· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Totul despre BONE > caut bona part-time pentru intervalul 17-19 zilnic!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor caut bona part-time pentru intervalul 17-19 zilnic!     
ana_348

Copii
M: 14 ani, 1 luna
D: 9 ani, 7 luni

29.09.2010 9:03     citat 

e cam vechi primul mesaj, daca te uiti la data...probabil a rezolvat deja

sus

Denunta
Pichi

29.09.2010 9:29     citat 

Mda, cred ca nu am fost atenta la data..... Multam pentru atentionare!
Oricum, sper totusi ca cineva sa aiba nevoie si sa-mi scrie si mie..... sarut

sus

Denunta
Cathi19

23.03.2011 10:54   Buna ziua  citat 

Mi-as dori sa pot sa am grija de Amalia...Va rog sa ma contactati la adresa de e-mail [email protected] ,si sa ma anuntati daca postul mai este sau nu liber.
Va multumesc mult !

sus

Denunta
Mademoiselle

14.09.2011 9:30     citat 

Buna!
Sunt o persoana foarte calma, cu multa rabdare, comunicativa, vesela, sociabila, foarte responsabila si nu in ultimul rand o persoana careia ii plac foarte mult copiii. Aceste calitati, cred eu, ca ma recomand a fi bona. Imi place sa fiu in preajma copiilor, sa am grija de ei, sa facem tot felul de activitati educative si distractive.
Astept raspunsul dumneavoastra daca sunteti interesate zambet Multumesc

sus

Denunta
pink_lady

21.09.2011 2:28     citat 

sa reinviem putin subiectul - caut in aceeasi zona o bona de ocazie, gen seara de la 8-1,2,3 noaptea sau in w.e. pentru un baietel de 1,8 luni.

prefer o persoana care sta in zona iancului/pantelimon.

ofer 10 ron/ora pana la ora 21 cand e treaz copilul si este activ si 5 ron/restul.

sus

Denunta
dani2876

27.11.2011 12:37   BONA PART-TIME  citat 

buna,

caut bona pentru 2 fetite de 5 1/2 si 2 1/2 , numai pentru o zi pe saptamna. Vineri de la 2 la 7-7.30 seara. In cursul saptamanii bunica sta cu ele, dar vineri trebuie sa plece acasa, este din provincie. .Bona sa fie nefumatoare si sa stea in zona Dristor/ Baba Novac.
astept recomandari la adresa de email:[email protected]

sus

Denunta
heart

23.08.2012 3:38   caut job babysitter  citat 

Sunt in cautarea unui job part-time care sa ma ajute sa ma intretin pe perioada facultatii. Sunt studenta in primul an in Bucuresti,am experienta de babysitter datorita fratelui meu mai mic si m-ar interesa un astfel de job care sa vizeze copii intre 1 si 7 ani. Deci,daca apar astfel de joburi disponibile,actuale contactati-ma la id-ul de messenger : wolf_young_smile sau pe mail pe adresa [email protected]

sus

Denunta
passi

11.03.2014 3:31   caut bona part time pt copil 8 ani  citat 

Caut bona pentru fiul meu, care are 8 ani.Doresc sa fie luat de la scoala la ora 11.30-12(scoala este la Piata Muncii,in apropiere de metrou), de luni-vineri sau de 3 ori/saptamana si sa fie dus acasa, unde sa il supravegheze (si sa-l ajute la teme) pana vine unul dintre parinti , pe la ora 17-17.30.Locuim in Titan,langa policlinica Titan.Ofer 400-500 ron, unei persoane serioase,nefumatoare, blanda si calma, in special.Contact: [email protected]

sus

Denunta
lorelea

02.12.2014 9:39   Buna!  citat 

Buna!
Suntem in cautare de baby-sitter pt Amalia de vreo luna si nu reusim sa gasim pe nimeni potrivit... Va rog, daca stiti pe cineva care ar putea fi interesat, sa-mi dati niste recomandari.
Amalia are 1 an si 9 luni, merge la cresa si cautam pe cineva care s-o ia de la cresa (localizata in piata Muncii) pe la ora 17, s-o aduca acasa (stam pe Basarabiei, vizavi de Lia Manoliu) si sa stea cu ea pana pe la 19-19.30, pana venim noi. Orar: luni-vineri. Oferim cca 400 RON.
multumesc!

Daca mai este valabil anuntul, mi-as dori sa fiu bona Amaliei! Am experienta cu copiii mici (am fost bona unei fetite de la 3 luni pana la un an). Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0724882606. Multumesc!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: