· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Probleme psihologice > cum sa traiesc fara copilasul meu?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor cum sa traiesc fara copilasul meu?     
fata

Copii
David-Andrei: 15 ani, 3 luni
Iulia Alexia: 10 ani, 4 luni

24.12.2006 1:47     citat 

Mirela, vreau sa iti spun ceva, dar sincer nu stiu ce. Ma tot gandesc, dar nu-mi gasesc cuvintele. Nu pot sa-ti spun decat acelasi lucru, sa-ti reinvie speranta, multa sanatate, si La Multi Ani! sarut

sus

Denunta
alinafat78

Copii
Victor: 17 ani

27.12.2006 1:43     citat 

Fie ca anul ce va veni sa va aduca multa, multa pace in suflete dupa tragedia ce ati indurat-o. La cumpana dintre ani ne vom gandi si la voi rugandu-ne pentru linistea voastra. Multa putere va dorim si cred cu tarie ca anii ce vor urma vor aduce si in casa voastra un alt sufletel minunat iar bradul si Craciunul vor reinvia odata cu sperantele voastre. Oricum, va admiram pentru taria voastra, sunteti niste oameni puternici.

sus

Denunta
adinaaaa

28.12.2006 10:04     citat 

Mirela, plang continuu de cand am inceput sa citesc povestea ta. Nu stiu ce sa spun...nu am cuvinte...ma rog pentru voi...iarta-ma daca te intristez mai tare, probabil voi gasi intr-un alt moment si vorbele potrivite, sunt alaturi de voi cu tot sufletul meu...

sus

Denunta
mirella2006

Copii
LUCA ANDREI
DARIUS MATEI - e o raza de lumina
13 ani, 2 luni
am nascut deja!

03.01.2007 8:50     citat 

Dragele mele mamici,cred ca toate ati plans alaturi de mine de suferinta mea...Cele 5 luni care au trecut au fost cumplite fara Luca.
Astazi am venit aici sa ma bucur impreuna cu voi, sa va dau vestea cea mare. SUNT INSARCINATA !!!!!!! Luca imi trimite de acolo de sus un fratior sa mai aline un pic durerea noastra ,sa mangaie sufletele noastre chinuite de suferinta.Mi-am facut testul pe 31 dec asa ca in noaptea de revelion printre lacrimile care imi curegeau de dorul baietelului meu ,era si o lacrima de speranta. Nu ma indoiesc nicio secunda de puterea lui Dumnezeu si de faptul ca Luca se roaga pt parintii lui.
In luna decembrie ne-a tot trimis daruri care sa ne bucure ,sa ne aline dorul de el.Primul a fost servicuil meu,apoi concursul pe care Dan l-a castigat la el la serviciu de 'cel ami bun agent de vanzari'-premiul fiind un LOGAN,iar in cele din urma Luca ne trimite si un fratior al lui.
Luca e acolo sus si ne iubeste.
Mi-e dor de el in fiecare moment -el mereu o sa ramana ingerasul meu iubit,o sa ramana bucuria mea,baietelul meu frumos.

sus

Denunta
ddadriana

03.01.2007 9:08     citat 

mirella2006, ma bucur foarte mult, ptr voi. Felicitari ptr sarcina.

sus

Denunta
arond

03.01.2007 9:22     citat 

Mirella, tot scriu si sterg. Bucurie si speranta se impletesc in gandurile mele.

sus

Denunta
CarlaVargas

Copii
Printul: 17 ani, 3 luni
Printesa: 17 ani, 3 luni
Micul Print: 11 ani, 11 luni

03.01.2007 9:45     citat 

Mirella, ma bucur atat de mult pentru voi: pentru serviciul tai nou, pentru premiul castigat de Dan... dar mai ales pentru sarcina noua! Va doresc ca sirul evenimentelor pozitive incepute in decembrie sa continue tot anul! Sa ai o sarcina usoara, sa aveti un bebe sanatos si sa fiti fericiti! Le meritati pe deplin!

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 15 ani, 7 luni

03.01.2007 10:11     citat 

Felicitari Mirela. Meritati din plin sa zambiti si sa fiti fericiti iar.

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 15 ani, 8 luni
Daria: 13 ani, 7 luni

03.01.2007 11:06     citat 

Mirela, felicitari!!!! Ma bucur foarte mult pentru voi!!!!!

sus

Denunta
zanel

Copii
Andrei: 15 ani, 5 luni
Bogdan: 8 ani

03.01.2007 11:32     citat 

Mirela. atat de tare m-a bucurat vestea asta. Sa fiti fericiti!

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 12 ani

03.01.2007 12:59     citat 

Daca atunci cand am descoperit subiectul plangeam de nenorocirea voastra, acum mi-au dat lacrimile de fericire si ma bucur sincer enorm pentru voi. Eram convinsa ca Dumnezeu exista si ca nu lasa pe nimeni la greu, dar acum sunt si mai convinsa ca ingerasii care au plecat de langa parintii lor la Parintele tuturor sunt alaturi de ei si le trimit bucurii nemasurate. Sa dea Dumnezeu sa aveti un nou an minunat, un bebe sanatos si frumos care sa va mai aline dorul de Luca si sa fiti fericiti o viata intreaga de acum inainte, fara nici o lacrima de tristete. Ma bucur enorm pentru voi, de parca v-as cunoaste de o viata.
FELICITARI!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 18 ani, 5 luni

03.01.2007 1:04     citat 

Felicitari! De data asta, lacrimile mele au fost de bucurie!

sus

Denunta
rene

Copii
Serban: 14 ani, 11 luni

03.01.2007 2:24     citat 

Mirella, ma bucur enorm pentru voi. Sa dea Domnul sa ai o sarcina usoara si sa va bucurati din plin de copilasul care va veni. Sa fie sanatos, fericit si sa nu mai aveti parte necazuri.
Luca va ramane intotdeauna in inimile voastre si in inimioara surioarei sau fratiorului care va sosi. sarut

sus

Denunta
Icar

Copii
Catalin: 25 ani, 5 luni
Denis-Ian: 15 ani, 8 luni

03.01.2007 2:42     citat 

Este o veste minunata draga mea! Felicitari! Sa ne tii la curent cu evolutia sarcinii! Sa-ti dea Dumnezeu un bebelus sanatos si forta de-a merge mai departe! Inca o data felicitari! Noi vom fi alaturi de tine!

sus

Denunta
danuta5

Copii
marco iannis: 14 ani, 11 luni

03.01.2007 3:33     citat 

mirela felictari! si sanatate si tie si bb pe care il porti! o sa te ajute sarcina asta f mult sa mai iesi din starea pe care o ai , chiar ma bucur pt . tine si plang de bucurie si emotie , sa va dea dumnezeu sanatate caci e mai importanta decat toate .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: