· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Alimentatia copiilor >Alimentatia artificiala a sugarului > cine foloseste milumil 3 ???
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor cine foloseste milumil 3 ???     
nails

Copii
Maya: 11 ani, 10 luni

22.10.2008 10:10     citat 

Ati vazut noul Milumil 3? Aica noua cutie?e cu un bebe in loc de ursuleti si scrie ca e laptele care se bea din canutza...Nu descrierea vroiam sa o fac, ci m-a surprins faptul ca in vechiul milumil 3 era o cupa(masuratoare) albastra de 7gr si in asta noua e cupa portocalie cea care era in milumil 2....m-au inebunit, i-am dat milumil 3,timp de 2 luni cu cupa de 7 gr si acum iar cu 5??? surprins e bine oare?pe cutie scrie sa nu ii pui mai mult decat scrie pe cutie.
Si asta nou nu mai are gust si miros de banana ca cel anterior.
Hai ca cred ca am reusit sa va zapacesc prostit dar astept pareri...si amanuntele pe care le-am scris sunt doar ca sa fac diferenta nu zic ca sunt sau au fost mai bune... exclamatie

sus

Denunta
dyenuta

Copii
alissa: 12 ani, 1 luna

23.10.2008 10:28     citat 

am avut mari probleme cu milumil 3, adica era mult prea gros si de abia curgea prin biberon...tot timpul il combinam cu milumil 2 ca sa iasa mai apos daca pot spune asa...sau mai subtiat...acum cu noua prezentare e super...am crezut ca asa va fi si cu milumil junior dar cupa e la fel de mica...si il bem cu multa placere foarte fericit ....fetitei mele ii place...si eu ma bucur ca bea tot laptele...poate l-au facut mai concentrat, cine stie, cert e ca acum se poate bea lejer cu biberonul.
sa aveti o zi buna zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: