· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(14)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(14)     
mamistef

Copii
Tudor: 16 ani, 4 luni
Maria: 12 ani, 11 luni

30.11.2008 5:53   Bebelusi de toamna-iarna 2008(14)  citat 

12.09.2008...............Patricia,pui de ramonike
16.09.2008...............Darius-Andrei,pui de cris23
19.09.2008 ...............Emma-Sofia,pui de Alina28
23.09.2008.................Maia-Sofia,pui de andreea_andreea
25.09.2008.................Denisa-Alina,pui de mare_melisa
25.09.2008................Denis-Andrei,pui de Alinutza22
29.09.2008.................Ana-Sinziana,pui de pingudina
30.09.2008................Rebeca-Maria,pui de VasiJoy
2.10.2008...................Radu-Stefan,pui de Liana76
6.10.2008...................Ingrid,pui de Rabia
6.10.2008...................Maria-Letitia,pui de mamistef
7.10.2008.................Andrei-Gabriel,pui de Monatamas
7.10.2008...................Tudor,pui de godess
9.10.2008..................Taheira-Aija,pui de bumburel
10.10.2008...............Remus,pui de anness
12.10.2008................Lucas-Stefan,pui de Monalicious
15.10.2008.................Lucas,pui de brishtara
21.10.2008.................Daria-Gabriela,pui de Ireen
22.10.2008.................Maria,pui de bursucitza
22.10.2008................Tudor-Constantin,pui de mimilyca
22.10.2008................Toma ,pui de Motania
26.10.2008.................Teodora-Stefania,pui de Claudya-Maria
30.10.2008.................Letitia-Elena,pui de Lilimarlene
30.10.2008.................Mihai,pui de Kike83
6.11.2008...................Christiana-Maria,pui de Christa-Maria
6.11.2008...................Amira-Iulia,pui de Lauramaria
13.11.2008………….Lavinia-Maria,pui de lori4u
19.11.2008.................Rares-Adrian,pui de gipsy

avem 27 de bebelusi, 15 fetitze si 12 baietzei! asteptam si alti bebelusi si mamici sa ni se alature!!

fetele care nu aveti poze aici in colaj sau care doriti alte poze mai frumoase puse"la panou",postati poze cu bebelusii si vom actualiza colajul!
atentie,avem citeva fete care nu au postat inca poze cu copilasii,deci Andreea nu a avut de unde lua poze cu bebelusii!
o sa repetam acest anunt la inceputul fiecarui capitol,sa fim sigure ca e vazut de toata lumea trag cu ochiul

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba scot limba ,e valabil si dupa ce ati optat pt rotate
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!
trag cu ochiul

capitolul anteriorBebelusi de toamna-iarna 2008(130)

sus

Denunta
bursucitza

30.11.2008 7:17     citat 

ia sa mai actualizam si noi pozicile scot limba
ma dau la voi :

ma lasa astia sa ma muncesc singura jenat

sus

Denunta
kike83

Copii
Mihai: 12 ani, 10 luni
am nascut deja!

30.11.2008 7:29     citat 

ce okioasa mica avem acolo....bursucitza...sa va traisca sa fie sanatoasa :*

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 11 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 10 luni

30.11.2008 7:31     citat 

Bursu e o scumpete ......toti bebelusi au ochii asa mari?Sunt niste scumpi.Superb colaj.

sus

Denunta
bursucitza

30.11.2008 8:45     citat 

toti copii sunt superbi...

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 13 ani - La Multi Ani!

30.11.2008 9:17     citat 

mini bursu sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut fara numar

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 16 ani, 1 luna
Teodora Stefania: 12 ani, 10 luni

30.11.2008 10:08     citat 

Numai pui frumosi, unul si unul sarut
Daca ma miscam si eu mai cu talent, puneam pozica mai devreme si intra in colaj, dar la ce lenee am avut azi jenat scot limba Asa ca, mami Andreea, plizzzm la colajul urmator ne schimbi si noua fatza? zambet sarut

Multumim anticipat sarut Acum fug sa ma bag in pat, ca-mi pica ochii de somn si lene jenat Mai pun maine poze trag cu ochiul
O noapte linistita si somnic usor la bebei sarut

sus

Denunta
VasiJoy

Copii
Estera: 15 ani, 1 luna
Rebeca: 12 ani, 11 luni
Tabita: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

30.11.2008 10:40     citat 

fetele dupa ce acum 2 nopti m-am laudat cu fetele mele noaptea trecuta rebeca nu a vrut sa se cuclce pana la 2,30. nu plangea dar avea chef de povesti. daca o punea in patut plangea. si uite asa am stat pana la 2,30 si imi era un somn. in seara asta am incercat ceva. pe la 21,40 am scos-o pe rebeca in balcon cu tati si au sta un sfetr de ora. apoi baitza si san si a picat de somn ca de la ora 19 si ceva nu i-am dat voie sa mai doarma. am tot stat cu ea de povesti, ne-am plimbat prin casa. o sa va zic maine daca a functionat sau nu
acum fug la nani ca doarme. sper sa doarma mult.
pupici

sus

Denunta
bursucitza

01.12.2008 9:27     citat 

----------
VasiJoy a scris:
fetele dupa ce acum 2 nopti m-am laudat cu fetele mele noaptea trecuta rebeca nu a vrut sa se cuclce pana la 2,30. nu plangea dar avea chef de povesti. daca o punea in patut plangea. si uite asa am stat pana la 2,30 si imi era un somn. in seara asta am incercat ceva. pe la 21,40 am scos-o pe rebeca in balcon cu tati si au sta un sfetr de ora. apoi baitza si san si a picat de somn ca de la ora 19 si ceva nu i-am dat voie sa mai doarma. am tot stat cu ea de povesti, ne-am plimbat prin casa. o sa va zic maine daca a functionat sau nu
acum fug la nani ca doarme. sper sa doarma mult.
pupici
----------

cred ca te-am luat puternic: ieri a fost asistenta sa ii prinda branula pe manuta mariei sa inceapa tratamentul... a urlat maria (....si normal plang sau sunt foarte trist ) si eu am tinuto ...de la atata urlet a adormit instant si suspina prin somn... imi era mila sa o trezesc asa ca am lasato sa doarma... sa mai trezit ea cate oleaca mai mult fortat sa o schimb si sa o hranesc dar tot prin somn si aceste operatiuni... dupa care aseara pe la 22 s-a trezit dar dadea semne ca i-ar fi somn asa ca schimbat - hranit -si SOMN trag cu ochiul doar ca atunci cand o asezam in patut o lua cu un urlet de numa....si uite asa ne-am plimbat prin casa pana pe la 3 dimineata (cand in sfarsit am adormito) di m-am trezit la 6 cand trebuia sa vina sa ii faca iar tratamentul prostit asa ca am dormit doar 3 ore asta noapte si culmea e ca m-am mai bagat in pat da nu mai reusesc sa adorm plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
si sotul doarme langa mine de numa numa plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
tre sa prind azi un somn bun ca altfel nu mai rezist....
bunnn si acum Buna dimineata si la multi ani romanase(i)lor.... azi noi serbam de 2 ori.... implinim 6 ani de cand m-am cunoscut cu sotul meu sarut sarut sarut
doamnele care hraniti copii numai cu lapte praf cam ce cantitate de ceai le dati puiutilor intr-o zi?
va dorim o zi frumoasa...

sus

Denunta
bursucitza

01.12.2008 11:22     citat 

mamistef ai un PM scot limba sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

01.12.2008 12:23     citat 

buna dimineata si la multi ani de ziua paaatrieeei strabuuuneee scot limba

nu am avut timp sa recuperez,ieri am avut oaspeti de la prinz pina seara tirziu,iar azi dimineata am stat cu George pe net incontinuu cautind niste anunturi care ne interesau

Bursucitzo e dulce tare Mariuca ta,imi place tare poza in care sta pe burta,are obraji ca de papusa!ti-am raspuns la PM zambet

uite-o si pe Teo-karatista neimblinzita,aaa,ba da,tin minte ca aseara am zarit-o si pe Letitia cu a sa mamica tinara si frumoasa sarut

nu mai stiu ce am vazut ieri si ce nu,imi cer scuze si va pup pe toate,sa aveti o zi grozava!!
o sa revin pe parcursul zilei pe aici trag cu ochiul

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 11 luni

01.12.2008 12:37     citat 

La multi ani romansi si romancute!
Pentru prima oara omuletul meu a adormit aseara la ora 9 si s-a trezit tocmai la 1 pentru masa. Apoi la 4 dim si la 8. Sunt super fericita!!!A marit intervalul intre mesele de noapte si a adormit inainte de 12 noaptea, ceea ce nu se prea intampla.Ce-i drept acum pe zi nu prea a dormit dar e normal, ca nu o dormi non stop. Voi fi multumita sa doarma noaptea de la 9 pana dimineata sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 13 ani - La Multi Ani!

01.12.2008 12:52     citat 

neata.... la amiaza scot limba ;P
la multi ani pentru toata lumea sarut sarut
maiuta mea nu mai are un program asa fix noaptea , se trezeste cam de 3 ori sa pape eheeee vaca sa aiba lapte ca in rest ....
azi am invitati asa ca o sa trec mai tarziu sarut sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

01.12.2008 4:09     citat 

am revenit pt ceva vreme

fetele,daca vreti sa va faceti avatar personalizat,faceti asa:
mergeti tot in photobucket
va alegeti orice poza preferata si faceti resize la cea mai mica dimensiune (tiny)
cind se modifica marimea pozei,o copiati in calculator prin click dreapta si '"save picture(image)as..."
iar din calculator faceti upload la"date personale",aveti acolo optiunea de incarcare poze personale,adaugata de curind de administratori
nu uitati sa va scrieti din nou parola si sa salvati
la datele personale nu va aparea avatarul(cum aparea inainte),asa ca verificati daca s-a schimbat avatarul cautind un raspuns de-al vostru din forum(scris deja)

raportam 5,800kg aseara inainte de baitza jenat
aa...si 104 cm la domnul Tudor sarut

sus

Denunta
mare_melisa

01.12.2008 4:10     citat 

La multi ani tuturor romanilor de pretutindeni.
Noi mancam f putin dar cred ca de le vaccin se trage, in rest bine.
E f bun degetelul sau poate toata manutza zambet

Cu tata

Eu stiu sa rad trag cu ochiul trag cu ochiul

Va arat limbutza ca nu-mi mai incape in gurita rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: