· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com > Generatia 2005 > Mamici de 37 de ani cu bebici de un an!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Mamici de 37 de ani cu bebici de un an!     
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

05.09.2007 3:23     citat 

gina_pirvan, multam zambet

----------
onitzu a simteam odihnita suficient sa mai fac unul...
----------

Heee, si eu am facut ceva pauza, adica...15 ani rad rad Am facut o copila la tinerete si fac una la "maturitate'" scot limba Uneroi ma sperie diferenta mare dintre copii, sau cand fac socoteala cat voi avea in prima zi de scoala a mai plang trag cu ochiul

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 16 ani, 3 luni
Pufarina: 12 ani, 1 luna

05.09.2007 6:28     citat 

Hehe, v-am pacalit ffetili, ca aveam 26 la nume, si voi crezurati ca e varsta scot limba ... e data nasterii hehehe.... (adeca 26 iunie, nu 1926 foarte fericit )

a ca s-a duc ca tzipa copilu, barbatu tot vrea ceva non stop, normal, ca daca io sunt la calculator el brusc are Nevoi...

revin

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 16 ani, 6 luni

05.09.2007 7:28   Re: iu  citat 

----------
onitzu a al mic o trecut de 1 an.
----------

Tocmai asta am vrut sa scriu si eu cand am citit ce a nu tre' sa stai tu sa distrezi una bucata copil. trag cu ochiul Bine, cum zicea si onitzu, un dezavantaj are treaba ... "Ce numai noi sa tragem cu scandal intre frati?trag cu ochiul " Adicatelea o sa se mai si certe din cand in cand, dar ei se bat, ei se iubesc. zambet

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 16 ani, 6 luni

05.09.2007 7:32   Re: iu  citat 

----------
Christa a onitzu, un dezavantaj are treaba ... "Ce numai noi sa tragem cu scandal intre frati?trag cu ochiul " Adicatelea o sa se mai si certe din cand in cand, dar ei se bat, ei se iubesc. zambet
----------

Un exemplu viu, gasit tocmai acum la bb de toamna 2006 foarte fericit
http://www.parinti.com/modules.php?name...490#519490

sus

Denunta
ANA_B

Copii
Venetia: 29 ani, 5 luni
Federica: 16 ani, 4 luni

05.09.2007 7:52     citat 

mai sa fie, acu am vazut subiectu asta scot limba ma alatur si io voua in club, da am mai mult de 37 de ani si 2 fete frumusele zambet

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

05.09.2007 9:07     citat 

bre fetili, sa nu ne iasa vorbe prin forum ca facuram club de babatii foarte fericit

mie imi place discutia aia daca mai facem al doilea bebe (respectiv al 3lea, in unele cazuri)... ca vorb-aia timpu trece.. ne mai bagam? ce ziceti?

io una, ba ma ia, ba ma lasa... acu eu sunt casnica in tara asta, si ma apucai si eu de un master... care dureaza doi ani... daca mia fac un bebe, trebuie neaparat, da neaparat, sa apuc sa lucrez barem un an, ca s aiau ceva bani cat stau acas cu bebe... ca abea ne scobim cu un salar si 3 persoane,,, daramite cu inca unu pe lista.... chiar nu se poa... tre sa lucrez.. si acu sa termin sa ma scolesc si abea peste 2 ani visez la job.. deci cam in 3 ani de acu daca ar mai fi vorba de un bebelac.. adica cand am io ecsact 40 batuti pe muche... de aia zic ca ba ma ia ba ma lasa..... uneori cand ma ia oboseala aia mare, ca nu doarme pisulinu' si sunt varza de oboseala, zic domle nu mai am nervi si sanatate de inca unu... alteori cand ma uit la el cat ii de dragalas, zic, o sa treaca perioada asta asa repede.. tre sa mai pun de unu ca sa mai traiesc o data momentele astea.. si io-te asa ma sucesc si ma rasucesc zambet
la voi cum e treaba?

sus

Denunta
rene

Copii
Serban: 17 ani, 1 luna

06.09.2007 7:33     citat 

Eu fac 37 zilele astea si are 1 an si 9 luni flacau'

In afara faptului ca nu mai am asa rabdare ca altadata si obosesc mai repede n-am nimic zambet La al doilea poate o sa ma gandesc pe la 40 de ani daca n-oi fi si mai batrana si mai bolnava, dac-o sa am casa cu curte si masina rad Deci e mica probabilitatea.

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii
Calin Alexandru: 17 ani, 2 luni

06.09.2007 8:00     citat 

furnicutza26...da ne-ai pacalit rad ...ce sa mai zic acum!!!...lasa ca nu ne acuza nimeni ca e club de barbati!!!...se vede clar ca aici sunt femei cu experienta de viata si cu copii minunati! sarut
rene...cand ...zilele astea intrebare ...sa stim si noi,poate ne inviti la o felie de tort...si al meu flacau tot varsta asta o are...eu insa fac 38 de ani in ianuarie!
AnA_B...bine ai venit!!! sarut
Ramy_ra...o sa vezi ca este ok...nu conteaza diferenta...sotul meu este mai mic cu ceva ani decat sora lui...il ajuta si l-a bucur ca a varsta mea,sa ne ajutam reciproc...sa discutam problemele noastre...si imi doresc sa nu intervina discutii,sa nu fim rele,sa fie armonie...va multumesc!!! sarut

sus

Denunta
rene

Copii
Serban: 17 ani, 1 luna

06.09.2007 8:04     citat 

Gina, maine fac. si nu stiu daca sa rad sau sa plang zambet

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

06.09.2007 8:08     citat 

Sa razi...fiecare varsta e frumoasa in felul ei!!!
Eu de cand il am pe Calin,am facut multe...mult mai mult decat inainte cand eram tanara!!! trag cu ochiul zambet

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

06.09.2007 8:08     citat 

da razi draga rene, ca nu e de plans.... au mai facut si altele 37 si uite ca au supravietuit scot limba

gina, eu ziceam ca sa nu facem club de babe scot limba ... babatii (da nu am diacritice, si s-a bucur ca s-a simteam ca magaru intre oi, cand citeam cate o postare de genul... implinesc 28 ani... imbatranesc... uite ca maine am 30 si copilul abea merge la scoala rad ... imi venea nici sa nu mai scriu foarte fericit

sper si eu ca discutiile sa nu degenereze, ca m-am cam saturat de ce citesc pe la unele subiecte... ma mananca si pe min limba rau de tot, dar ma abtin eroic, ca sa nu mai pun paie pe foc....

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

06.09.2007 8:14     citat 

Furnicuta...eu am pus si-mi pare rau...dar sper sa iasa ceva bun din asta!
asa este,si eu ma simteam cateodata ca magarul intre oi,acum ma simt mai bine ca sunt cu voi...babele... rad rad rad ...si eu care intelesesem altceva!!!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

06.09.2007 8:17     citat 

subiectul asta trebuia sa se cheme
Gaina batrana face zeama buna rad

sus

Denunta
Grasutza

Copii
Victor - blondutzul meu iubit: 17 ani, 4 luni

06.09.2007 8:18     citat 

Mai Rene, iar te dai batrana si bolnava? rad sarut sarut

sus

Denunta
bursucu

Copii
dady: 17 ani, 6 luni

06.09.2007 8:27     citat 

babatii=barbati surprins rad rad rad rad rad sunteti de coma...
ne punem deja ochelari pe varful nasului... rad rad
of, batranete haine grele (cine-o fi zis asta?)

hai, buna dimineata la tinerici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: