· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (49)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (49)     
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 4 luni

26.01.2009 4:06   Bebelusi de toamna-iarna 2008 (49)  citat 

2.09.2008..................Youssef,pui de Tasnim
3.09.2008.................Melisa-Elena, pui de mymy2008
09.09.2008...............Mihai, pui de Michaelaa
12.09.2008...............Patricia,pui de ramonike
16.09.2008...............Darius-Andrei,pui de cris23
19.09.2008 ...............Emma-Sofia,pui de Alina28
23.09.2008.................Maia-Sofia,pui de andreea_andreea
25.09.2008.................Denisa-Alina,pui de mare_melisa
25.09.2008................Denis-Andrei,pui de Alinutza22
29.09.2008.................Ana-Sinziana,pui de pingudina
30.09.2008................Rebeca-Maria,pui de VasiJoy

1.10.2008...................Maria-Andreea,pui de adytza_84
2.10.2008...................Radu-Stefan,pui de Liana76
3.10.2008...................Andrei,pui de andreiutza_luci
6.10.2008...................Ingrid,pui de Rabia
6.10.2008...................Maria-Letitia,pui de mamistef
6.10.2008....................Yasmina-Maria,pui de mamiyasmi
7.10.2008...................Andrei-Gabriel,pui de Monatamas
7.10.2008...................Tudor,pui de godess
9.10.2008..................Taheira-Aija,pui de bumburel
10.10.2008.................Remus,pui de anness
12.10.2008................Lucas-Stefan,pui de monalicious
15.10.2008.................Lucas,pui de brishtara
21.10.2008.................Daria-Gabriela,pui de ireen
21.10.2008................Toma ,pui de Motania
22.10.2008.................Maria,pui de bursucitza
22.10.2008................Tudor-Constantin,pui de mimilyca
26.10.2008.................Teodora-Stefania,pui de CLAUDYA-MARIA
30.10.2008.................Letitia-Elena,pui de LILIMARLENE
30.10.2008.................Mihai,pui de kike83

6.11.2008...................Christiana-Maria,pui de Christa_Maria
6.11.2008...................Amira-Iulia,pui de lauramaria
13.11.2008………….Lavinia-Maria,pui de lori4u
19.11.2008.................Rares-Adrian,pui de gypsy

3.12.2008...................Selim Ayan,pui de ReBeIIa
10.12.2008................Stefan-Cristian pui de Tei
12.12.2008.................Adela pui de Drutza
18.12.2008................Krisztina,pui de Okidli
21.12.2008................Gabriel Laurentiu pui de Dialy23
22.12.2008................Elena Maria,pui de diana_maria

avem 39 de bebelusi, 21 fetitze si 18 baietzei! asteptam si alti bebelusi si mamici sa ni se alature!!

fetele care nu aveti poze aici in colaj sau care doriti alte poze mai frumoase puse"la panou",postati poze cu bebelusii si vom actualiza colajul!
atentie,avem citeva fete care nu au postat inca poze cu copilasii,deci Andreea nu a avut de unde lua poze cu bebelusii!
o sa repetam acest anunt la inceputul fiecarui capitol,sa fim sigure ca e vazut de toata lumea trag cu ochiul

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large sau Medium
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba scot limba
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!
trag cu ochiul

capitolul anterior Bebelusi de toamna-iarna 2008( 48 )

[

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2009 4:10     citat 

multumim andreea pentru noul capitol si pentru colajele deosebite cu care ne rasfeti..... scot limba sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
kike83

Copii
Mihai: 12 ani, 2 luni
am nascut deja!

26.01.2009 4:18     citat 

priviti-l pe mihaiutzu in scaunelul auto.... sarut scot limba

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 5 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 3 luni

26.01.2009 4:20     citat 

Unde esti mami? Incep sa fiu ingrijorata zambet te rog sa te prezinti la apel si sa ne spui orice vrei tu si sa iti descarci sufletul, ca de nu ma supar si vin pan' la tine cool

Eu stiu un loc de unde se pot cumpara biscuiti fara gluten. daca va intereseaza apelati-ma pe privat sau pe mess. Nu vreau sa fac reclama trist

Mare_melisa: exista ceva foarte bun de la Humana si eu am pus-o intotdeauna pe picioare pe Thea cu el. Se poate face di el si lapte si cereale. Ii spune Humana HN. Nu uita sa o si hidratezi cu saruri. Daca ai inceput diversificarea iau mai moale. De asta nu se incepe decat dupa 4 luni( pentru ca tubul lor digestiv nu este pregatit...) Speram sa va puneti pe picioare. sarut

Aditza...ce faine sunete scoate...cred ca tipa ca ii place sa se auda. Doamne cat de scumpa poate sa fie. Si imi place sa va aud si vocile voasrte mamicilor. Asa lumea mea virtuala prinde contur scot limba

Teo este superba ca intotdeuna in poze. Imi place foarte mult cea infasurata in prosopel. Daca Teo ar fi a mea...aia ar fi poza care as alege-o in colaj jenat

monalicious..iar te-ai scapat de acasa si ai fugit la cumparaturi. Ar trebui sa iti puna cineva proprire pe card ...ai uitat ca este recesiune, girl! Pupam falcutele lui Lucas , norocosul...cu mama care sparge banii pe toate nebuniile pentru el. Apropos, credeam ca sunt sinura in neregula cu 10 suzete la Thea.

sus

Denunta
brishtara

Copii

26.01.2009 4:24     citat 

kike, dar l-ai montat corect? nu ar trebui sa fie mai pe spate...tip scoica pana la 11 kg? Sper ca e in regula. Scaunul este foarte frumos zambet La fel si Mihai zambet

Drutza pe unde mai zaboveste..? ochi peste cap

Noroc ca va mai taie Adminu din pagini ca altfel n-as mai apuca sa citesc niciodata ce scrieti. Logoreeicelor! rad ( nu ma denunta nimeni?) prostit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

26.01.2009 4:25     citat 

brish mami parca are invitati , nu cred ca e suparata prostit prostit

sus

Denunta
brishtara

Copii

26.01.2009 4:26     citat 

TEO,
La multe lunite...ca bine canta motanelul meu zambet

sus

Denunta
brishtara

Copii

26.01.2009 4:28     citat 

----------
andreea_andreea a scris:
brish mami parca are invitati , nu cred ca e suparata prostit prostit
----------

pai sa mai si plece invitatii..ca ramanem in urma cu paginile...si ne este dor de mami plang sau sunt foarte trist Cred ca de fapt era o strategie sa ne denunte...ca sa nu le ajunem din urma cu paginile nervos nervos nervos nervos mwhahahaha

sus

Denunta
mare_melisa

26.01.2009 4:29     citat 

Ms de sfat brishtara, Denisa doarme acuma.
Eu ma uitam in purgatoriu sa vad ce este peacolo si am gasit 2 pagini dele noastre. rad
Hai sa nu mai vb despre incident, sunt cuminte.
Denisa acuma doarme tun, deocamdata nu a facut kaki dar abia astept sa vad daca si-a facut efectul decoctul de orez. Pana acuma trebuia sa fi facut ceva dar cred ca totusi decoctul a reusit abia astept sa vad .
Hai ca mai vb noi. O zi buna. zambet
Pupicam bebelusii smecheri din poze.

sus

Denunta
ireen

Copii
EDUARD ALEXANDRU: 15 ani, 5 luni
DARIA GABRIELA: 12 ani, 3 luni

26.01.2009 5:10     citat 

Hello la toata lumea zambet am reusit sa citesc si eu un pic din ce ati vorbit .
In primul rand vreau sa va multumesc din suflet pentru urari sarut pupici va doresc multa sanatate si sa fiti fericite alaturi de familie:x

neamurile mele au uitat cu desavarsire de ziua mea trist bineinteles in afara de sot sarut .
Botezul a fost ok ne-am distrat pana la 3 dimineata pe la 21 30 am dus-o pe Daria acasa si am culcat-o.
Poze nu am f multe pentru ca le astept de la fotograf zambet o sa incerc sa va pun din ce am facut eu zambet

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 4 luni

26.01.2009 5:26     citat 

eu am folosit happy pana acum o luna am fost multumita de ei doar ca sunt putin mai dauri ca cei de la pampers dar acestia din urma curg
ori sunt mici ori nu sunt buni.o sa incerc nr 4 sa vedem daca nu revenim la happy
fetelor voi glumiti da poate va treziti cu mine la usa cu sarmalele voastre cu tot.tei reteta care ai zis tu de ea am vazut-o si eu la tele .am notat-o .
la super reteta lui ireen nu am inteles ceva: pana unde se pune apa?
o sa incerc toate delicatesele astea cand o sa fiu iar cu sotul ca acum gatesc asa cate ceva rapid numai bine mai slabesc si eu putin. si eu o sa pun si poze numai asa sa salivati si voi cum am salivat eu la scarmale ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ce bune or fii plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
eu pot sa modific mesajul
kike imi pare foarte rau pentru voi.sa va dea dd multa multa multa sanatate si putere lui mami
noi maine mergem la vaccinul de 4 luni sa ne tineti pumnii

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

26.01.2009 5:42     citat 

tinem tinem sarut sarut sarut
am fost de am culcat-o pe maia ca tare alintata a devenit plang sau sunt foarte trist
am vb cu vasijoy si imi povestea ca a avut pitica in spital , a avut diaree rau de tot si a facut caca si cu sange plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist spune ca nu are timp sa mai intre .... i-am urat sanatate multa din partea noastra sarut sarut

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2009 5:44     citat 

sanatate la printese vasijoy si nu numai ....eu is cu maria la joaca acum ....pupici

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 4 luni

26.01.2009 5:48     citat 

oooooooooooo sarmana imi pare rau,se stie ca daca o mamica ,care posteaza des aici lipseste sigur sa intamplat ceva.
mona ce faci pe unde umblii ne-ai uitat?
briosa super motanul tau rad
andreea si patrii a vut o saptamana in care avea un plans smiorcait ,fals asa,facea figuri v-am zis eu dormea numai cu mine dar de ieri si-a revenit adoarme iarasi singura la ia in patut foarte fericit cred ca au si ei perioade
da chiar pe unde o umbala mamistef ca forumul fara '''discursurile'''ei lungi parca e mancarea fara sare rad rad rad rad
mami hai la forumeala ce faci?

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

26.01.2009 5:53     citat 

Sanatate la printesa Vasijoy sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: