28.06.2011 5:09     citat 

Sailor,multumim din suflet! sarut sarut sarut sarut
Si noi trebuia pe 1 iulie sa plecam la mare,sa vedem daca ne lasa doctorul sa mai mergem.Maine il intrebam.Tinem pumnii sa fie vreme frumoasa si sa va bucurati de concediu! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 2 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 3 luni

28.06.2011 7:41     citat 

ralu sanatate si8 distractie placuta la dysneyland...

andu puiule...pupici multi sa teaca repede gatutul...... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

bafta la vreme frumoasa celor care aveau programate concedii nico eu am un coleg care placa in bul;garia si a vorbit cu cineva de acolo si i-a zis ca vremnea e super....el trebuie sa plece sambata

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 2 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 3 luni

28.06.2011 8:01     citat 

inca o poza cu mitzi

si astea sa ma laud cu fotografiile pe care le face tati

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 3 luni

29.06.2011 7:13     citat 

Buna dimineata mamici!
Superbi flututurasii nostri! sarut sarut
Ksde,sunt frumoase fotografiile!
Ralu_Mada,multumim de raspuns si compliment!Sanatate multa micutilor tai,sa va puteti bucura din plin de week-end-ul la Disneyland! sarut
Andrei,gata si cu amigdalele,acum te vei simti mult,mult mai bine,concediu placut Tato!sarut
Sailor,sa speram ca se indreapta vremea,eu asa cred,ne rugam la Doamne-doamne,si va tinem pumnii sa aveti parte de o vreme minunata in Bulgaria,! sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 13 ani, 1 luna

29.06.2011 7:18     citat 

neatza buna,

Alina,f frumoase pozele
Andu, am uitat ca zicea mami ca urmeaza scosul amigdalelor, cum a fost???? Te pupam si ne rugam sa fie totul bine pe viitor sarut sarut

Pe cand trageam sperante ca plec totusi in concediu, imi zice tati aseara ca el si-a luat o lucrare si ca in urmatoarele 2 sapt nu e disponibi...deci iar ne prinde varful sezonului, perioada pe care incerc s-o evit de cand ne-am propus sa mergem la mare. Grea nastere are conscediu asta plang sau sunt foarte trist

Sailor, sa aveti parte de un concediu pe cinste, sincer si pe mine ma batea gandul sa mergem la bulgari, dar, asa singuri cu masina mie teama....Cand ai vreme poate imi dai mai multe detalii

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 1 luna

29.06.2011 7:47     citat 

Ksde,Gaby,Ama,multumim mult de tot!De dimineata am vorbit cu doctorul si ne-a zis ca avem voie la mare de duminica incolo,dar sa evitam sa-l tinem in soare puternic.Oricum,eu as vrea sa ies dimineata cu ei ,pe plaja,ca sa le fac aerosoli,asa ca o sa incercam sa nu stam la plaja.Ne-a zis ca o sa-l doar urechile cateva zile,pana se adapteaza cu noua presiune.A mai zis ca amigdalele lui se vedeau mici la un control de rutina,insa erau ascunse si aderente.De la ele nu avea pofta de mancare,pt ca el nu-si dadea seama dar il deranjau cand inghitea alimentele.Sa speram ca o sa fie bine de acum incolo si o sa ma laud ca nu mi-a mai racit cu anii scot limba sarut sarut sarut
Deci duminica o sa plecam si noi in concediul mult asteptat.Sper sa se indrepte vremea.
Emilici,esti o papusica!Si pozele lui tati sunt superbe!N-am cuvinte! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 1 luna

29.06.2011 8:40     citat 

buna dimineata fetele

andu,ma bucur tare mult ca esti bine..si tinem pumnii sa poti papa o tona de inghetata.. sarut sarut sarut
pupam ciresica scumpa din poze.. sarut sarut
nico,sa ai parte de un concediu superb

la noi e un frig de zici ca vine iarna si mai si ploua ...
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

va doresc o zi buna

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

29.06.2011 8:49     citat 

neatza
andu pupici gatutzului sa se refaca repede si sa nu mai racesti asa des.
sailor concediu placut si speram se sa indrepte vremea ca sa va puteti bucura de el
ksde, sotzul face poze superbe
ralu multa sanatate si distractie maxima la disney

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

29.06.2011 9:10     citat 

capitol nou

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: