· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Felicitari > LA MULTI ANI! Sara Jean (Sofie)
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor LA MULTI ANI! Sara Jean (Sofie)     
Cora

10.02.2003 1:23   LA MULTI ANI! Sara Jean (Sofie)  citat 

Mult noroc in viata si minte "deschisa" iti doresc sa ai!
Frumusete ai tu deajuns de la mami si de la tati.trag cu ochiul Data viitoare insa sa-i pitesti maica-tii foarfeca inainte sa apuce sa o mai foloseasca pe capul tau.scot limba

Sa va traiasca fata si sa va aduca numai bucurii!

sus

Denunta
SMOKY

10.02.2003 3:20     citat 

la multi ani sa fi sanatoasa...frumoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintele.......................

sus

Denunta
georgia

Copii
Vlad Bogdan: 17 ani, 2 luni

10.02.2003 8:19     citat 

LA MULTI ANI SARA!!!!!!! Sa cresti mare, sa fii cuminte, cuminte si sa ai noroc cu carul!!! Sa papi tot ce-ti da mamica ta!!!!
Sofie, sa va traiasca frumusetea de fetita si sa va aduca numai bucurii!

sus

Denunta
black_cat

Copii
Andrew: 18 ani, 2 luni

10.02.2003 8:31     citat 

hihi...n-am vazut subjectu'.scuze

[Modificat la data 10/2/2003 black_cat]

sus

Denunta
mumulina

Copii
Alexandra-Ioana: 21 ani
Teodora-Paula: 16 ani, 7 luni

10.02.2003 8:39     citat 

La multi ani!
Va dorim sanatate multa si sa va bucurati de fetita voastra cea frumoasa.

sus

Denunta
muztu

Copii
Eca
Peter

10.02.2003 10:17     citat 

La multi ani!
Sa fii sanatoasa, sa cresti fetita mare si frumoasa, sa ai parte de tot norocul din lume si sa le aduci parintilor tai numai bucurii.

sus

Denunta
Mami-gemeni

Copii
Alexandros: 16 ani, 10 luni
Yannis: 16 ani, 10 luni

10.02.2003 12:14     citat 

[b] [i]LA MULTI ANI!!!
Sa fii sanatoasa si sa aduci numai bucurii parintilor tai!

sus

Denunta
zizee

Copii
Anas Louka (Snoopi): 17 ani, 3 luni

10.02.2003 12:40     citat 

La multi ani, Sara! Iti uram sa ai o viata lunga si fericita alaturi de parintii tai! (ma rog, asta din urma - pina la virsta la care o sa consideri ca-i de ajuns trag cu ochiul )

sus

Denunta
Aducut

Copii
Codrin
Olguta
Cornelia

10.02.2003 3:51     citat 

La Multi Ani Sara blonduta..
Sa cresti mare si frumoasa si sa ai parte de multa fericire.
Adriana si Codrin

sus

Denunta
vladosmina

Copii
vlad: 17 ani, 8 luni

10.02.2003 5:38     citat 

La multi ani frumoaso si sa privesti viata cu aceeasi seninatate in ochi, cum o faci si acum!

sus

Denunta
mamaluieric

Copii
Eric: 17 ani, 8 luni
Hanna: 14 ani, 3 luni

10.02.2003 6:27     citat 

la multi, multi ani!

sus

Denunta
Sofie

10.02.2003 8:14     citat 

Multumim frumos de felicitari, si de felicitarile pe mail, sunteti grozave si va IUBIM mult de tot ... cu musafirii am inceput-o de vineri seara, dar ieri a fost petrecerea mare cu tot familionul si prieteni, mare tam-tam, inchipuiti-va cum a aratat casa aseara dupa ce-am avut 5 copii cu virste intre 1-4 ani, si inca vreo 15 intre 17-97!!! ... cei mici au fost grozavi, au dansat, s-au murdarit din cap pina in picioare cu maioneze, salate, tort ... eu am dat apa la soareci aproape toata ziua, mai sa-i innec de tot, si de emotii, si de bucurie, si de "durere" cind ii vedeam pe toti ai sotului laolalta si de la mine nimeni, dar asta e ... acu' ne pregatim sa mergem la gradi, avem party si acolo cu o gramada de prichindei, toti de sex masculin, deja mi-am pus in poseta pastile de migrene:cool: ... Sara a primit multe cadouri frumoase, cele mai dragutze fiind cel de la Grandpa (bunicul) - un ansamblu de "play ground" ptr afara, cu o casuta gen fort, tobogan, scaritza si alte chestii pe acolo nu m-am prins inca pentru ce-s, si un carucior pentru papusa (de la mami si Daddy), o miniatura de carucior mare, are cosulet, copertina, centura de siguranta si cind pui papusa in el si-l impingi "vorbeste" cu tine : this is fun, let's go to the park etc ... Sara il iubeste la nebunie si nu a lasat nici un copil nici macar sa-l atinga, darmite sa se joace cu el trist ...
Cam atita deocamdata, o sa revin cu povestiri de la gradinitza si eventual niste poze in cursul saptaminii.
Multumim inca o data pentru felicitari, pupici la mamici si la bebici !

ps
Georgia si Codru, chiftelutele au iesti suuuuper, multumim de "secret" cool...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: