· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Sarcina > hemoroizi
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor hemoroizi     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 12 ani, 9 luni
Larisa Gabriela: 10 ani, 11 luni

10.10.2006 7:50   hemoroizi  citat 

Fetelor de trei zile am hemoroizi si nu stiu ce sa fac.Nu am fost la doctor m-am dat doar cu ceai de musetel dar azi nopate nu am putut dormi.Spuneti-mi va rog ce sa fac!

sus

Denunta
roxyfoxy

Copii
roxana anca: 14 ani, 11 luni

10.10.2006 10:05     citat 

Jojo eu am citit in formula as ca ar fi buna varza alba zdrobita,si la farmacie se gaseste un fel de crema pt asa ceva,nu stiu cum se cheama ca nu am folosit eu,stiu de la o prietena.

sus

Denunta
YcA

Copii
Mihaela: 13 ani, 7 luni
Alexandru: 19 ani, 8 luni

11.10.2006 3:00     citat 

Curata bine zona,dupa care aplica miere de albine... iti pui un tampon din acela zilnic si nu iti va trece la chilot,oricum nu pui cantitate mare,dar efectul este sigur dupa cateva aplicari.Daca stai acasa si ai timp o poti face de cateva ori in zi,dar neaparat cureti locul inainte.

sus

Denunta
jojo_miha

Copii

11.10.2006 8:03     citat 

Merci mult fetelor,nu m-am dat deact cu ceai de musetel.Eu stiam ca unele mamici fac dupa ce nasc dar nicidecum inainte.Sper macar sa nu mai fac dupa .

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 15 ani, 3 luni
Daria: 13 ani, 3 luni

11.10.2006 8:41     citat 

Poti incerca sa aplici crema de galbenele!!!

sus

Denunta
cristinan

Copii
andreea: 13 ani, 11 luni

12.10.2006 7:12     citat 

mie mi-a aparut unul mare si urat cu o sapt inainte de nastere. dupa nastere mi-a spus o asistenta de la spital sa-mi dau cu "ultraproct", un unguent si a disparut intr-o sapt. nu m-am dat inainte pt ca nu am fost la doc. incearca-l si o sa vezi ce repede dispare. pe mine m-a durut dupa nastere mai tare din cauza epizotomiei, dar am scapat pana la urma. bafta!

sus

Denunta
jojo_miha

Copii

12.10.2006 8:37     citat 

Merci mult Cristina,am zis sa incerc cu crema de galbenele,sper sa-mi treaca,daca nu voi incerca dupa nastere cu ce mi-ai recomandat tu.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: