· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (55)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (55)     
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 4 luni

02.02.2009 4:51   Bebelusi de toamna-iarna 2008 (55)  citat 

2.09.2008..................Youssef,pui de Tasnim
3.09.2008.................Melisa-Elena, pui de mymy2008
09.09.2008...............Mihai, pui de Michaelaa
12.09.2008...............Patricia,pui de ramonike
16.09.2008...............Darius-Andrei,pui de cris23
19.09.2008 ...............Emma-Sofia,pui de Alina28
23.09.2008.................Maia-Sofia,pui de andreea_andreea
25.09.2008.................Denisa-Alina,pui de mare_melisa
25.09.2008................Denis-Andrei,pui de Alinutza22
29.09.2008.................Ana-Sinziana,pui de pingudina
30.09.2008................Rebeca-Maria,pui de VasiJoy

1.10.2008...................Maria-Andreea,pui de adytza_84
2.10.2008...................Radu-Stefan,pui de Liana76
3.10.2008...................Andrei,pui de andreiutza_luci
6.10.2008...................Ingrid,pui de Rabia
6.10.2008...................Maria-Letitia,pui de mamistef
6.10.2008....................Yasmina-Maria,pui de mamiyasmi
7.10.2008...................Andrei-Gabriel,pui de Monatamas
7.10.2008...................Tudor,pui de godess
9.10.2008..................Taheira-Aija,pui de bumburel
10.10.2008.................Remus,pui de anness
12.10.2008................Lucas-Stefan,pui de monalicious
15.10.2008.................Lucas,pui de brishtara
21.10.2008.................Daria-Gabriela,pui de ireen
21.10.2008................Toma ,pui de Motania
22.10.2008.................Maria,pui de bursucitza
22.10.2008................Tudor-Constantin,pui de mimilyca
26.10.2008.................Teodora-Stefania,pui de CLAUDYA-MARIA
29.10.2008..................Mihai-Olivian,pui de Devon
30.10.2008.................Letitia-Elena,pui de LILIMARLENE
30.10.2008.................Mihai,pui de kike83

6.11.2008...................Christiana-Maria,pui de Christa_Maria
6.11.2008...................Amira-Iulia,pui de lauramaria
13.11.2008………….Lavinia-Maria,pui de lori4u
19.11.2008.................Rares-Adrian,pui de gypsy

3.12.2008...................Selim Ayan,pui de ReBeIIa
10.12.2008................Stefan-Cristian pui de Tei
12.12.2008.................Adela pui de Drutza
18.12.2008................Krisztina,pui de Okidli
21.12.2008................Gabriel Laurentiu pui de Dialy23
22.12.2008................Elena Maria,pui de diana_maria

avem 39 de bebelusi, 21 fetitze si 18 baietzei! asteptam si alti bebelusi si mamici sa ni se alature!!

fetele care nu aveti poze aici in colaj sau care doriti alte poze mai frumoase puse"la panou",postati poze cu bebelusii si vom actualiza colajul!
atentie,avem citeva fete care nu au postat inca poze cu copilasii,deci Andreea nu a avut de unde lua poze cu bebelusii!
o sa repetam acest anunt la inceputul fiecarui capitol,sa fim sigure ca e vazut de toata lumea trag cu ochiul

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large sau Medium
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba scot limba
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!
trag cu ochiul

capitolul anterior Bebelusi de toamna-iarna 2008(54)

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

02.02.2009 5:00     citat 

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

02.02.2009 5:03     citat 

Dimineata nu era nimeni pe-aici iar acum...ati si terminat capitolul. Bravo, fetelor!
Complex subiect diversificarea asta.Si ca sa nu-mi bat capul prea mult eu am ales sa-i dau doar san pana la 6 luni. Intre timp studiez cool
bun venit noului membru Olivian (ca un Mihaita mai avem).

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

02.02.2009 5:03     citat 

rad rad rad multumim pt "foi" Andreea sarut Am zis eu ca se schimba capitolul, dar nu mai transfer postarea.....o las acolo. zambet
Andreea....nu stiu daca este asa grav doar pt ca se uita in jos....nu stiu....tu ce zici, ti se pare ca nu ar avea "forta" necesara sa ridice cap'sorul? confuz

Aici dupa ce i-am aratat pozele cu Maia, cand a vazut ce frumoasa este...

sus

Denunta
tei

Copii

02.02.2009 5:08     citat 

Iar aici in timp ce privea pozele cu Maia.....si ii curgeau balele dupa ea( si la propriu si la figurat)

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

02.02.2009 5:16     citat 

E mortal Stefanel cum se uita el la pozele Maiei.Mai mami Andreea fa ceva sa se intalneasca cat mai repede puiutzii nu de alta dar cat lasi baiatu cu balutze la guritza????
Fetele din Bucuresti cum ramane cu intalnirea noastra?????????????

sus

Denunta
mare_melisa

02.02.2009 5:17     citat 

Bine ai venit Devon si Mihai

sus

Denunta
tei

Copii

02.02.2009 5:29     citat 

aaaaaaaaa Mirela am citi ce ai scris de Denisuca si ma bucur ca poti sa te "racoresti" aici cu noi .
Imi pare nespus de rau pt tresul prin care treci sar poate totusi nu este asa de grav incat sa fie nevoie de operatie.Iar in legatura cu cearta cu mama ta, gadeste-te ca tu acum esti supra-solicitata supra-extenuata si mai ales supra-stresata si e posibil ca din orice nimic tu sa "explodezi" si pe buna dreptate. Nu cred ca nentelegerile iti fac bine si cred ca e foarte greu sa fii singura (doar tu si sotul tau).
Pupici muuuulti pt Denisuca si mami ei puternica si curajoasa sarut sarut sarut sarut sarut

Raluca,si eu am observat ca emani numai simbolul culorii Albastru.
sarut sarut sarut

Liana , ce face prietenul nostru Radu-Stefan? sarut sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

02.02.2009 5:37     citat 

teiutz mami trebuie musai sa ne intalnim ca nu se mai poate , maia se linge pe degete ( la propriu) cand il vede pe stefanut ... ba are momente cand si le manaca rad
legat de ceea ce m-ai intrebat la capitolul celalalt nu stiu ce sa zic , intre noi fie vorba mi-e o frica de diversificare prostit prostit .... ea acum suge toata ziua la san cam din 1:30-2 in 2 ore .... sper sa nu raman fara lapte ...
legat de cap ... sti ca am mai vb despre asta si sfatul iti apartine , eu o sa ma duc sa vad ce-mi zice daca nu-mi convine asta e ... am inteles defapt ca o sa fie niste tehnici de masaj atat .... legat de ce mi se pare mie iar e ciudat , intr-adevar observ ca tine capul mult in jos , dar mi se pare ca observ mai mult de cand mi-a spus dr , si asta e pur si simplu pe plan psihologic sigur ochi peste cap ochi peste cap
asa devon vezi ca la inceputul capitolului spune cum sa pui pozele direct aici , daca nu intelegi ceva sunt aici foarte fericit
melissa ma gandeam sa lasi uneia dintre noi nr tau de tel , sa stim de tine vrei??? sarut sarut
gypsy ne vedem ... canmd vrei tu , numai sa ne punem de acord cu o zi scot limba scot limba
lili mi-au placut mult pozele de la botez , super leti ... o adevarata domnisoara sarut sarut
bursu , mona, mimi,ramonike,ramona , mamiyasmi,lori pe unde sunteti fetelor??

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

02.02.2009 5:39     citat 

هدية لمن أحبه في الله ... إذا كنت تريد الجنة فألز الصلاة ... وإذا كنت تريد الغنى فألزم الأستغفار ... وإذا كنت تريد لمحبه فألزم الأبتسامه ... وإذا كنت تريد السعاده فألزم القرآن .... وإذا كنت تريد الثواب فأرسلها لجميع من عندك ... nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat asa ceva surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins

sus

Denunta
gypsy

Copii

02.02.2009 5:44     citat 

Andreea zau daca inteleg ce-ai scris prostit

sus

Denunta
gypsy

Copii

02.02.2009 5:47     citat 

Andreea eu pot oricand ,asa ca te las pe tine sa alegi ziua si locul si poate mai sunt si alte fete care vor sa vina.

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 4 luni

02.02.2009 6:48     citat 

pai andreea eu am fost pe aici
pana cand patrii a inceput sa planga rau,a prins-o oboseala si am fost nevoita sa stau cu ea sa doarme ca ma simtea imediat cum plecam de langa ea ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
apoi ma apucat o durere de cap teribila si acum'''sefa'''mea sa trezit. foarte fericit ......................deci,trebuie sa ma supun prostit

sus

Denunta
monalicious

02.02.2009 7:25     citat 

Hmmm. Gypsy vom fi tovarase de suferinta. Sau sper ca nu, poate doar al meu e un sclifosit. L-am incercat cu mar... nu ii place. L-am incercat cu morcov... il uraste. L-am incercat cu Eurispal trag cu ochiul scot limba si a stiut din prima ca e medicament si ca e cahhh. I-am dat portocala si i-a placut mult, ar fi baut un bibe intreg cred, dar i-a facut rauuuuu - l-a durut burtica crunt -. Doctorita mea a zis sa incep cu supele si sa nu pun cartof confuz inca. Mai multe info., inclusiv un model de div., imi da pe 20 feb. la vaccin.

Mare_melisa putere si rabdare cu Denisuca. O sa se faca ea mare si cuminte. Iubeste-o, rasfat-o si fii calma ca sa nu mai planga. Papa cerealele? Sper sa te intorci rpd de la Tg. Mures si cu vesti bune.

sus

Denunta
mare_melisa

02.02.2009 7:50     citat 

Multumesc fetelor de incurajare.
Tei nu e vb ca m-am certat cu ea , ea e de vina.
Duminica trecuta mi-a spus ca vrea sa faca vinerea o pomana dupa bunicul meu (tatal ei) si ca o sa sfinteasca si casa si mi-am spus sa venim si noi; miercurea cu 2 zile inainte de marele eveniment m-a sunat sora mea sa ma intrebe de sanatate si mi-a spus ca are faringita si tusesea f tare si ca nepoteii mei sunt si eu raciti . Ok vineri am sunat-o pe mami si am intrebat-o daca vine si sora mea si ea mi-a spus ca da atunci eu i-am spus ca nu pot sa merg pt ca soramea si nepotii sunt raciti si nu vreau ca Denisa sa se raceasca si maica mea stie situatia dar mi-a urlat in telefon si mi-a spus ca bine ca nu pot sa merg chiar atunci cand vine si preotu sa sfintesca casa, i-am spus frumos de ce nu pot sa vin , i-am spsu ca nu pot sa-i zic la soramea sa nu mearga asa ca mai bine nu mergem noi si s-a enervat si mi-a urlat ca atunci n-am de cat sa stau acasa si mi-a inchis telefonul in nas. Eu nu suport sa-mi inchida telefonul cineva in nas si mai ales ca ea stie care-i situatia ca nu-mi permit s-o racesc pe Deni atunci asta e n-are decat sa ma astepte sa merg la ea, deocamdata nu am sa mai merg aia-i sigur. Am vb apoi sambata cu fratele meu mic si mi-a spus ca si el e racit (el locuieste cu maica mea inca ) atunci ce faceam eram inconjurata de bolnavi; daca ma duceam acuma eram la spital . Acuma intelegi de ce m-am certat cu ea mai bine spus ea s-a certat cu mine, n-are decat eu nu-mi inbolnavesc fetitza ca a venit popa la sfintit de casa aia-i sigur.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: