· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Probleme cu parul
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Probleme cu parul     
Mihaela29

Copii
Matthew David: 11 ani, 11 luni
Nicholas Daniel: 9 ani, 3 luni

26.01.2006 8:49     citat 

Chrisidy Mulmumim tare mult pt informatii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
andra1002

Copii
Matei: 13 ani, 8 luni

27.01.2006 11:09     citat 

Pentru caderea parului exista in magazinele cu produse cosmetice o lotiune pentru par produsa de Ana Aslan pe baza de petrol , cu vitamina A, E si ulei de ricin . Miroase cam urat petrolul , dar este super eficienta . Eu o folosesc de fiecare data cand am probleme cu caderea parului . Efect garantat trag cu ochiul .
sarut

sus

Denunta
bebenea

28.07.2015 12:33     citat 

Pentru oprirea caderii parului sunt mai multe metode. Foarte mult conteaza sa se aleaga acea metoda care functioneaza cel mai bine pe metabolismul tau si care nu produce efecte secundare. Foarte bune sunt produsele care au in componenta minerale care ajuta la intarirea radacinii firului de par si la consolidarea radacinii firului de par.

sus

Denunta
vladimires

29.11.2016 4:05     citat 

Tot pe aceasta tema
http://www.parinti.com/Tratamentcaderea...0feb9f752b

sus

Denunta
markolino

28.06.2018 1:05     citat 

Stoparea caderii parului se poate face si daca se utilizeaza produse naturiste care sa nu genereze efecte secundare si care sa actioneze rapid. In cele mai multe cazuri parul cade deoarece este o lipsa de vitamine si minerale. Odata rezolvata crenta asta parul nu va mai cadea.

sus

Denunta
MarinaRo

26.10.2018 10:24     citat 

Am avut si eu probleme in urma cu cativa ani, cele mai multe datorate stresului. Am urmat o traditionala cura de ulei de ricin cu galbenul de ou vreo 2 luni. Acum parul meu chiar arata bine. Fac aceasta cura o data pe an.

sus

Denunta
janas

25.03.2019 1:05     citat 

Si uleiul de argan poate fi extrem de util cand vine vorba de stoparea caderii parului. Caderea parului e extrem de nasoala si poate sa ne scada intr-un mod accelerat stima de sine. Ideea este ca trebuie sa actionam foarte rapid , daca ne dorim sa avem rezultate imbucuratoare in ceea ce priveste stoparea caderii parului.

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 11 ani, 10 luni
Ida Maria: 8 ani, 6 luni

28.03.2019 12:22     citat 

Cum poate fi folosit uleiul de argan?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore