· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Jocul si jucariile pentru copii > Cadouri de Craciun
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3
subiect nou  raspunde
autor Cadouri de Craciun     
mihiab

Copii

17.11.2011 4:43     citat 

La un 4-5-6 anisori monopoly junior ( am vazut cu diverse personaje din desenele animate) ar incanta cu siguranta si nu-i scump. A adus iepurasu si a dat lovitura rad .Ore intregi se joaca si acum inclusiv cu surioara mica care mai greseste la numarat , rad .......regulile in schimb le-a invatat si ea repede.
Pt mos mai asteptam pana sa trimitem scrisoarea .In mare stiu de ,,bei bleid,, un super titirez la baiat si bebelusa sau papusa la d-soara.

sus

Denunta
xtyna

18.11.2011 1:07   Jocul si jucariile pentru copii  citat 

Noi am trimis listele pentru Mos NIcolae si Mos Craciun la www.robaby.ro

sus

Denunta
andrellina

22.11.2012 10:47     citat 

noi i-am cerut mosului asa: pentru Andrei un tir cat mai mare, cu masinute in el, pentru Maria o papusa care sa spuna ceva, iar pentru finuta noastra de cateva luni, un carusel Tiny Love.

sus

Denunta
liviasp

27.10.2014 2:57   Jucarii pentru bebelusi  citat 

Dragi mamici, Aici am gasit cateva jucarii altfel decat ceea ce gasim in general: personalizate cu numele bebelusului. Pot fi gasite aici: www.iaia.ro
Sunt cat se poate de frumoase, practice si fetita mea le adora!

sus

Denunta
MioaraS

19.11.2014 4:30     citat 

Eu m-am decis. Mos Nicolae ii va aduce Andrei un puzzle. Le iubeste si am gasit cateva foarte frumoase aici: http://www.toysmall.ro/Puzzle/ps_Puzzle...d_514.html

sus

Denunta
lavandiere87

02.09.2019 12:34     citat 

Dragi mamici,/tatici Aici am gasit cateva jucarii altfel decat ceea ce gasim in general: personalizate. Pot fi gasite aici: www.lavandiere.ro
Sunt cat se poate de frumoase, practice !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: