· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Etapele dezvoltarii > Bebe de 6 luni nu isi tine bine capul
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4
subiect nou  raspunde
autor Bebe de 6 luni nu isi tine bine capul     
geanyok

03.11.2007 3:52     citat 

nam mai intrat de mult dar sa ivit inca o problema bebe meu are 7 luni si nu sta singur in fund asta sa fie vreo problema grava va rog sami spuneti si mie plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

03.11.2007 4:33     citat 

Mona a stat in fund singura tot cam pe la 7 luni, si nu e nascuta prematur!

sus

Denunta
fluturas30

16.04.2009 8:02     citat 

[b[color=red]]buna.am si eu un copil prematur nascut la 26 de saptamani.a face kinetoterapie nu e nimik rau.dincontra ptr un prematur e foarte importanta
copilul meu face de 2 luni si se cunoaste.si al meu e rigid sa teapan.eu am avut multe de tras cu el.avea doar 650grame.asa ca sa nu va mai speriaticu kinetoterapia.si in legatura cu statul in fundulet depinde de fiecare prematur.al meu are 9 luni si nu sta inca.cu prematurii trebuie sa ai multa rabdare ca daca nu nu faci nimik.al meu a stat 5 luni in incubator.si are si 3 operatii.inca mai sper in bine.dumnezeu e marericum e o scumpete de baiat si are o energieeeeeeeeeeee :wink: va pup pe toate i nu disperati :) [/b][/color][/b]

sus

Denunta
ccarmen

27.02.2013 2:07   Re: Bebe de 6 luni nu isi tine bine capul  citat 

----------
geanyok a scris:
bebe da 6 luni nusi tine bine capul
----------

Buna, si bebicu meu are aceeasi problema si a fost diagnosticat cu rahitism, dar stai linisita nu e nimic grav, multi copii au asa ceva. noua n-a dat doctorul vigantol pastile de 1000 si acum i-si tin gatul foarte bine, acum ne chinuim sa stam in fund. dute cu bebe sa-l vada un doctor, noi am fost internati la victor gomoiu si mediculpediatru e acolo mi-a spus ce are bebe. fugi cu el la doctor. multa sanatate

sus

Denunta
cristina41975

Copii
Didi: 14 ani
Andu: 11 ani, 11 luni

28.02.2013 1:14   Re: Bebe de 6 luni nu isi tine bine capul  citat 

----------
ccarmen a scris:
----------
geanyok a scris:
bebe da 6 luni nusi tine bine capul
----------

dute cu bebe sa-l vada un doctor, noi am fost internati la victor gomoiu si mediculpediatru e acolo mi-a spus ce are bebe. fugi cu el la doctor. multa sanatate
----------

Bebele de atunci are cam 5 ani ... cred ca s-a rezolvat problema de mult ...

sus

Denunta
nicolasdaniel

12.03.2013 11:15     citat 

din pacate intradevar poate fi o problema neurologica...cunosc pe cineva care are un baietel de 4 ani ce nu-si tine capul,nu vorbeste,nu merge...e practic o leguma...nu vreau sa te sperii dar cred ca ar trebui sa mergeti la medic cat mai repede... trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: