· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Alimentatia copiilor >Diversificarea > Ce si cand ati introdus prima oara in alimentatia lui bebe?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ce si cand ati introdus prima oara in alimentatia lui bebe?     
madutzu

Copii
Daria zisa si Didi: 17 ani, 9 luni
Sasha zis si Ziggy: 11 ani, 8 luni

02.10.2008 2:05     citat 

surprins navigand dupa ceva retete de bebelusi am ajuns la acest subiect si...cum bine zicea cineva mai sus...dati-mi voie sa ma ingrozesc si eu de ce spun unii pe forum confuz ...fara sa mai vorbim de statutul intr-adevar "dubios" al "vorbitorului"...cred ca va inchipuiti la cine ma refer....sani eu ti-as recomanda sa te gandesti bine si cand te inscrii si cand postezi pe un astfel de forum...unde mamici sau chiar si tatici apeleaza cu mare incredere (uneori chiar cu disperare) si cauta informatii...pertinente...si nu aberatii de genul celor scrise de tine...evident ca nu dai nici o informatie referitoare la copiii tai sau la asa zisul mare doctor de la care ai primit informatiile referitoare la diversificare, etc.

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
11 ani, 4 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
9 ani, 7 luni

19.10.2008 12:44     citat 

...fetelor,e chiar grozava individa asta sani.....mie nu-mi vine sa cred ca cineva poate face asa ceva cu propriul copil intrebare plang sau sunt foarte trist ...e revoltator nervos ....mai ales ca cica s-a si documentat inainte pe diferite site-uri socat

...hai,sa va mai spun ce am vazut acum cateva luni....o cunostinta care sta la tara si are bebe aproape de o varsta cu Iulia...n-a alaptat nici o zi,mergand acasa i-a dat direct lapte de vaca "lungit" cu apa si la 2 luni ii dadea de zor gris cu lapte si Danonino......si bomba rad ,tipa mai e si studenta la postliceal sanitar plang sau sunt foarte trist ....asa ca ce sa mai spun am ramas masca socat .......

sus

Denunta
admin

23.10.2008 5:17     citat 

http://www.parinti.com/Cecandatiintrodu...30861.html

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: