· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Sarcina > Asistenta pentru femei insarcinate cu venituri reduse
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Asistenta pentru femei insarcinate cu venituri reduse     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
Onush

19.09.2006 2:10   Asistenta pentru femei insarcinate cu venituri reduse  citat 

Fundatia Copii Sanatosi ofera femeilor insarcinate cu dificultati financiare (al caror venit maxim pe membru de familie nu depaseste 3.500.000 lei / 350 lei noi) posibilitatea ca, odata inregistrate la medicul de familie, sa beneficieze in mod gratuit de servicii de ecografie si triplu test. Indicat în saptamanile 14-21 de sarcina, “triplul test” reprezinta cel mai important test de depistare a unor anomalii ale fatului, cum sunt sindromul Down, sindromul Edwards, defectul de tub neural, trisomia 13.

Pentru mai multe detalii www.copiisanatosi.ro

sus

Denunta
lilith1

Copii
Maria Carina: 12 ani, 7 luni

04.11.2006 10:01     citat 

Buna
Nici noi nu avem venituri mari dar sincer limita de 350 e mica. Eu dau tot salariul meu:~ 6 milioane, pe papa. Shi suntem doar 2 oameni. Shi nu mancam des in orash, incerc eu sa prepar acasa:) k sa ieshim, evident, mai ieftin.
O intrebare, ash avea, dak suntetzi dragutzi: cat costa acest triplu test in mod normal?
Multzumesc.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: