· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > mamici din galati sunt?
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor mamici din galati sunt?     
SICRAN

Copii
NARCIS-DANIEL: 14 ani, 4 luni

10.10.2010 9:53   mamici din galati sunt?  citat 

confuz zambet

sus

Denunta
roll

Copii
Diana-Nicoleta: 9 ani, 10 luni

11.10.2010 1:35     citat 

Da! trag cu ochiul

sus

Denunta
el83cry

12.10.2010 12:34   lucrusoare bebe  citat 

buna. ma numesc elena si sunt o viitoare mamica de fetita. voi naste in aproximativ o saptamana si datorita situatiei financiare f proaste (amandoi someri), nu avem posibilitatea de ai cumpara lucrusoare ingerasului nostru. as fi foarte recunoscatoare persoanelor ce ne pot ajuta cu hainute,carut, patut. orice lucru de bebe este bine venit. noi stam la tara asa ca voi lasa nr. mamei mele, 0751087070. multumiri anticipate

sus

Denunta
gadaan

Copii
Darius Florin
Marius Andrei

12.09.2011 6:12   2 lucrusoare bebe  citat 

Buna,sunt Gabriela,am ceva lucrusoare de copii,anunta-ma daca mai ai nevoie pe [email protected] sau [email protected]

sus

Denunta
gadaan

Copii
Darius Florin
Marius Andrei

12.09.2011 6:13   mamici de galati  citat 

Sunt si eu o mamica din Galati si am 2 baietei de un an si 3 ani.Astept vesti de la voi.

sus

Denunta
R4MOON

Copii
Timeea: 13 ani, 2 luni

07.11.2012 8:51   Microbuz Galati  citat 

Salutare mamici,

Ma intereseaza daca e cineva din Galati si ma poate ajuta cu ceva informatii despre firme serioase care efectueaza trasport persoane Galati - Brasov? Merg la o nunta pe 10 noi si duminica pe 11, trebuie sa ma intorc singura si de tren m-am interesat si e prea devreme, la 6.40, nu as vrea sa merg direct de la nunta la gara....

Mersi,
Va pup!

sus

Denunta
cristina41975

Copii
Didi: 12 ani, 11 luni
Andu: 10 ani, 10 luni

07.11.2012 9:33     citat 

Dar in autogara te-ai interesat la maxi-taxi sau cum vrei sa le spui??? Mult timp am facut naveta pe acest traseu si n-am avut probeleme, iar orarul... era foarte bun.

sus

Denunta
R4MOON

Copii

07.11.2012 9:37     citat 

pai nush cum sa ma interesez k eu sunt din Brasov si nu am fost in viata mea la Galati..de aceea va ceream ajutorul.
Da-mi un nr. de tel unde sa sun...

sus

Denunta
cristina41975

Copii
Didi: 12 ani, 11 luni
Andu: 10 ani, 10 luni

08.11.2012 1:48     citat 

Pai si la autogara din Brasov poti sa te duci sa te interesezi ... este zona garii. iar microbuzele de multe ori fac curse tur-retur, si cu programare. Sau macar pe net este un site autogari.ro, completezi unde vrei sa mergi si de unde si gasesti acolo absolut toate datele necesare (orar, pret, operator transport). Eu am preferat cursele facute de Autorecord, dar nu stiu daca orele lor sunt potrivite si pentru tine ... Numar de telefon din ce am eu notat (dar nu garantez ca mai sunt de actualitate): 0742120935 sau 0744386075.

sus

Denunta
R4MOON

Copii

09.11.2012 9:55     citat 

multumesc frumos!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde