· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > timp ioc..
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor timp ioc..     
SMOKY

06.12.2002 11:47     citat 

..ANNE..ADICA FACI MULAJE?SA NU TE TREZESTI STATUIE....SA MI-L SPERII PE MATEES...HI HI HI:P

sus

Denunta
Cora

07.12.2002 6:34     citat 

foarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericit Anne, esti mortala ...foarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericit
Pai de mai fata daca te uita Dumnezeu pe net si chat-uri ?foarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericitfoarte fericit
Vorba lui Smoky, poate incepi sa creezi opere de arta in argila.trag cu ochiulfoarte fericit

Si Dani draga, Soarele nu ti-l dau, abia am apucat eu sa pun mina olecuta pe el de citeva luni si il vrei fuga ...mai asteapta.scot limba

sus

Denunta
oz

07.12.2002 10:10     citat 

Sa va spun cum am supravietuit eu. La noi in familie este o traditie (foarte sanatoasa) ca nepotii sa-si petreaca weekend-ul cu bunicii. Asa a facut mama mea, asa am facut eu si asa am facut si cu fata cea mare. Nici nu aveti idee ce minunat este sa duci copilul sambata la parinti si sa-l iei duminica seara. Astfel aveam si noi timp sa ne odihnim, sa petrecem ceva timp impreuna sau sa iesim cu prietenii. Ideea e buna si pentru bunici, sa aibe si ei ceva activitate. Parintii mei lucreaza dar le place sa-si petreaca sfarsitul de saptamana cu nepotica. Asa mai pleaca si ei de acasa, se duc in parc sau la un film (de desene animate, binenteles). Mai greu e acum cand nu mai suntem in tara, ca aici nu avem pe nimeni. Dar cea mare e de acum mare (7 ani) iar cea mica e un ingeras.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: