· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Citeste! >Anunturi > parinti.com premiat la Gala Societatii Civile
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3
subiect nou  raspunde
autor parinti.com premiat la Gala Societatii Civile     
Renata

Copii
ENYA ANNE MARIE: 19 ani, 5 luni

14.12.2003 11:19     citat 

rad rad trag cu ochiul

sus

Denunta
Cora

14.12.2003 11:26     citat 

----------
admin a scris:
desi cu intarziere, sa bem e bine oricand, nu?
va astept maine, luni, 15 decembrie 2003, sa ciocnim un pahar de fiecare-ce-are-si-vrea pe chat, incepand cu ora 20:00 ora Romaniei.
in acest fel ii vom putea educa mai bine pe copii de la ora 21:00.
----------

rad rad rad Ce ar fi sa faceti editie speciala, intitulata: EDUCATIA PARINTILOR... sau ADULTILOR? rad rad rad ... sa fie un exemplu de comportament pt. copii... rad rad rad

sus

Denunta
Dodutz

14.12.2003 11:57     citat 

----------
admin a scris:
desi cu intarziere, sa bem e bine oricand, nu?
va astept maine, luni, 15 decembrie 2003, sa ciocnim un pahar, incepand cu ora 20:00 ora Romaniei.
.
----------

Pai, stati asa, ca nu-i corect! Si noi, astia care avem gripa si luam antibiotice, ce ne facem? Sa nu ziceti ca putem sa bem un ceai sau un suc, ca innebunesc de furie! foarte fericit nervos
Asa ca, ori schimbati data bairamului, ori imi opriti si mie un Chivas Royal. Ete, asa, sa va bag nitel la cheltuieli! rad rad rad

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 32 ani, 7 luni
Cristiana: 16 ani, 5 luni

15.12.2003 12:27     citat 

Beiii, voi va plangeti? Ca io habar nu am cine voteaza, unde voteaza! Chiar asa, sa votez si eu, da; unde e urna asta mai fetelor???
Adminule uite care e treaba, de dragul vostru fac un efort si intru pe net in seara asta, da daca nu pot intra asa cum patesc de 2 saptamani, ce ma fac, stau si la munca pana la 20 si raman si cu buza umflata. O sa incerc sa fac setarile alea de care imi spuneai si daca reusesc, ne vedem la ora 20.

sus

Denunta
Dodutz

15.12.2003 1:21     citat 

Bei, cu fo cinci mesaje mai sus am ridicat si io o problema "spinoasa" pentru mine rad
Nu ma baga nimeni in seama, nu-i pasa nimanui de necazu' meu? foarte fericit

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 19 ani, 11 luni

15.12.2003 2:17     citat 

Dodutz, lasa bre, ca-ti dau eu un coniac de Jidvei, de-ti trece si mama gripei si a racelii. De-ala adevarat, primit spaga rad rad
Sau vrei o palinca de Zalau, de la mama ei d-acolo? Ca am si de-aia. Aia o poti folosi si pe post de tratament anti-stres; te-nveseleste de numa-numa prostit prostit

sus

Denunta
Dodutz

15.12.2003 4:35     citat 

Bei, Lumi, coniacu' ala de Jidvei nu cunosc cum e, da' palinca de Zalau stiu ca scoala si mortii! Numa' cind am auzit cu ce vrei sa ma tratezi si parca am inceput sa ma simt mai bine! rad rad rad

sus

Denunta
Cora

15.12.2003 7:35     citat 

----------
Dodutz a scris:
Bei, Lumi, coniacu' ala de Jidvei nu cunosc cum e, da' palinca de Zalau stiu ca scoala si mortii! Numa' cind am auzit cu ce vrei sa ma tratezi si parca am inceput sa ma simt mai bine! rad rad rad
----------

Dodutz nu plinge, ca am eu o palinca de Bihor, beau greu din ea, sotul nu serveste ca ia medicamente foarte fericit , asa ca ramine sa zici de care-ti pastrez? de pruna simpla, sau de pruna si pere? prostit

sus

Denunta
Dodutz

15.12.2003 7:42     citat 

----------
Cora a scris:
ramine sa zici de care-ti pastrez? de pruna simpla, sau de pruna si pere? prostit
----------

Pai, d-aia de prune si pere, ca mie-mi plac fructele! rad rad rad
A propos de ce ai zis, ca bei greu din ea, am avut si io o sticla de palinca de Zalau (de un kil), primita de la cineva acu' 3 ani, si abia prin noiembrie am terminat-o, si atunci noroc cu niste amici care au venit la mine si le intrase frigu' in oase rad

sus

Denunta
arond

17.12.2003 6:11     citat 

Beau si eu o cafea cu voi. Ma bucur pentru firescul rezultat.

sus

Denunta
SMOKY

18.12.2003 9:21     citat 

ADMIN ....FELICITARI FELICITARI FELICITARI....MERITATI DIN PLIN..SA CURGA SUICUTZA....

sus

Denunta
Berea

25.12.2003 11:24     citat 

Felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut

sus

Denunta
bebi

Copii
George Liviu: 19 ani, 1 luna

27.12.2003 11:37     citat 

felicitari, felicitari, felicitari!!! o meritati din plin victoria, site-ul e cel mai tare si sper sa ramana asa! la anul la mai mare!!! (eventual marele premiu)

sus

Denunta
Mari_P

Copii
Panait Teodora-Elena: 17 ani, 11 luni

23.12.2004 10:41     citat 

FELICITARI!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde