· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (100)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (100)     
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 3 luni
Ilinca: 12 ani, 11 luni

05.09.2011 8:48     citat 

buna fetelor
eu am mari emotii pt inceperea gradinitei Ilincai , asa am avut si cu Andrei jenat ...saptamana aceasta tb sa merg sa-i cumpar ruscacel, ceva pt interior de incaltat si fisa cu vaccinari, aviz epidemiologic de la med de familie trag cu ochiul
ralu, astept impresii de la gradi sarut
cafeluta...

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 1 luna
Robert Gabriel: 8 ani, 11 luni

05.09.2011 9:27     citat 

buna dimineatza si bine v-am regasit
stelyana merci de cafelutza
sambata ne-am intors de la mare si a fost tare bineeeeeeee si frumossss si as fi vrut sa nu se termine asa de repede
emma a fost tare incantata, alerga pe plaja si tipa pur si simplu, si cand valurile marii s-au potolit nu o mai puteam tine pe plaja, vroia doar in apa
e drept ca si eu sunt la fel, daca apa e buna de facut baie - nu mai ies din ea
azi trebuia sa mergem si noi in prima zi de gradinita dar cum am fost plecati nu aveam exudatul facut, asa ca abea azi de dimineatza am fost si l-am facut si miercuri ne vine rezultatul asa ca la noi joi o sa fie prima zi de gradinita foarte fericit am emotii de pe acum
astept impresii de la voi despre prima zi de gradinita si sa-mi spuneti si mie ce punem in rucsacelul ei ??? schimburi in caz ca se murdareste sau ce ?
sunt un pic suparata pt ca sunt doar 2 grupe mici si una are 27 de copii, pe cand cealalta are 33 de copii si emma e in cea cu copii mai multzi ....nu inteleg de ce nu a echilibrat grupele
va pooop pe toate iar poze sper ca maine sa vi le arat

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

05.09.2011 9:29     citat 

Buna dimineata zambet

multumim de cafeluta.

Am fost de dimineata sa ii fac Sarei exudatul naso-faringian, dar am plecat asa cum am venit, pentru ca nu mai avea la cabinet cu ce sa recolteze, asa ca maine mai facem un drum trist .

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani

05.09.2011 9:55     citat 

Neatza mamici !
Mai sunt si fluturasi care nu merg la gradi precum Alex? trist noi nu am prins locuri nicaieri ..asa ca mai asteptam un an..
Ma bucur pt voi mamici , or sa se distreze la gradi si or sa invete lucruri noi! sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 3 luni
Ilinca: 12 ani, 11 luni

05.09.2011 10:13     citat 

Alina, in general se pune in rucsacel pantofii de interior, un schimb in caz ca se murdareste ... chilotel, tricou, pantalon scurt sau lung, depinde de anotimp, si sticluta cu apa zambet
cuscra, cum a fost la nunta zambet

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani

05.09.2011 10:17     citat 

eatza!!! am intrat sa va pupacesc ....sunt la munk dar mai citesc asa printre randuri. pup fluturasii care au crescut asa mult...sa nu ii recunosc:P pup bubulina mea....

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

05.09.2011 10:45     citat 

Alinuta, eu astazi aflu ce ii trebuie sa bag in rucsacel si iti spun.

Mary, eu am reusit sa o inscriu pe Sara acum o saptamana dar la program de 4 ore. As fi vrut la program prelungit.

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

05.09.2011 11:06     citat 

stelyana, pentru ce sticluta cu apa? nu le da apa sa bea de acolo?
am aflat si eu de schimburi, incaltari de interior, 2 prosopele, 1 pachet servetele, 2 hartii igienice si un sapun lichid. asta la o prima strigare.
daaaa eu trebuie sa ma duc joi (in prima zi) cu flori pt directoare si educatoare? asa se practica ?? sa nu radetzi ca nu stiu cum de face.
lunea viitoare se pare ca va fi o sedinta cu parintzii foarte fericit sper sa nu fie dimineatza ca nu o sa pot ajunge .....
colega mea a cazut astazi in genunchi si se pare ca si-a spart rotula asa ca este la spital pregatindu-se de operatie plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

05.09.2011 11:16     citat 

capitol nou

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 1 luna

06.09.2011 3:53     citat 

----------
oana-oana a scris:
eatza!!! am intrat sa va pupacesc ....sunt la munk dar mai citesc asa printre randuri. pup fluturasii care au crescut asa mult...sa nu ii recunosc:P pup bubulina mea....
----------

]

si eu pup nick mic pitic sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: