· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 66
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 66     
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

06.12.2012 9:23     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
cum sint bre milanezele alea..? cu ciuperci si mai ce?
----------

Eu le fac cu ciuperci si ton , reteta de pe plicurile alea pt milaneze e cu ciuperci si sunca ..

Neatza doamnelor sarut .. a venit Mosu' la voi ? Ca la copilasi sunt convinsa c-a venit la toti sarut sarut sarut

Azi va invitam la petrecere sarut , pupici multi si dulci tuturor sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 2 luni
Pufarina: 9 ani

06.12.2012 9:27     citat 

La multi ani Gabita sarut sarut sarut
sa fii sanatoasa si norocoasa si sa ai o viata implinita!

Christa, mersi, o sa ma uit pe linkurile alea, sa vad daca trimit si in vagauna asta rad
ca de cate ori mi-am luat tzeapa pe situri unde scrie mare Trimitem in toata lumea...si dupa ce pun in cos si dau sa platesc....ooops...produsul ales nu poate fi trimis in zona geografica aleasa.... rad
noi nu sintem in EU si sint restrictii cu caru pe aici... nu mai zic cat platesti transport...gasisem ceva pe mothercare.uk, si la cumparaturi de 25-30 lire ma costa transportul 18...am renuntat naibii foarte fericit

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

06.12.2012 10:11     citat 

La multi ani Gabitza! Bucurii multe, sanate, drum lin in viata zambet

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

06.12.2012 10:46     citat 

Va multumesc dragelor sarut sarut sarut , numai bucurii si bine va dorim si voua! sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 3 luni
cea mica: 8 ani, 7 luni

06.12.2012 11:07     citat 

la multi ani Gabitza!!!!

a venit si la noi Mosu...mai mult cu dulciuri...nu-i nimic ca alea le papa mami...bine cat de cat au mai ascultat si de mine Mosii astia bunica si sor'mea si au mai strecurat si cate un iaurt, o banana, o portocala... zambet
azi fii-mea are excursie de la gradinita la sibiu, sa o premieze pt concursul de desen si cred ca ii duce pe copii si in piata sa vada bradul..era tare entuziasmata azi dimineata, abia astepta.
eu stau cu inima ca puricele sa fie totul bine pe drum. scot limba
am vazut-o si la tv ieri, a venit primarul la gradi sa le dea ceva cadouri, si a filamt-o si pe ea (la televiziunea locala), cica ce vrea sa ii aduca mos Craciun, la care ea foarte convinsa, o trusa de unelte rad
in rest zapada zapada..nu-i frig dar e fleasca peste tot pe trotuare, ieri m-am facut si eu varza la picioare trist mai bine imi luam cizme de guma)
nu mai imi vine sa ies din cauza asta

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 13 ani, 4 luni

06.12.2012 11:46     citat 

furni, ce-ti pot oferi e sa-ti trimit de aici, daca nu trimit vanzatorii din .de, dar pana la 2 kg costa si aici 16,90 EUR. Poate gasesti totusi la ebay al vostru?

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 2 luni
Pufarina: 9 ani

06.12.2012 12:07     citat 

----------
Christa a scris:
furni, ce-ti pot oferi e sa-ti trimit de aici, daca nu trimit vanzatorii din .de, dar pana la 2 kg costa si aici 16,90 EUR. Poate gasesti totusi la ebay al vostru?
----------

MERSI...ma uit diseara pe linkuri (acu sint la servici si nu pot) si iti dau mesaj daca nu pot...o sa caut si ebay.no ...

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

06.12.2012 6:59     citat 

La multi ani, Gabitza mica si frumoasa! Sa fii sanatoasa si voioasa si sa ai parte numai de bine! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

06.12.2012 7:08     citat 

Iaca si capitolul nou...sarut

sageata sageata sageata N E X T exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11