· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Probleme psihologice > cum sa traiesc fara copilasul meu?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor cum sa traiesc fara copilasul meu?     
luciastefan

Copii
Stefan: 15 ani, 8 luni

04.01.2007 5:22     citat 

Felicitari, Mirela. Sa fie intr-un ceas bun si sa te bucuri de sarcina si tot ce implica ea. Iti doresc ca bebe sa-ti aduca linistea mult dorita.

sus

Denunta
ioana-valentina

Copii
ioana valentina: 15 ani, 9 luni

04.01.2007 10:45     citat 

felicitari mirela.ma bucur tare mult pentru tine,iti doresc o sarcina usoara,am asa niste emotii ca nici nu mai stiu ce sa-ti scriu. sarut

sus

Denunta
iutzulica

05.01.2007 12:45     citat 

felicitari mirela . sa fie intrun ceas bun.sa va traiasca mamico

sus

Denunta
marypoppins_2

05.01.2007 1:26     citat 

Ma alatur si eu clubului de "felicitatoare" si va urez sa va fie bine si sa fiti fericiti! Ma bucur mult pentru voi. Sa fie-ntr-un ceas bun si Doamne ajuta! sarut

sus

Denunta
Inuca0212

Copii
yvonne: 16 ani, 6 luni

05.01.2007 12:18     citat 

oooof, sa fie intr-un ceas bun! vezi, cum le aranjeaza Dumnezeu pe toate? si nici Luca n-a stat degeaba, acolo pe norishorul lui, ca v-a vazut cat suferiti. o sa fie bine, o sa vezi! la atata tarie si putere de lupta, meritati din plin sa fiti fericiti! si-s sigura ca Luca va avea un surior sau o fratzioara de care sa fie mandru! sanatate multa, si FELICITARI!

sus

Denunta
raloo

Copii
Vladut: 14 ani, 5 luni
Julia: 11 ani, 2 luni

05.01.2007 12:40     citat 

ma bucur mult mult mult, Mirela
sa fie intr-un ceas bun si sarcina usoara

sus

Denunta
ANA_B

Copii
Venetia: 27 ani, 3 luni
Federica: 14 ani, 1 luna

05.01.2007 12:48     citat 

Mirela te felicit si eu din tot sufletul zambet

sus

Denunta
alinafat78

Copii
Victor: 17 ani

05.01.2007 2:37     citat 

Doamne Mirela nu-mi vine sa cred ce am citit. Efectiv am sarit in sus de bucurie. Sa dea Dumnezeu sa fiti fericiti ca sunteti niste oameni puternici si meritati sa fiti parinti din nou. Da' multa treaba a mai avut Luca in astea cinci luni manca-l-ar mama de pui!!! Parerea mea e ca numai oamenii deosebiti au un ingeras al lor alaturi de Dumnezeu. Sa va fie sanatos noul pui si numai fericire si bucurie va dorim.

sus

Denunta
fata

Copii
David-Andrei: 15 ani, 3 luni
Iulia Alexia: 10 ani, 4 luni

05.01.2007 4:51     citat 

Am intrat pe forum dupa cca 10 zile si am aflat cea mai buna veste pe anul asta. Ma bucur mult, un copil o sa-ti mai aline durerea.
Sarcina usoara, un bebe sanatos si frumos, de care Luca sa fie mandru, si pe care sa-l vegheze, de-acolo de sus. Toate cele bune! sarut

sus

Denunta
alina-florinela

07.01.2007 1:07     citat 

draga mirela,
noi oameni nu putem sa-ti dam nici minimul de putere din cata ai tu nevoie,singurul care poate e bunul dumnezeu...
imi pare nespus de rau pt tine
promit ca de fiecare data cand merg la biserica sa pun o lumanare pt tine si pt ingerasul tau....promit

sus

Denunta
dandria

Copii
David: 18 ani
Marcus: 13 ani, 5 luni
Milo: 9 ani, 10 luni

07.01.2007 7:29     citat 

Sper ca toate gandurile noastre bune trimise spre tine sa te ajute sa ai o sarcina usoara si un bebelus sanatos. Te felicit si ma bucur pentru tine din tot sufletul! sarut

sus

Denunta
roxanamirela

Copii
Andrei Darie: 14 ani
alaptat, purtat, rasfatat

07.01.2007 6:39     citat 

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
alinatent

Copii
Bogdan: 18 ani, 2 luni
horia: 15 ani, 11 luni

07.01.2007 7:49     citat 

----------
roxanamirela a scris:
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

Roxana, de ce plang sau sunt foarte trist ?
Am crezut ca ne bucuram de sarcina Mirelei ... eu una tare ma bucur ... dupa atita suferinta, apare o speranta si pentru ea, ceva care sa ii mai ia din durere
Eu as scrie mai degraba zambet zambet zambet sarut

sus

Denunta
Gawain

09.01.2007 5:54     citat 

http://www.parinti.com/cum_sa_traiesc_f...18460.html

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: