· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Accidente si preveniri > exista ceva anti "deschis usile dulapurilor"?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor exista ceva anti "deschis usile dulapurilor"?     
monikL

Copii
Loredana Michaela: 13 ani, 10 luni

18.11.2006 11:11     citat 

Sistemele alea de prindere pe care le gasesti in Carrefour costa cam 16 lei, dar nu stiu cat de bune sunt... Aceiasi problema o am si eu cu usile... eu le tin legate cu pungi de carrefour/cora pt k sunt mai usor de desfacut... Parca nu imi vine sa dau 16 lei pe o chestie din aia si sa nu fie buna.... De TV nu mai zic k il butoneaza toata ziua si nu stiu cum face k numai pe reclame il pune... bine k unitatea de calc o avem cocotata pe birou k altfel... prostit

sus

Denunta
cornelia

Copii
Alexander Wayne: 16 ani, 10 luni
Richard: 15 ani, 4 luni

18.11.2006 9:15     citat 

Simosin am eu ceva de blocat usile . Sunt aduse din USA si sigur sunt bune! Garantez. Cred ca am sa ajung in Buzau saptamana viitoare. Daca vrei ti le pot aduce. zambet

sus

Denunta
monikL

Copii
Loredana Michaela: 13 ani, 10 luni

19.11.2006 11:03     citat 

Cornelia arata-ne si noua ce ai!! Vreau si eu!! De unde le-ai luat?? Plssss... prostit

sus

Denunta
cornelia

Copii
Alexander Wayne: 16 ani, 10 luni
Richard: 15 ani, 4 luni

19.11.2006 11:08     citat 

uite asa arata :
http://www.safety1st.com/product.asp?productID=200

sus

Denunta
aurora_silviu

Copii
Stefan Alexandru: 13 ani, 9 luni

19.11.2006 6:17     citat 

Am ras copios la faza cu lentila. rad rad rad Mistooooo!!!
Printisor inca nu merge singur. Dar se descurca bine si din premergator. A descoperit ca o usa din bucatarie se deschide daca trage de ea, mai intai, pana se opreste in marginea premergatorului, apoi face cativa pasi in spate (nu stiu daca a mai mers vreunul cu spatele, insa al meu e maestru) si usa se deshide larg singura. De fiecare data e f bucuros ca a reusit! Bine ca sunt oale acolo si il las sa puna mana pe "prada". cool

sus

Denunta
simosin

Copii
alexia-ioana: 13 ani, 11 luni
Maria-Cristiana: 12 ani, 3 luni

20.11.2006 12:48     citat 

cornelia,multumesc mult...am vb cu cumnata mea care loc. in Bucuresti si obisnuieste sa faca cumparaturile din Cora, asa ca a gasit ea ceva acolo si ne-a cumparat....urmeaza sa intram in posesia lor...multrumesc mult mult de tot sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: