· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Femeile si frica de roshii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Femeile si frica de roshii     
Carmella

12.02.2003 10:36     citat 

Sofie, aveam o senzatie ca am lasat ceva neterminat, si pina nu am scris continuarea n-am avut liniste, doar atit. Dar credeam ca o sa apreciezi faptul ca am avut o pauza de vreo 2 zile in care sa ma gindesc, si sa nu scriu la "necaz".
Ca si acum ... as mai zice cite ceva, dar imi mai dau o pauza si revin, asa ca nu considera incheiat mesajul asta.
Ca apar diferente de pareri nu mi se pare cearta. Doar cind tu consideri ca numai parerile tale sint demne de luat in seama atunci cauti in orice afirmatie "pricina de scandal".

sus

Denunta
Carmella

12.02.2003 5:14     citat 

Mai Lumi, cum adica ? Un fel de "cinii latra, ursul trece" ?
Ti-am zis ca ma doare stomacul si iau No-Spa si cica asta scade puterea de concentrare, am intors-o io pe toate partile da' nu-mi iese.
Ori faci o schita, ori il bagi pe forum sau pe chat pe shefu' sa-mi exlice el cum sta treaba zambet

sus

Denunta
Sofie

12.02.2003 8:34     citat 

Ei bine, pentru mine este incheiat, pentru ca nu vad ce s-ar mai putea spune la el ... informatii despre sistemul legislativ din Canada gasesti pe net, despre familia regala la fel - oricum e un subiect care nu ma pasioneaza, ideea mea despre mama perfecta o stii, despre Catalin la fel o stii, despre ce inseamna bun simt la fel, asa ca nu vad ce am mai putea noi doua discuta la acest subiect ... si oricum subiectul cred eu, e doar o forma de "descarcare hormonala" ... ori aceasta se poate face si cu alte metode: v. spartul unei farfurii, psiholog ... si de ce nu partenerul ?!? surprins ... in fine, daca pentru tine nu tine niciuna, atunci welcome sa postezi cit te tin muschii la acest subiect, mai ales daca te si ajuta cumva ... fiecare cu damblaua lui, o am si eu pe-a mea ...

ps
de apreciat, nu am ce sa apreciez in cazul de fatza ... as fi apreciat poate daca ti-ai fi expus parerea intreaga o data, nu cu pauze lungi pentru "sapaturi", si alea eronate...

[Modificat la data 13/2/2003 Sofie]

[Modificat la data 13/2/2003 Sofie]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: