· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(76)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(76)     
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 3 luni

18.06.2009 4:45     citat 

Avand in vedere sit cu distanta ar treb sa inteleaga! Dar asta ca e mama paralizata nu inteleg care e treaba. Nu treb sa se bage....in sf lasa ca o sa fie bine.

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 3 luni

18.06.2009 4:47     citat 

Al meu vad ca retine toate detaliile ,chiar ma uimeste !! stie exact cate sapt am ,de ex ,stie aproape orice detaliu despre mine ,numai varsta ma face mai tanara ,cred ca intentionat rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 2 luni

18.06.2009 4:48     citat 

ce putini bani ati dat voi la controalele lunare. eu intotdeauna am fost la cabinetul particular si am dat in primele 2-3 luni 100 lei si apoi cate 150 lei.
pt controlul din iulie mi-am facut programare la cabinetul dr. cu care voi naste si acolo e consulatia cu eco 250 lei prostit plang sau sunt foarte trist . sper ca asta va fi si singura vizita la cab lui, apoi sa maceheme numai la maternitate.

legat de "preturi" - sunt unele femei care pur si simplu nu au ce face cu banii si dau niste sume prostesti. o tipa cu care am fost in salon in primavara a dat pt un chiuretaj 500 lei !!! surprins surprins surprins surprins surprins ; acum 2 ani cand am fost internata la elias o tipa cu aceeasi operatie ca si mine i-a dat dr 1200 lei, pe cand eu i-am dat 700 lei (200 euro i-am dat mai exact). toata lumea se minuna in salon ca de ce ii da atatia bani ca oameni ca ea "strica piata" foarte fericit

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 3 luni

18.06.2009 4:49     citat 

Ma duc sa curat niste cartofi ,sa prajesc ,mai vorbim mai tarziu ,ca vad ca mi-au facut astia netul ,le-am facut un circ azi la telefon ,de nu s-au vazut !!!!! rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

18.06.2009 4:50     citat 

Schimb listutza imediat!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 2 luni

18.06.2009 4:52     citat 

ankkka iti tin pumnii sa iti convingi dr pt cezariana sarut ; spor la curatat cartofi

eu il astept pe vio sa vina sa curete pestele pt ca mie imi vine sa imi dau matele afara numai cand ma gandesc la toata procedura de curatare foarte fericit
am facut la pranz cartofi prajiti cu oua; de vreo 3 luni as manca zilnic oua prajite scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

18.06.2009 4:54     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...100#928100

ne mutam aici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: