· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Casnicie, familie > da cumnatzei avetzi?...cum va intelegeti cu ei?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor da cumnatzei avetzi?...cum va intelegeti cu ei?     
roxana5

Copii
Zana

25.01.2007 10:22     citat 

----------
revital_sharon_ofek a scris:
trag cu ochiul
ce subiect buuuuuuuuuuuuuuuumnnnnnnnnnnnn
am si eu un cumnat de-mi vine sa-l gatui.....
----------

Zi-le!

sus

Denunta
revital_sharon_ofek

Copii
revital: 28 ani, 6 luni
sharon: 25 ani, 9 luni
ofek: 20 ani, 7 luni
--: 12 ani, 1 luna

26.01.2007 10:28     citat 

Rufele murdare se spala in familie .............(adica cu voi )
trag cu ochiul

sus

Denunta
nightwish

Copii
INGRID: 18 ani, 9 luni

26.01.2007 11:00     citat 

...mda! acest subiect ar tb sa se numeasa Public Laundry deci

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

26.01.2007 11:23     citat 

rad
Hai Simona! (glumesc)

sus

Denunta
revital_sharon_ofek

Copii
revital: 28 ani, 6 luni
sharon: 25 ani, 9 luni
ofek: 20 ani, 7 luni
--: 12 ani, 1 luna

27.01.2007 12:23     citat 

jenat jenat jenat

sus

Denunta
little_djini

28.01.2007 12:29     citat 

Ma fetilor am si eu una bucata cumnat nervos nervos nervos nervos . Se pricepe forte bine la jigniri si bagat intrici si mai ales pupat in partea postebrioara pe socrii mei ( parinti lui ). De restu prostia e in floare la el. Si trebe sa recunosc ca il iubesc atat de mult ca de multe ori ( adica de cate ori il vad ) imi vine sa ii iau gatu. Cea mai tare perla pe care a scos-o a fost ca Andy nu e copilu sotului meu.... Ca imi venisera atatia nervos nervos nervos nervos ca eram pe punctu sa ii fac test ADN lu Andy. Si inca nu mi-a trecut.

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

28.01.2007 9:49     citat 

litle djini, la urmatorul invita-l sa-ti tina lumanarea!
Te pui in mintea prostului!!?

sus

Denunta
carmenbubu

Copii
andrei ionut: 21 ani, 6 luni
bogdan gabriel: 17 ani, 3 luni

28.01.2007 11:21     citat 

Am trei cumnati,fratii sotului meu,dar sincer nu am de ce sa ma plang.Cel mare este casatorit,are si o fetita de un anisor pe care o ador,ne vizitam,ei mai des,eu mai rar ca plec mai greu cu doi copii la plimbare,dar ne intelegem foarte bine.Cel mijlociu vine la noi cel putin o data pe saptamana si e ok;cu cel mic ne intalnim mai rar dar nu pentru ca nu am vrea sau este el ...nu stiu cum,por si simplueste el mai retras sta mai mult in casa,vine mai rar pe la noi.Sincer nu am de ce sa ma plang,sa dea dumnezeu cat mai multi cumnati ca ai mei zambet zambet zambet zambet zambet

sus

Denunta
bodorin

29.01.2007 9:56     citat 

Offf ... cand imi aduc si eu aminte cat am traso cu ,cumnatul meu ....fratele sotului ....ma apuca tremuratul numai de nervi ...numai cat il vedeam ma apucau crizele ....un parazit ,golan de cartier si nu numai ....din pacate pentru el si din fericire pentru noi a intrat la mititica ......si nu pentru putin timp... pentru el ....pentru mine este putin 15 ani fara el .......stiu ca sunt rea dar este singurul om din viata mea care nu-l suport !!!!

sus

Denunta
cameliap

30.01.2007 4:42     citat 

"ce subiect buuuuuuuuuuuuuuuumnnnnnnnnnnnn
am si eu un cumnat de-mi vine sa-l gatui....."

la mine nu mai dureaza mult si tzop pe el

sus

Denunta
janette

Copii
Ota Rion: 17 ani, 3 luni
Ota Stefania-Cristina: 26 ani

30.01.2007 6:34     citat 

bucata mea de cumnat-fratele sotului,nu i-o dorsc nici celui mai aprig dusman al oricarui muritor,nici macar lui pe care il urasc intratit nervos Isi chinuie nevasta(si ea tot o poama) copii sint lasati in voia Domnului(oricum cresc ei... prostit )pe socrii ii terorizeaza.............si totusi vrea sa-mi controleze mie casa prostit prostit Ultima chestie care ne-a pus capac iar de un an de zile fix nici nu ne mai salutam este ca de ce am hotarit sa o aducem pe Stefi inainte sa-i cerem permisiunea,chiar permisiunea,ca frate mai mare si am hotarit de capul nostru prostit socat ...........nerusinati am fost foarte fericit

sus

Denunta
CHRISSDY

Copii
Di: 23 ani, 7 luni

01.02.2007 1:37   off topic:Welcome back, Janette!  citat 

Hip, Hip, Hurrray!
Bine ai revenit la noi ,janette! Care mai e viata voastra ca ai aproape 6 luni si nik?Sunteti bine, copii??

sus

Denunta
nelle

22.02.2007 10:27     citat 

dragelor, cateodata imi doresc sa ma fi casatorit cu un orfan....
familia lui .....sunt toti o apa si-un pamant!

sus

Denunta
mella77

Copii
MM: 15 ani, 9 luni
am nascut deja!

23.02.2007 10:07     citat 

vai, ce rele sunteti voi! rad

cumnatul meu e un om taaaareeee bun! isi iubeste copilul f mult. la 1 an de zile ii dadea cate un biberon de pepsi si il punea la el in patut sa se uite la televizor, pe atomic! sa fie veselie! se uita de dim pana seara. cam la juma de ora, o ora dupa ce termina pepsi-ul sarea si batea in patut, de agitat ce era. dar il lasau acaolo, singur, ca cica danseaza hip-hop!
din cauza ca asta micu nu stie decat atomic si sta inchis in patut asa mult, e f energic, si nu doarme noaptea prea bine. cica asa e el, nu au ce face:)
l-am scos si noi in parc o data. a vazut un copil si s-a dus la el si i-a aruncat nisip in ochi, arunca biberonul lui cu fanta in lac, caciula la fel, se descalta in continuu. nu e obisnuit sa se joace lumea cu el...
e asa dragut! eu am vrut sa le zic ca vreau sa il iau cu mine la tara cateva zile dar sotul meu a zis ca nu e ok sa fac asta.... trist

sus

Denunta
tic_tic

Copii
Parascheva-Ioana: 15 ani, 9 luni

24.02.2007 10:35     citat 

Si eu am cumnat ....nici nu m-a sunat de ziua mea:( .Asta e....ce daca nu ii sunt draga merg inainte.
Bine ca ma iubeste fratele lui foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: