· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(15)     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 11 luni
Maria: 12 ani, 6 luni

03.12.2008 5:46   Bebelusi de toamna-iarna 2008(15)  citat 

12.09.2008...............Patricia,pui de ramonike
16.09.2008...............Darius-Andrei,pui de cris23
19.09.2008 ...............Emma-Sofia,pui de Alina28
23.09.2008.................Maia-Sofia,pui de andreea_andreea
25.09.2008.................Denisa-Alina,pui de mare_melisa
25.09.2008................Denis-Andrei,pui de Alinutza22
29.09.2008.................Ana-Sinziana,pui de pingudina
30.09.2008................Rebeca-Maria,pui de VasiJoy
2.10.2008...................Radu-Stefan,pui de Liana76
6.10.2008...................Ingrid,pui de Rabia
6.10.2008...................Maria-Letitia,pui de mamistef
7.10.2008.................Andrei-Gabriel,pui de Monatamas
7.10.2008...................Tudor,pui de godess
9.10.2008..................Taheira-Aija,pui de bumburel
10.10.2008...............Remus,pui de anness
12.10.2008................Lucas-Stefan,pui de Monalicious
15.10.2008.................Lucas,pui de brishtara
21.10.2008.................Daria-Gabriela,pui de Ireen
22.10.2008.................Maria,pui de bursucitza
22.10.2008................Tudor-Constantin,pui de mimilyca
22.10.2008................Toma ,pui de Motania
26.10.2008.................Teodora-Stefania,pui de Claudya-Maria
30.10.2008.................Letitia-Elena,pui de Lilimarlene
30.10.2008.................Mihai,pui de Kike83
6.11.2008...................Christiana-Maria,pui de Christa-Maria
6.11.2008...................Amira-Iulia,pui de Lauramaria
13.11.2008………….Lavinia-Maria,pui de lori4u
19.11.2008.................Rares-Adrian,pui de gipsy

avem 27 de bebelusi, 15 fetitze si 12 baietzei! asteptam si alti bebelusi si mamici sa ni se alature!!

fetele care nu aveti poze aici in colaj sau care doriti alte poze mai frumoase puse"la panou",postati poze cu bebelusii si vom actualiza colajul!
atentie,avem citeva fete care nu au postat inca poze cu copilasii,deci Andreea nu a avut de unde lua poze cu bebelusii!
o sa repetam acest anunt la inceputul fiecarui capitol,sa fim sigure ca e vazut de toata lumea trag cu ochiul

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba scot limba ,e valabil si dupa ce ati optat pt rotate
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!
trag cu ochiul

capitolul anteriorBebelusi de toamna-iarna 2008(14)

sus

Denunta
mare_melisa

03.12.2008 5:59     citat 

Multumim mamai si speram sa se faca bine Pc-ul Andreei.

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 7 luni

03.12.2008 6:08   bebelusi de toamna iarna  citat 

mamistef multumesc frumos pentru colaj e super si te asteptam cu vesti bune pupici

sus

Denunta
mamistef

Copii

03.12.2008 8:28     citat 

multumesc pentru sustinere! sarut

gata,mi-am revenit,fetelor!
capul sus,stergem mucii si mergem inainte!
o sa incepem tratamentul si vom vedea ce va fi ,day by day

gata cu plinsul si cu datul capului de pereti,probabil o sa mai am momente de slabiciune insa NU ma mai las doborita!am nevoie de doi copii linistiti,iar ei au nevoie de o mama calma,iubitoare si puternica
si sunt absolut convinsa ca eu ca mama pot sa il vindec pe Tudor-nu stiu sa va explic ce inseamna asta,insa asta SIMT

va pup si va doresc noapte buna,ne citim miine la cafea

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 16 ani
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 4 luni

03.12.2008 8:40     citat 

Bravo mami asa imi placi stiam eu ca iti revii foarte repede sarut sarut sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 7 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 5 luni

03.12.2008 9:51     citat 

Felicitari, mamica puternica sarut
Ralu, voi cum mai sunteti? A venit tati?
Noi am avut o zi plina de colici ochi peste cap sper ca macar la noapte sa fie mai linistita.... Mi-e ciuda ca nu am putut s-o scot afara, degeaba am asteptat soarele, a fost ceatza toata ziua si a mai si plouat trist Poate maine trag cu ochiul
Va dorim o noapte linistita, fara colici, iar bebeii sa aiba somnicul lin sarut

sus

Denunta
mare_melisa

03.12.2008 10:15     citat 

Asteptam de la mami vesti sa vedem cum a fost la marea intalnire. Noapte buna , mai vb maine.

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 9 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 6 luni

03.12.2008 11:09     citat 

Multa sanatate si putere, Mamistef! Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine pentru Tudor!

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 7 luni

03.12.2008 11:32   bebelusi de toamna iarna  citat 

noapte buna fetelor va doresc un somn linistit la bebei fara colici in noaptea asta
eu sunt o fericita patricia doarme de la 9.30 si se mai trezeste dimineata la 6.30-7.00
somnic usor

sus

Denunta
tasnim

Copii
youssef: 12 ani, 7 luni

04.12.2008 5:49   bebelusi de toamna iarna  citat 

youssef, 02.09.2008

sus

Denunta
gypsy

Copii

04.12.2008 6:57     citat 

Neatza!
Alina noi suntem bine,multumesc de intrebare,Rares este tare cumintel dar eu nu reusesc sa ma odihnesc si sunt terminata. plang sau sunt foarte trist Tati vine maine,sunt atat de nerabdatoare si am niste emotii ,dar sunt fericita ca insfarsit familia se reuneste si Rares isi va cunoaste taticul. zambet .......asa ca saptamana viitoare nu ma dati disparuta dar va fi tati acasa si nu promit sa intru pe forum jenat scot limba
Fetelor vroiam sa va intreb daca voi uitati ca eu de cand am nascut parca sunt cu capu-n nori uit de la mana pana la gura trist
Acum va invit la cafea si va doresc o zi buna

sus

Denunta
bursucitza

04.12.2008 7:36     citat 

----------
gypsy a scris:

Fetelor vroiam sa va intreb daca voi uitati ca eu de cand am nascut parca sunt cu capu-n nori uit de la mana pana la gura trist

----------

gypsy credeam ca sunt singura care are astfel de trairi prostit prostit prostit .. eu fac liste si UIT unde le pun plang sau sunt foarte trist ... parca sunt o tampa prostit ... sper sa treaca mai repede perioada asta sa nu apuc sa uit ca am copil prostit scot limba ..... iti dam liber si pentru o luna numai sa te bucuri alaturi de tati trag cu ochiul .... da sa mai treci si pe la noi cand ai olecushoara de timp sarut
mamistef multa sanatate ii dorim lui tudor sa se vindece repede sarut ...
tasnim bine ai venit la noi "acasa" si multa sanatate lui bb youssef
pupam toti copilasii si le dorim o zi buna sarut sarut sarut .... acum ma indrept catre bucatarie (daca mai stiu ce vreau sa fac rad ) ....

sus

Denunta
gypsy

Copii

04.12.2008 7:56     citat 

Bine ca mai e cineva uituca ca deja imi puneam semne de intrebare.Noi avem si o catelusha si mi s-a intamplat de nu stiu cate ori sa ma imbrac sa ies cu ea afara si ma trezeam in fata blocului cautand cateau si de fapt eu n-o luasem cu mine,plus ca plec hotarata sa fac ceva si pana ajung in locul respectiv uit de ce m-am dus plang sau sunt foarte trist prostit
Hai sa pun si eu poze cu puiutzii mei

Dupa cum vedeti am trei copilasi trag cu ochiul

sus

Denunta
bursucitza

04.12.2008 8:08     citat 

vai cat sunt de scumpi copilasii... pupa maria pe amandoi trag cu ochiul
eu ieri m-am dus la cumparaturi de 5 minute (asa se numesc reprizele mele de cumparaturi) si la aprozarul de langa bloc avea niste ciuperci care "au fost" proaspete ... am luat una alta ce imi mai trebuia si m-am gandit sa merg la al doilea magazin (oleaca mai departe) sa iau ciuperci... ies afara din magazin 1 .. ma indrept catre magazin 2 si ma opresc deodata si fac recapitularea la ce luasem si ma intreb "da oare de ce ma duc la M2?" si ma intorc frumos acasa... in fata usii sotul ma intreaba: ciuperci ai luat? raspuns: plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ....
da macar nu-s singura din casa asa trag cu ochiul noi am avut masina auto oleaca la reparat si in acea perioada sotul a mers pe jos mai mult... ei bine luni a luat masina, s-a dus la serviciu si a venit pe jos acasa... in fata blocului cautand cheile sa deschida la interfon le-a vazut pe alea de la masina si si-a amintit ca uitase masina la serviciu rad rad rad eu ma bucur ca si-a amintit in aceeasi zi ca altfel credeam ca ne-au furato din parcare rad rad rad
deci se practica scot limba

sus

Denunta
mamistef

Copii

04.12.2008 8:10     citat 

buna dimineata!
bine ati venit,mami tasnim si bebe youssef!!
va veti regasi in listuta de la capitolul urmator zambet poti sa pui si o poza mai mare si mai clara,ca sa o salveze Andreea pt colaj, sau o va salva direct pe cea de la avatar(insa e micuta si neclara,poate nu va iesi f.bine in colaj)

si eu sunt uituca,fetelor! am si uitat de supararea de ieri! prostit foarte fericit adevarul e ca incep sa imi stabilesc un plan de bataie si o sa fie totul bine,cu ajutorul lui Dumnezeu
o sa scriu mai mult la subiectul creat de mine ieri,pt ca NU vreau sa incarc subiectul asta de stiri despre psoriazis si divrese temeri de-ale mele
aici e subiect pt bebelusii nostri mincaciosi,coliciosi,somnorosi(sau nu...) foarte fericit trag cu ochiul
va pup,sa avem o zi grozava azi!
nu da cineva si o cafeaaaa?? foarte fericit sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: