· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >7-13 ani > scoli bune in bucuresti?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4
subiect nou  raspunde
autor scoli bune in bucuresti?     
lili_co

05.03.2014 12:42   scoala 179 bucurestii noi  citat 

Fetelor, mai are cineva informatii noi despre scoala 179? Eu imi inscriu fetita acolo de la toamna, dar nu stiu nimic despre invatatoarele care vor fi la pregatitoare anul acesta :(

sus

Denunta
lavdodo

08.03.2016 9:55   Re: scoala 179 bucurestii noi  citat 

----------
lili_co a scris:
Fetelor, mai are cineva informatii noi despre scoala 179? Eu imi inscriu fetita acolo de la toamna, dar nu stiu nimic despre invatatoarele care vor fi la pregatitoare anul acesta :(
----------

Buna,

Ai inscris fetita la 179 ? Noi anul acesta intra la clasa pregatitoare si vroiam sa aflu mai multe informatii despre scoala. Multumesc frumos

sus

Denunta
peghi

09.04.2016 8:28     citat 

Buna seara,
Va rog din suflet daca poate cineva sa ma ajute cu o viza de flotant pentru scoala 170 Geo Bogza Bucuresti, pentru toamna 2017. Imi trebuie pentru fetita mea care va incepe clasa 0, iar noi suntem arondati la Timotei Cimpatiu, care nu este o scoala buna.
Va multumesc anticipat!

sus

Denunta
happyastrid

Copii
Nichita: 13 ani, 5 luni
ariadna: 8 ani, 11 luni
matei

23.05.2016 12:11   Scoala 113 o scoala buna pentru cursul primar  citat 

Hello tuturor, oi avem o experienta tare buna cu scoala 113 la clasele 1-4. Pentru cine doreste referinte, astept mesaj pe pM,

sus

Denunta
mamadematei

Copii
Matei: 13 ani, 5 luni
Tudor: 9 ani, 9 luni

07.11.2016 3:26   Re: Scoala 113 o scoala buna pentru cursul primar  citat 

[quote="happyastrid"]Hello tuturor, oi avem o experienta tare buna cu scoala 113 la clasele 1-4. Pentru cine doreste referinte, astept mesaj pe pM,[/quote]

Nu stiu cat de buna e experienta ta, ca a noastra nu mai e buna de loc de cand s-a schimbat directoarea. pana cum un an, intr-adevar era una din scolile unde se petreceau lucruri frumoase, profesorii aveau intiative, se faceau competitii, erau cooptati si parintii... Acum de cand s-a schimbat directoarea, nu se mai face nimic, dar NIMIC in plus in afara de programa si de orele de curs. Ii este atat de teama de orice si oricine care ar putea sa o aduca (impreuna cu incompetenta, probabil) mai in fata, incat sta si ea si scoala low profil... Si daca nu se schimba situatia asta, nu va mai fi o scoala buna in maxim un an...

sus

Denunta
happyastrid

Copii
Nichita: 13 ani, 5 luni
ariadna: 8 ani, 11 luni
matei

22.02.2017 7:31     citat 

Mda, mamadematei, de cand e noua directoare parca lucrurile nu mai merg chiar asa cum trebuie trist. Poate reusim noi, parintii, sa impulsionam cumva lucrurile spre bine. Poate chiar mergem si vorbim cu ea, sa vedem ce se intampla. Deocamdata e neclar ce se intampla, pentru ca a fost concursul ala controversat la care ea nu a participat, dar a ramas pentru ca nu a luat nimeni examenul rad

sus

Denunta
danrzc

05.03.2018 3:22     citat 

Buna ziua,

Ceva noutati pentru scoala Nicolae Titulescu pentru 2018 ? Si-a pastrat nivelul sau a mai scazut de la ultimele dumneavoastra postari ? Intentionez sa-mi inscriu fetita la clasa zero din toamna si nu prea gasesc pareri despre aceasta scoala.

Multumesc

sus

Denunta
magda_1608

11.06.2018 3:07     citat 

Buna ziua!
O scoala recomandata- LICEUL TEORETIC ”TRAIAN”, din sectorul 2, clasele de gimnaziu cu profil sportiv tenis-handbal. Se fac inscrieri pentru clasele a V-a și a VI-a- tenis/ handbal, nivelul poate fi incepător sau avansat. Cursurile se fac normal, programul este dimineata, de la 8.00, doar ca după-amiaza sunt si antrenamentele- 8 ore de antrenamente gratuite pe saptamana. Scoala are sala de sport moderna, baza sportiva- 2 terenuri de tenis pe suprafata hard, inaugurate in 2015 de Simona Halep, un un parc frumos.Elevii de la profilul sportiv-gimnaziu pot continua studiile liceale pe acelasi profil sportiv.

http://www.liceultraianbucuresti.ro/clasa_5.php
[/img]

sus

Denunta
Andalusia

11.07.2019 7:46     citat 

Buna, va rog dati.mi cateva referinte despre scoala nr.3, as vrea sa transfer copilul din toamna acolo in clasa 1, si mi.ar fi de mare ajutor daca mi.ati impartasi din experienta voastra. Am fost deja sa discut despre transfer doar ca m.am lovit de un mare si diplomat NU din partea d.lui director.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: