· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Spiridusi de iarna 2009 (13)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4
subiect nou  raspunde
autor Spiridusi de iarna 2009 (13)     
elidia_st

Copii
ELISA: 10 ani, 8 luni

03.03.2011 2:38     citat 

vreau sa urez cu intarziere LA MULTI ANI puiutei Timeea, Ambra sa-ti creasca fetita sanatoasa si sa va aduca numai bucurii, cum ati petrecut? ce-ti face bebelusa, cum te simti?
sarut
LA MULTI ANI, Lucas! asteptam sa intre mami sa ne arate poze cu tine, ce mai faceti? sarut
ourBaby felicitari pentru fetita sarut
Micutza pai tu esti educatoate la gradi? bine ca esti aproape de fetele, va dorim sa fie mai bine de acum incolo.
Mirene pupam fetele sarut

nu-mi imaginez cum va fi la noi cind o sa mergem la gradi, deocamdata nu se pune problema, tati nu vrea sa o ducem la cresa, chiar daca ea e mai mult decit pregatita. citeodata chiar imi spune "eu merg la gradinita", doar nu stie ce-i aia, dar spune. e foarte isteata, vorbeste muuuult si bine, maninca singura, de pampi am scapat de mult tare, se plictiseste in casa, o vad cum sufera din cauza lipsei de comunicare cu copii, mai ales acum iarna cind am stat mai mult in casa. abia astept sa se incalzeasca afara sa iesim des, sa se plimbe. poate oboseste mai mult, ca de o saptamana nu mai doarme la amiaza pentru ca nu reuseste sa-si consume energia, si numai asa adoarme bine seara si la timp.

va pup, sa aveti o primavara frumoasa!

sus

Denunta
mirene

Copii
Hannelore: 10 ani, 8 luni
Adelheid: 8 ani, 3 luni

03.03.2011 4:27     citat 

Elisa si eu am crezut ca la Hanne o sa-i placa la cresa
Ca vedeam ca nu are nici o problema daca o lasam cu persoane straine alti copii , se juca si eram fericita ziceam sigur o sa se acomodeze repede
Dar nu a fost asa totusi programul strict , unele nu implica copii in activitati ii lasa sa se invarta pe acolo
Si ajung ca Hanne sa se bage sub patutiri si sa planga
Vom merge cand vom mai creste

Ma bucur ca a-ti scapat de pampi , eu de comoditare am amanat pt inceput de primavara
ca as schimba prea multe haine daca s-ar uda.

Pupici la bebei sau copilasi deja.

sus

Denunta
ambraa

Copii
Timeea Alexandra: 10 ani, 7 luni
Andrada Bianca : 8 ani, 6 luni

08.03.2011 6:37     citat 

Elidia multumim de urare!!! sintem bine dar abia astept sa vina luna aprilie ,e tot mai greu cu burtoiul si cu bebele mai mare zambet .Felicitari ca ati scapat de pampi,noi inca mai lucram la acest capitol
    La multi ani mamici de 8 martie!!! o primavara frumoasa sa aveti

sus

Denunta
    elidia_st

Copii

10.04.2011 4:25     citat 

Ambraa, iti doresc pt maine o nastere usoara, sa-ti fie bebelusa sanatoasa, tu sa ai refacere rapida si sa veniti repede acasa, pupici, asteptam vesti de la voi sarut

sus

Denunta
    ambraa

Copii

18.04.2011 2:22     citat 

Elidia multumesc sarut
      Sintem de vineri acasa,bebe e cuminte mai putin Time care inca nu sa obisnuit inca ca are o surioara dar lucram la asta zambet
        Surioara se numeste Andrada Bianca ,sper sa ajung zile astea sa pun si o poza sa ne cunoasteti
          pupici

sus

Denunta
          elidia_st

Copii

29.04.2011 10:31     citat 

Ambraa ma bucur ca sinteti bine sarut ce mai face Time? s-a obisnuit cu surioara ei? ce nume frumos! sa va traiasca amindoua sarut
          asteptam cu nerabdare poze cu micuta, dar si cu fetita cea mare trag cu ochiul sarut

fetelor, pe unde sinteti?

sus

Denunta
          ambraa

Copii

01.05.2011 8:54     citat 

Elidia sarut
            Timeea a inceput sa inteleaga ca mami are 2 fetite,cei drept a fost destul de greu in prima saptamana cand am venit acasa cu cea mica dar acum sa mai linistit si ai este foarte draga,o pupa ,o mangaie zambet
              cateva poze cu comorile mele aici
                http://s378.photobucket.com/albums/oo22...a/diverse/
                  voi ce mai faceti? restul fetelor?

sus

Denunta
                  elidia_st

Copii

03.05.2011 11:55     citat 

ma bucur pt voi sarut am admirat pozele, ce frumoasa e micuta zambet sa va traiasca! Timeea surprins ce a mai crescuuuut, e asa dulce. vad ca tine in par clamite si elastice, Elisa nu vrea nici cum plang sau sunt foarte trist are parul cam lung, ma gindesc ca vine vara, transpira si incepe sa se scarpine prin cap cind ii este cald, cred ca imi iau inima in dinti si merg sa o tund, asta e. poate dupa ce mai creste, va accepta clamite si alte chestii, acum insa nu trist

sus

Denunta
                  ambraa

Copii

05.05.2011 8:50     citat 

Elidia multumim sarut
                    Timeea tine clamitele dar foarte putin la un moment dat le da jos din par zambet ,eu pt. moment nu ai las parul sa creasca foarte mare din acelasi motiv

sus

Denunta
                    ambraa

Copii

16.02.2013 10:48     citat 

La multi ani spiridusi dragi !!!! sarut .mamici poate reveniti la forumeala

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4
                    Data este GMT + 2 Ore
                    subiect nou  raspunde
                    mergi la: