· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Ingerasi > Paul Aaron, ingerasul meu
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor Paul Aaron, ingerasul meu     
cristina26

Copii
Paul Aaron
Ingrid Ecaterina - Ingrid
14 ani, 10 luni

21.01.2007 9:19     citat 

Sper ca curand o sa ne spui ca asteptati al 2-lea copilas. Sper sa fie intr-un ceas bun!
Doamne ajuta!

sus

Denunta
lori4u

Copii
Lavinia Maria - printesa noastra
13 ani, 6 luni
Natalia Cristiana - A doua printesa a noastra
12 ani

21.01.2007 9:48     citat 

Multumesc Cristina si Dumnezeu sa ajute pe toata lumea sa-si indeplineasca dorintele si visele. zambet

sus

Denunta
cristina26

Copii
Paul Aaron
14 ani, 10 luni

24.01.2007 5:11     citat 

Astept al 2-lea copil, ceea ce ma ajuta uneori. Daca DD ma ajuta va veni in jurul datei de 22 iulie.

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 18 ani, 11 luni
Ilinca Gabriela: 16 ani

24.01.2007 8:33     citat 

----------
cristina26 a scris:
Astept al 2-lea copil, ceea ce ma ajuta uneori. Daca DD ma ajuta va veni in jurul datei de 22 iulie.
----------

Cristina, iti doresc din toata inima ca bunul Dumnezeu, sa-ti daruiasca un bb sanatos in jurul datei de 22 iulie.
Iti tin pumnii si sarcina usoara ! sarut

sus

Denunta
arond

24.01.2007 8:44     citat 

Mi-ai facut o bucurie. sarut sarut sarut Sanatate.

sus

Denunta
copi

Copii
Patrik-Mihai - este un baiat tare rasfat
17 ani, 3 luni
am nascut deja!

25.01.2007 8:49     citat 

Felicitari Cristina , Dumnezeu sa va dea multa sanatate!

sus

Denunta
cristina26

Copii
Paul Aaron
14 ani, 10 luni

02.02.2007 2:17     citat 

Va multumesc din suflet, acum stiu si ca este o fetita. Sper sa fie sanatoasa.

sus

Denunta
smama

Copii
MARTA SOFIA: 17 ani
MARCU SORIN: 12 ani, 11 luni

02.02.2007 11:27     citat 

Felicitari pentru sarcina, mai precis pentru fetitza din burtica.. Sa fiti sanatoase si sa aveti grija de voi. Acum poti sa mergi pe lista mamicilor cu burtici de la intersectii. E o admosfera foarte frumoasa acolo.
http://www.parinti.com/modules.php?name...6&start=30

sus

Denunta
cristina26

Copii
Paul Aaron
14 ani, 10 luni

06.02.2007 4:26     citat 

Multumesc de sfat smama, am sa ma duc.

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 16 ani, 11 luni
Raducu Sebastian Molnar: 14 ani, 11 luni
Frisky Molnar: 17 ani, 9 luni

06.02.2007 5:00     citat 

Cristina felicitari pt. fetitza din burtica!.
Hai la lista gravidoaselor..te asteptam cu drag1 foarte fericit

sus

Denunta
lori4u

Copii
13 ani, 6 luni
12 ani

09.08.2007 11:22     citat 

Buna Cristina,
Am revenit de-abia acum sa-ti dau o veste mare. S-a intamplat minunea! am ramas insarcinata. Sunt abia la stadiul in care am facut 4 teste de sarcina si toate au iesit pozitive.Maine merg la doctor. Am facut atat de multe deoarece nu-mi venea sa cred cand vedeam rezultatul. Tu ce faci? Ai nascut? Te pup si Dumnezeu sa ne ajute sa avem copii sanatosi.

sus

Denunta
cristina26

Copii
Paul Aaron
14 ani, 10 luni

06.12.2007 3:14     citat 

[quote="lori4u"]Buna Cristina,
Am revenit de-abia acum sa-ti dau o veste mare. S-a intamplat minunea! am ramas insarcinata. Sunt abia la stadiul in care am facut 4 teste de sarcina si toate au iesit pozitive.Maine merg la doctor. Am facut atat de multe deoarece nu-mi venea sa cred cand vedeam rezultatul. Tu ce faci? Ai nascut? Te pup si Dumnezeu sa ne ajute sa avem copii sanatosi.[/quote]

Ma bucur atat de mult pentru tine. Doamne ce veste minunata acum in pragul sarbatorilor de Craciun. Imi pare atat de rau ca nu am intrat aici de mult timp. Tot zic ca imi fac timp si intru si uite cat de mult timp a trecut. Te rog mult sa ma tii la curent cu progresele sarcinei. Sa te binecuvanteze Dumnezeu cu un copil sanatos si nastere usoara.
Te imbratisez
Cristina

sus

Denunta
Luciaand

17.12.2007 11:11     citat 

Pentru Cristina 26 - de la Luciaand - mami de ingeras - regrete eterne pt. micutul Paul si sa ne ajute Dumnezeu sa avem parte de copii sanatosi pe lumea asta. Stiu ca nu vei uita niciodata ce-ai pierdut, nici eu, indiferent de cati copii Dumnezeu ne va da. In ajunul Craciunului se implinesc 6 luni de cand mi-am nascut bebelusa fara viata, dar n-am ce sa sarbatoresc absolut deloc.Nu stiu daca tu ti-ai revenit dupa o asemenea pierdere, dar eu nu, inca se invarte totul cu mine si mi se pun noduri in gat si ceata in ochii inlacrimati.N-am sa inteleg niciodata de ce...

sus

Denunta
lori4u

Copii
13 ani, 6 luni
12 ani

19.12.2007 10:33     citat 

Buna Cristina. Am vazut ca ai citit ceea ce am scris eu pe cealalta pagina la "am avut si am pierdut" si cred ca ti-ai dat seama ca am pierdut sarcina pe care am avut-o la 12 saptamani. Ci toate ca mi-am facut toate analizele posibile si imposibile am tinut chiar si regim de slabit (am dat jos 15 kg in cateva luni) i s-a facut si analiza anatomo patologica tot nu a iesit nimic nici o cauza, Chiar nu stiu ce ar mai trebui sa fac ca sincer la noi in Romania medicina nu este asa evoluata ca in alte tari civilizate. Cu toate ca au aparut fel si fel de aparatura tot oamenii o folosesc si deci.... Ma bucur pentru fetita ta sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea. Te pup lori. Acum sa stii ca mi-am revenit si de data asta dar nu stiu cat am sa mai pot daca mi se mai intampla vreodata.

sus

Denunta
cristina26

Copii
Paul Aaron
14 ani, 10 luni

19.12.2007 10:59     citat 

Eu zic sa nu iti pierzi speranta ca doar ai reusit sa nasti o data si ai reusit sa si ramai gravida. Din cate am auzit e foarte bine sa iei acid forlic si vitamine cu 3 luni inainte sa ramai gravida si pe toata perioada sarcini. Ai incercat sa mergi la ceva clinici de feritilizare, am auzit ca sunt si in Ro si sunt foarte bune. Eu cred din tot sufletul ca vei avea un bebe sanatos in brate curand.
Te imbratisez cu drag si sa iti implineasca Sf. Dumnezeu toate dorintele, pana si cele mai ascunse.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: