· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >7-13 ani > Ce ghiozdan sa aleg pt copil?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
subiect nou  raspunde
autor Ce ghiozdan sa aleg pt copil?     
madalinam79

Copii
Gabriela: 16 ani, 1 luna
Teodor: 11 ani, 3 luni

22.08.2011 7:12     citat 

In sfarsit am reusit! i-am cumparat un ghiozdan Hello Kitty. Din Carrefour, a fost destul de scump : 150 lei , dar tot nu a fost cat cel de la Herlitz, iar calitativ este asa cum mi-am dorit, cu spate ergonomic, si cartonat, ca o cutie si sta drept pe spate, e bine compartimentat, spar s ii tina pana in clasa a IV-a.
Adevarul este ca mi-ar fi fost putin frica sa il comand dupa net, fara sa il vad probeze si sa vad cum ii sta si cum e facut.
Asa e modelul
Sunt multumita!
Acum asteptam notele.

sus

Denunta
admin

26.08.2012 7:17     citat 

Pentru mamicile interesate de achizitionarea unui ghiozdan potrivit pentru cei mici:

- in aceasta perioada, la Decathlon, exista o promotie de reduceri cu 50% la ghiozdane si rucsaci pentru scoala zambet

sus

Denunta
adelia

Copii
Diana Ioana: 16 ani, 3 luni
Teodora Maria: 14 ani, 3 luni

14.09.2014 5:00     citat 

V-amintiti? Dupa 3 ani plini, acelasi ghiozdan. Merge si anul acesta cu el. Penarul l-am schimbat dupa 2 ani, nu de uzura, cat ca s-a murdarit in interior. Il folosim in concedii pentru timpul liber. Gentuta sport si portmoneul inca sunt ca noi .

Mici semne de uzura se vad pe la marginea capacului si la muchiile de plastic. Interiorul e ca nou.

sus

Denunta
Lorikay

Copii
Erica Maria: 13 ani, 5 luni

18.09.2014 2:46     citat 

Si eu am vrut sa-i iau un Scout dar nu a gasit niciunul pe placul ei asa ca am ramas la Herlitz.
Dar sunt foarte bune (Scout), in SUA au garantie 5 ani cu inlocuire in caz ca se intampla ceva.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: