· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(81)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(81)     
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani, 1 luna
Mathias Andrei: 15 ani, 7 luni
Patrick Elias: 12 ani, 3 luni

30.06.2009 7:21     citat 

Buna seara la toata lumea!
Azi nu prea am apucat sa stau pe forum... trist Am cam umblat...nu gasesc pe nicaieri verighete la un pret acceptabil si care sa imi placa. plang sau sunt foarte trist Cica le aduc numai la comanda, mai nou, si, pe langa pretul aurului, mai platesti si 4-500 lei manopera. surprins Adica de vreo 2 ori mai mult decat pretul lor! Am gasit intr-un loc, erau frumusele, aveau cam 3,5 g amandoua, dar cu tot cu manopera, costau 800 lei! Doar n-am innebunit sa dau atat pe 2 verighete! Eu sunt perseverenta,mai caut, ca orasul e mare! trag cu ochiul
Niko, bine ai venit si sarcina usoara in continuare!
Loredana, welcome back! Dar ce mare a crescut burtica in 2 saptamani...La mai mare! sarut
Ankka, tie ti-a zis dr. tau ceva de vreo injectie? Mie mi-a spus ca pe 18 seara sa fac o injectie cu dexametazona, pentru maturizarea plamanilor lui bebe...Pe 20, cand am programata cezariana o sa am cam 38 saptamani, si cica sa fim siguri ca va fi ok bebe.
Si eu mi-am luat pepene, dar sta in frigider...trebuie sa-l arunc, nu-mi place. Ori l-am nimerit eu nasol, ori inca nu sunt buni...mai astept vreo saptamana pana mai iau altul, poate se mai coc intre timp...asta nu era dulce deloc si mai era si palit. trist
Pe mine m-a apucat harnicia in seara asta. scot limba Vreau sa imi pun niste castraveti la murat. Am mancat la cineva acum 2 zile si m-a palit pofta. Mi-am luat azi 2 kg...mai iau si maine...mananc acum, ca dupa ce nasc...nu prea e indicat, mai ales in primele saptamani sa papi muraturi.
Ma duc la bucatarie. Va pupicesc! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 3 luni

30.06.2009 7:22     citat 

Azi ma simt si eu mai bine un pic ca doar m-am dus sa iau salariul. Dar nu stau mult banii in portofel. Vai ce as mai cheltui ce mai imi place la shooping. Asta e terapie! Ma mai duc la produsele cu 10 lei dar acum ce sa-mi iau ca nu-mi vine nimic si nu are rost. voua nu va vine sa plecati la cumparaturi?

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 3 luni

30.06.2009 7:22     citat 

Miru ,ma sperii si tu ,acum ?? nu mi-a zis de nici o dexametazona ,poate imi face la spital prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

30.06.2009 7:24     citat 

Miru, faceti cununie? sau ce e cu verighetele?

Na ca i-ai mai dat lu Anka de lucru rad rad ! Ca sa-i mai plece gandul de la kg

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 3 luni

30.06.2009 7:25     citat 

cumparaturi a zis cine cumparaturi, unde unde!!!
Eu nu stiu de injectia asta stiu ca la 38 sapt si plamanii la bebe sunt ok!!! acum na o fi

sus

Denunta
urschuletz

Copii

30.06.2009 7:26     citat 

ne mutam aici!

http://www.parinti.com/modules.php?name...580#934580

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: