· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Ingerasi > Nepotelul meu a murit...
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor Nepotelul meu a murit...     
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 16 ani, 11 luni
Raducu Sebastian Molnar: 14 ani, 11 luni
Frisky Molnar: 17 ani, 9 luni

16.12.2006 5:18   Nepotelul meu a murit...  citat 

O lumanare pt sufletul nepotelului meu care s-a nascut acum 2 zile si ieri a murit....Sora mea mare era gravida de 7 luni de zile...o hemoragie mare s-a produs...pana a ajuns la spital si au constatat ca placenta se desprinse de peretele uterului...si pana au operato si au scos baietelul...baietelul a suferit..lipsa de oxigen..si altele...si nu a avut putere sa continue prea mult...chiar daca a fost pus in incubator(avea 2 kilograme si 30 de grame)...totul a fost in zadar..
Sora mea...este...disperata. Mai are o fetitza de 4 ani jumatate.,,
Iar eu..eu sunt departe de sora mea...si nu o pot alina...Mama mea, o sprijina sufleteste..
ce vina a avut bebelasu asta de a patit asa?

...o lumanare...o rugaciune...pt un sufletel ...stins....sters de pe acest pamant!..
Cristian...matusa Anca se gandeste la tine.....D-zeu sa te aiba in paza!!

sus

Denunta
emi_us

Copii
Matthew: 17 ani, 11 luni

16.12.2006 6:36     citat 

Off ce veste ! plang sau sunt foarte trist

Mi s-a facut pielea gaina citind randurile tale. Cred ca am vazut-o pe sora ta intr-o poza din albumul tau facut in Romania ! Imi pare asa de rau ! Sa-i Dumnezeu surorii tale multa putere sa streaca peste necazul asta si sa fie tare pentru copilul celalalt !

Cristian e un ingeras acum si vegheaza pe mami a lui ! sarut

Of ... plang si nu inteleg de ce se intampla asa cu unii bebelusi ! plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 18 ani, 11 luni
Ilinca Gabriela: 16 ani

16.12.2006 7:51     citat 

Of! Blondy, imi pare nespus de rau trist trist eu am 2 sarcini oprite in evolutie si a fost greu................dar sa-ti moara copilasul e nespus de greu............. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe Cristian ! si sa le dea putere surorii tale si cumnatului tai sa treaca peste aceasta tragedie..........

Este un ingeras acum care isi vegheaza parintii si surioara de sus .

sus

Denunta
bursucitza

16.12.2006 8:04     citat 

Dumnezeu avea nevoie in oastea de ingerasi de inca unul si asa l-a luat pe Cristian la El. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Sa-i dea Domnul multa putere surorii tale si familiei acesteia pentru a trece peste aceasta grea incercare. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
elmi

Copii
David: 16 ani, 9 luni
Edina: 14 ani, 7 luni

16.12.2006 9:36     citat 

Imi pare nespus de rau, mi se rupe sufletul de fiecare data cand aud asa ceva....atatea intrebari....de ce?1....imi pare sincer rau trist

sus

Denunta
val12mad

Copii
marian: 25 ani, 9 luni
gabriel: 19 ani, 2 luni
alex: 15 ani, 9 luni

16.12.2006 10:40     citat 

Dumnezeu sa-l odihneasca pe micutul ingeras!

sus

Denunta
iutzulica

16.12.2006 11:20     citat 

dumnezeu sai odihneasca sufletelul ingerasului surorii tale.

sus

Denunta
CHRISSDY

Copii
Di: 23 ani, 7 luni

16.12.2006 1:18     citat 

trist Cristian, fie ca Bunul Dumnezeu sa te aiba alaturi si sa poti veghea asupra parintilor si surioarei tale mereu , ingerash drag! sarut

Mami, tati si Anca imi pare nespus de rau, va doresc putere si sa va reveniti cat mai curand din acest chin,sincere condoleantze,in astfel de situatii ma simt complet pierduta,ma rog pentru voi si ingerash! sarut sarut trist

sus

Denunta
Lightmoon

16.12.2006 1:20     citat 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe micutul ingeras, iar mamei multa putere sa treaca peste acest dureros moment.....

sus

Denunta
Mihaela29

Copii
Matthew David: 14 ani, 10 luni
Nicholas Daniel: 12 ani, 2 luni

16.12.2006 5:15     citat 

trist trist trist
Offff Doame ce necaz........

Dumnezeu sa-l odihneasca pe Crisitan trist si sa dea putere parintiilor si familiei in aceste momente atat de dureroase...
nu mai am cuvinte.... E atat de trist... trist trist trist

sus

Denunta
Billa

Copii
Luca Andrei - minunea din viata noastra
15 ani, 3 luni

16.12.2006 5:23     citat 

domane .............nu am cuvinte, mi s a facut pielea de gaina plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
sincere condoleante, sper k d-zeu sa va intareasca si sa va ajute sa treceti peste acest hop si aceasta incercare grea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
dandria

Copii
David: 19 ani, 6 luni
Marcus: 14 ani, 11 luni
Milo: 11 ani, 4 luni

16.12.2006 5:25     citat 

Anca, sincere condoleante surorii tale. Imi pare atat de rau si mie... E absurd si imposibil de inteles, sper ca rana din sufletul lor sa se vindece cat mai repede.

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 1 luna
Andra Diana: 11 ani, 9 luni

16.12.2006 6:17     citat 

sus

Denunta
laucos

Copii
B