· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(45)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(45)     
Anklichk

Copii
Cezara Maria: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

16.04.2009 8:48     citat 

urschuletz esti prima care nasti?
cand intri in concediu prenatal?

sus

Denunta
Anklichk

Copii
am nascut deja!

16.04.2009 8:50     citat 

Eu am 28.Va intrebam cum se ataseaza imagini , poze la mesaje?

sus

Denunta
Anklichk

Copii
am nascut deja!

16.04.2009 8:50     citat 

eu zic ca e varsta potrivita pentru a avea un bb(primul) foarte fericit

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 2 luni

16.04.2009 8:54     citat 

http://photobucket.com/ ,iti faci cont aici ,incarci pozele apoi copiezi codul de la foto ,ultimul si il pui aici cand raspunzi ,sper ca am explicat cat de cat bine scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 2 luni

16.04.2009 8:54     citat 

Eu zic ca nu .Abia acum incepe viata frumoasa pt o femeie.Avem si noi ceva experienta vine bebe.Cel putin asa vad.Nu as vrea sa fiu ca pitipoancele din ziua de azi

sus

Denunta
urschuletz

Copii

16.04.2009 8:55     citat 

Avand in vedere ca frigiderul e cam sexy ma duc sa vad cu ce pot sa-l ajut foarte fericit .Sunt prin bucatarie,dar arunc cate un ochi si pe aici

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 6 luni
Zuza: 11 ani, 1 luna

16.04.2009 8:56     citat 

Ankkka La multi ani! cu multa sanatate, fericire si impliniri! sa fii iubita si respectata!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

16.04.2009 8:59     citat 

Fetele va pupici pe fuga!
Nu am apucat sa citesc nimic, avem mesteri la baie ca pe undeva pe la jacuzzi se scurge apa la vecina de jos, asa ca de la 7 au venit si au scos faianta de pe langa cada si acum sunt in plina actiune.

Revin mai dupa-masa.

Am sa postez lista pt capitolul urmator pt ca am gresit datele Abramburicai- inca o data scuze! sarut , dupa pag 10 pls continuati acolo si care stii va rog sa inchideti capitolul asta, daca nu am sa o fac eu mai tarziu.

O zi frumoasa! sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 2 luni

16.04.2009 9:14     citat 

Si eu care ma gandesc ca la 27-28 sa il fac pe al doilea!!! foarte fericit oricum eu sunt bebelul pe langa voi scot limba Oricum am fi ptr fiecare e bine sa aibe un bb atunci cand simte acest lucru!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

16.04.2009 9:52     citat 

Gata papica.Am terminat.
Da elena fiecare il face atunci cand simte si cand se poate.Ca treb intr-un fel sa-i oferi niste cond.

Ce mai ziceti?Faceti oua azi?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

16.04.2009 11:22     citat 

Toata lumea face treaba,oua numai e nimeni?

Ma intrebam de preturi pe la nasere.M-am gandit asa la dr pt normala 700 sau 1000 la cez. 100 la moasa si restul 5-10 pt asistente.Daca o fi cu anestezist 200sau 300 vad.Ce ziceti?

Anka la polizu ar fi cam asa
500dr
100 moasa
5-10 asistente.Acum la cezariana mai punem 500 la dr cred

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

16.04.2009 11:39     citat 

Hai ca am mai intrat un pic ca ma ia ce dureri de cap cand vad cum arata toata casa si abia dupa=masa termina instalatorii plang sau sunt foarte trist Etot un moloz: hol, living, scarile pana jos in strada, de baie nu mai zic, praf peste tot plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist , noroc ca maine vine femeia la curatenie.

Doamne Urschuletz ce preturi trist trist trist

Cat despre varsta pt bb si eu mi-am zis ca voi face un copil cand voi avea sigur toate pregatite, dar uite ca nu a fost asa: K a venit pe nepusa masa, nu ne asteptam sa raman asa repede insarcinata, nu eram casatoriti, eu ma hotarasem doar de 2 luni sa raman aici definitiv, locuiam intr-un ap mic etc. Dar le-a rezolvat el pe toate: ne-am casatorit cand aveam 4 luni de sarcina, am luat si ap care a fost gata pana s-a nascut el, doar ca dupa vreun an l-am vandut si ne-am mutat iar in ap. mic, mic de burlac sa zic asa al sotului sa putem aduna banuti de o casa mai marisoara. Casa abia anul trecut am luat-o, inca-i goala, goala si uite ca vine si bb2.
Eu cred ca fiecare are gandirea lui si bine face sa o urmeze: altii vor copii cand sunt foarte tineri, altii mai tarziu, altii din pacate ii fac fara sa se gandeasca deloc si fara a avea sperante de nimic pt viitor. Important e ca fiecare sa fie impacat si sa se poata bucura in pace de minunea care-i va schimba viata pt totdeauna! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

16.04.2009 11:43     citat 

Vai Icemoon, ce e la tine in casa prostit Are cine sa te ajute sa faci curat un pic?

Iar de preturi nu te mira.Daca avem noroc sa nastem usor stam mai putin in spital si dam mai putin.Pana la urma da fiecare cat are acum nu am saiau copilului de la gura ca sa le dau lor.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

16.04.2009 11:45     citat 

Bubu ma bucur ca sunteti bine! si Sarbatori cu pace si lumina!

Anklichk Paste fericit!

Loredana ai grija cu atata munca! sarut

Elena astept pozicile!

Ankkka azi in cinstea ta pap si eu bobo cu lichior! sa traiesti sa infloresti! sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

16.04.2009 11:47     citat 

Urschuletz am sa adun ca nu am de ales ca altfel ducem si in dormitoare si peste tot, dar de finisat las pt femeia ce vine maine la curatenie jenat

Offf! cu banii stiu si eu cum e din pacate... trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: