· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com > Generatia 2005 > cine vine la mare????? noi vrem la munte.....
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor cine vine la mare????? noi vrem la munte.....     
biaca

Copii
bianca - o o fetita desteapta
13 ani, 9 luni

am nascut deja!

06.07.2007 9:14   cine vine la mare????? noi vrem la munte.....  citat 

cine vrea sa vina la mare va asteptam foarte fericit este super aici ....va zic la fetele care nu stau aproape de mare haideti cu copii la bronzat trag cu ochiul ....eu as vrea la munte imi place foarte mult dar e prea scump pentru mine acuma ca eu nu lucrez mai stau cu bianca inca poate ne vedem la mare

sus

Denunta
roditrufa

Copii
ANDREI EDUARD: 13 ani, 9 luni

08.07.2007 10:46   salut  citat 

Buna. Ma numesc Rodica si sunt din Campulung Muscel (este o superba zona de munte ). Pe 4 noiembrie 2005 s-a nascut baietelul nostru Andrei Eduard si am citit despre fetita voastra Bianca ca este nascuta pe 7 noiembrie , la trei zile diferenta. Ma bucur ca am gasit mesajul pentru ca si eu incercam sa gasesc pe cineva de la mare cu care sa facem "shimb" de case in concedii fara sa ne coste foarte mult. Daca vreti sa ne cunoastem mai bine scrieti pe adresa [email protected]

sus

Denunta
biaca

Copii
13 ani, 9 luni

am nascut deja!

09.07.2007 6:40     citat 

tiam dat acept la adresa de mess rodica si mai vb acola

sus

Denunta
dale112

Copii
Amalia: 14 ani, 1 luna

25.07.2007 3:27     citat 

si noi venim la mare....
pe 1 august...10 zile, apoi vom merge si la munte

sus

Denunta
biaca

Copii
13 ani, 9 luni

am nascut deja!

25.07.2007 8:17     citat 

unde margeti?
ce locatie
poate ne intalnim cu copiii/

sus

Denunta
sajjad

17.11.2014 7:46     citat 

Who wants to come to the sea will wait very happyis super here .... you say to girls who are not close to the sea let the children to tan Reply with quote.... I would like the mountains I really like but it's too expensive for me now I do not work I stay with us bianca can still see the sea

sus

Denunta
munca-part-time

17.11.2014 6:15     citat 

Cele mai sigure locuri de munca in toata tara!

Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru un plus de siguranţă iti voi pune la dispoziţie la final şi o copie scanată a unui extras de cont bancar cu plata cştigului, adică o dovadă foarte clară a seriozităţii absolute a acestei oferte.

Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info" pe adresa noastra de email [email protected]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: