· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Sanatate > Picior plat valg
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Picior plat valg     
nicoma76

02.10.2014 10:46   Picior plat valg  citat 

Copilul meu in varsta de 15 ani are platfus de cand s-a nascut. Am facut tot ce s-a putut pana acum, am luat talonete, ghetute, orteze, l-am dat la sport, am incercat absolut tot, dar situatia este aceeasi, ba chiar s-a inrautatit in ultima vreme pentru ca a crescut si au aparut dureri. M-am gandit ca sunt dureri de crestere, dar ele nu au incetat de 1 an. Acum nu mai poate face sport, inainte juca basket. M-am tot uitat sa vad ce metode de rezolvare exista in afara si am descoperit ca exista o metoda cu un implant care corecteaza complet aceasta afectiune: Hyprocure. Am inteles ca in Romania aceasta metoda este facuta de dr. Andrei Ioan Bogdan. Si-a facut cineva aceasta operatie? Prin ce a trecut cu copilul? Cum este acum? Mersi.

sus

Denunta
munca-part-time

17.11.2014 6:45     citat 

Cele mai sigure locuri de munca in toata tara!

Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru un plus de siguranţă iti voi pune la dispoziţie la final şi o copie scanată a unui extras de cont bancar cu plata cştigului, adică o dovadă foarte clară a seriozităţii absolute a acestei oferte.

Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info" pe adresa noastra de email [email protected]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: