· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > 15 sfaturi pentru doamne
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor 15 sfaturi pentru doamne     
lilith1967

16.10.2003 8:10   15 sfaturi pentru doamne  citat 

Poate s-a mai postat pe aici, dar tinand cont de faptul ca asa cum am mai spus, sunt cu neuronii pe negativ foarte fericit plang sau sunt foarte trist foarte fericit plang sau sunt foarte trist .... iata:

1. Nu-ti inchipui ca poti schimba un barbat decat daca este in scutece
2. Ce faci daca prietenul tau pleaca? Inchizi usa.
3. Daca au pus un barbat pe luna, ar trebui sa fie in stare sa-i puna pe toti acolo.
4. Niciodata nu lasa mintea barbatului tau sa umble razna -- este prea mica sa plece singura.
5. Alege barbatii mai tineri. Orice ai face nu se maturizeaza niciodata.
6. Barbatii sunt toti la fel -- au doar fete diferite, pentru a-i putea deosebi.
7. Definitia celibatarului; un barbat care inca nu a facut o femeie sa se simta prost.
8. Femeile nu fac barbatii de ras -- majoritatea dintre ei o fac singuri.
9. Cea mai buna metoda de a determina un barbat sa faca ceva, este sa spui ca sunt prea batrani pentru asta.
10. Dragostea e oarba, dar casnicia iti deschide ochii.
11. Daca vrei un barbat care sa se tina de cuvant, cauta intr-un spital de nebuni.
12. Evreii au ratacit prin desert 40 de ani. Nici in timpurile biblice barbatii nu intrebau incotro sa apuce.
13. Daca te intreaba ce-ti place sa citesti, spune-i extrasuri de cont.
14. Din pacate, toti oamenii(barbatii) sunt egali.
15. Pune acest anunt in dormitor: DACA VREI MICUL DEJUN LA PAT, DORMI IN BUCATARIE.

sus

Denunta
Cora

16.10.2003 10:53     citat 

rad rad rad rad rad mai nu ma mai pot opri din ris... pe astea eu nu le-am mai citit dar is mortale... rad rad rad ... si eram asa de amarita azi cu vremea asta ploioasa... thanks Lidia. sarut

sus

Denunta
Gingirel

Copii
Alex
Lucas

17.10.2003 2:14     citat 

rad rad rad Nici eu nu le-am citit! rad rad rad Mi-am facut portia de ras si pe ziua de azi! Mersi, Lidia. zambet

sus

Denunta
Roxana_G

Copii
Alexandra Maria: 16 ani, 9 luni
Andrei Serban: 13 ani, 2 luni
am nascut deja!

17.10.2003 8:52     citat 

Minunat! Chiar ca m-am distrat copios!

Hi, hi! Auzi, poti schimba un barbat numai daca este in scutece....Bestial!

Rox

sus

Denunta
Nina

Copii
Nina-Cristina: 18 ani, 10 luni

17.10.2003 1:47     citat 

Numarul 1 este tare ! foarte fericit

sus

Denunta
Denise

Copii
Tyron.B: 19 ani, 8 luni
Imara Romina Luona: 15 ani
Amylyn: 20 ani, 10 luni

18.10.2003 10:00     citat 

punctul 1 nu este adevarat ..............nici asa nu schimbi caracterul trag cu ochiul
punctul 10 e chiar tare de tot dar asta se aplica si la femei rad

sus

Denunta
SMOKY

18.10.2003 5:08     citat 

..mie 12 mi-a placut....si n-are legatura cu evreii....ma refer la partea cu orientarea..

sus

Denunta
arond

18.10.2003 11:37     citat 

Doamne, ce m-am distrat. De mult timp n-am mai ras cu atata pofta. Am sa le arat si colegelor....poate si colegilor. Ce adevarate sunt toate.

sus

Denunta
Cora

22.05.2004 6:12     citat 

Desi acest subiect ar merita sa fie mutat la "Noi, femeile"... il readuc in atentia doamnelor care poate nu l-au citit. rad E cool! cool

sus

Denunta
cristinasabau

22.05.2004 9:24     citat 

Super rad rad rad

sus

Denunta
Onush

22.05.2004 9:47     citat 

Eu nu le stiam .... cred ca sunt aplicabile la multi barbati dar nu la toti barbatii .... jenat
Si fara sa stric cheful nimanui .... cred ca bancurile despre blonde au farmec doar daca sunt spunse de o blonda, daca bancurile despre barbati sunt puse de un barbat si lista poate continua.... altfel par a fi mici razbunari ....
Repet nu am vrut sa supar pe nimeni jenat jenat jenat sarut

sus

Denunta
Minny

22.05.2004 2:16     citat 

Minunat.... rad rad rad rad ...............intradevar sunt bune..........

sus

Denunta
Renata

Copii
ENYA ANNE MARIE: 17 ani, 11 luni

22.05.2004 10:51     citat 

rad rad rad

sus

Denunta
baiat

Copii
Adrian: 22 ani, 4 luni

26.05.2004 9:32     citat 

Ce m-am distrat!
Acum stiu cum sa-i enervez pe colegii de birou :D :wink:

sus

Denunta
SMOKY

26.05.2004 4:22     citat 

12....ati vazut voi un barbat intrebind incotro s-o apuce?nici sa le tai gitul..sint toti cu harta in mina....chiar daca ajung unde trebuie cu o sapt mai tirziu.........
.....prietena mea(si nu e banc) a intrebat-o pe mama ei cind se maturizeaza barbatii..iar mama ei i-a raspuns"nu stiu ca eu inca mai a stept"..nu pot sa uit replica asta...ca ne-am tavalit de ris........

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: