· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 Cap.8
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Fluturasii verii 2008 Cap.8     
GRASANA

14.07.2009 9:31     citat 

----------
gaby2007 a scris:
mama tato, dar ce pictura misto aveti???/ UNICAT
----------

rad rad am vazut si eu pictura, acu ca ma uitai mai bine rad -cred ca Andrei e autorul..

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 4 luni
am nascut deja!

14.07.2009 10:31     citat 

Multumim pentru urari sarut sarut sarut sarut sarut
Va invitam la o felie de tort din tortuletul nostru
Am citit tot,dar e cam varza in capul meu ca am baut un pahar cu bere si m-a luat rau de tot de cap rad urez la multe lunite sarbatoritilor sarut sarut sarut
Teo esti superba si ai avut un tort pe masura sarut
Sara si mami ei frumoase ca de obicei,imi place cum impartiti porumbul,marul.....tinuta de nasica super
Emilici harnicuta sarut mor dupa ochii ei
Tato asa ma emotionez cand vad copiii tai asa uniti,2 ingerasi sarut sarut sarut iar pictura originala rad
Pup Nik care o supara pe mami sarut sarut sarut papa piticut sa te faci mare si sa o bucuri pe mami
Daca am uitat pe cineva sunt motivata pe bune rad rad rad rad rad imi fac si eu de cap ca nu am sotul acasa scot limba

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 4 luni

14.07.2009 10:47     citat 

sa cresteti mai si sanatosi piticilor! frmuseti,ingerasi am vazut va pupacim

da fetelor multumesc mult, daca totusi gasste cineva lapticu sa imi ia si mie 2-3 doze e bun in casa,sarumana

azi nic ma surprins a papa dimi lapticul 150,dar la bibi nu cu canuta apoi am plecat la kineto si am mai baut si vreo 100 de ceiut cu saruri de la humana,apoi am ajuns in centru cu cineva si am intrat in crefour cu gandu sa iau o banana sa iil indop ochi peste cap am gasit la raftul de bebelusi produsele pom potes ,am luat doar o punguta de 90 de g 3 feluri de mar, surpriza...........in masina in drum spre casa l-a papat,apoi acasa am pus in blander un iaurt cu fructe si o bucata de carne de vitel fiarta si cu o mana de buscuiti,apoi le-am pus in bibi cu o tetina taiata cu foarfeca ,adica cu o gaura serioasa, si a papat pe la pranz vreo 100 de laptic,apoi vreo 100 de mar cu nectarina tot in bibi si acum la nani iar lapte,deci e bine .............oare asta era nu a mai vrut mancare cu cana sau cu lingurita, a vrut bibi? sau sarurile de la humana fac minuni?

asteptam si analizele............................... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap trist sa vedem ce mai facem

mie mi-a schimbat psihiatra calmepamul cu anxiar,eram prea beata si lenesa cu asta parca e mai bine

sus

Denunta
cricricri

Copii
Matei: 12 ani, 3 luni
Raluca: 12 ani, 3 luni

15.07.2009 5:41     citat 

Poze de ieri

si, cateva poze cu masina lui tati rad

si altele de zi cu zi:

Va pup fetelor, sa aveti o zi buna si cu muuuult spor! sarut sarut sarut

sus

Denunta
CrazyMommy

15.07.2009 8:52     citat 

acum schimb capitolul

sus

Denunta
CrazyMommy

15.07.2009 9:03     citat 

Capitolul 9

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: