· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (315)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (315)     
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
9 ani, 11 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 8 luni

20.01.2013 3:09     citat 

Buna fetele!

Ankkkka , ce ma bucur sa te vad! Multa bafta la proiectul bb , sa vina cat mai repede! Nu ne pui si noua o poza? Mi-ar prinde si mie bine un negru ca al tau , sa comand doar si sa fac de toate! scot limba rad rad rad

Suns , multa bafta la analize , dar cum a spus si Roxy nu prea ies bine dupa sarcina, asa ca nu cred ca trebuie sa te sperii prea tare. Alaptezi puiutul mic?

Urschu , nici eu nu am intrat prea des , asa ca nu e nici o problema , noi sa fim sanatoase! sarut Multa bafta la noul job . sper sa fie mai putin solicitant decat cel anterior!

Roxy pupam baietii frumosi ! sarut sarut

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

20.01.2013 4:28     citat 

Crysy nu imi fac probleme ca ar fi ceva in neregula cu analizele. De revenit cu fierul si calciul imi revin eu. Problema mea sunt durerile de cap de care nu mai scap. Am sunat sa imi fac programare la rmn si mi-au spus ca trebuie sa golesc ambii sani si sa nu alaptez o zi ca e posibil sa imi bage o substanta contrastanta care afecteaza laptele. Initial am cam dat inapoi, dar am inteles ca substanta aia este administrata de regula in cazuri extreme, asa ca o sa merg si o sa refuz in cazul in care ar fi nevoie de ea.
In plus, cand vin toate gramada si mai sunt si doi pitici de care trebuie avut grija in cea mai mare parte a timpului singura, o mai iei putin pe aratura. Dar altfel sunt optimista ca trec toate si astept odata primavara!!

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 4 luni
Radu Stefan: 7 ani

21.01.2013 11:24     citat 

crysy sarut , ce putin a mai ramas si la tine, acum vine zambet
of sunsh te inteleg, si oricum dupa nastere este mult mai sensibila o perioada iar acum trebuie sa va obisnuiti cu un nou membru care te solicita destul de mult. Stiu cum e ca si mie mi-a fost tare greu la inceput, si acum am momente cand mi se pare ca nu fac fata si cand sunt foarte obosita. Cred ca ne-am obisnuit si cu cei mari care nu mai au nevoie de asa multa atentie iar pitici sunt asa mici si neajutorari. Pupici si sa fie bine la rmn, sa ne spui ce ai facut.

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

21.01.2013 11:27     citat 

ar fi o idee sa punem fiecare cate o fotografie noua cu copilasii nostrii ca cele pe care le avem la inceputul capitolului sunt cam vechi, ne mai actualizam si noi putin zambet

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

21.01.2013 11:41     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...6a#1302492

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: