· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >1-3 ani > Aniversarea copiilor....unde, cu cine si cum?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Aniversarea copiilor....unde, cu cine si cum?     
Cora

14.02.2007 12:15     citat 

Pe Alex, pina la 5 ani l-am serbat numai noi in familie sau cu 2-3 familii prietene care aveau copii. Asta acasa, caci la gradinita am dus de la 2 ani cite un tort facut de mine si pe care l-au servit dupa masa de prinz. Dupa aceea am facut petreceri cu copii din jurul casei sau citiva colegi de clasa. Din experienta insa - petreceri acasa, la club inchiriat unde am dus eu toata mincarea si bautura si la o pizzarie, categoric votez pt. ultima. Si pt. orice alt loc unde nu trebuie sa duci tu nimic si sa pregatiesti ceva. Copiii nu apreciaza ce gatesti sau in general ce-i pe masa, ii intereseaza surprizele, joaca si sa cinte la tort... si pe asta il lasa in farfurie. plang sau sunt foarte trist Costa poate mai mult, dar merita.

Pe Nick l-am serbat anul trecut si anul acesta la fel, cu niste amici, chair fara alti copii. El va avea avantajul ca e nascut in timpul scolii, si o sa pot chema copii cind va merge la gradinita sau la scoala. Dar repet, acasa sau sa muncesc eu pt. ei, nici vorba. La Mc'Donalds si tot e bine. trag cu ochiul

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 16 ani, 1 luna
Daria: 14 ani

14.02.2007 10:06     citat 

Noi ne gandeam ca ziua Sarei sa o facem la un loc de joaca, unde copiii se pot juca in voie si acolo le dau si mancare, ori o pizza ori un cotoiash de pui cu salata, mai dau si tortul si suc...si mai asigura si supravegerea trag cu ochiul !!! Acasa cred ca mi-ar fi destul de greu ..mai ales ca in perioada aia ar trebui sa nasc!!! Iar petrecerile de copii sunt un dezastru la casa omului rad !!

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 17 ani, 11 luni
Ilinca Gabriela: 14 ani, 11 luni

14.02.2007 10:37     citat 

Anul trecut Diana a fost la ziua nepotului meu intr-un loc frumos amenajat, cu clown si distractie pe masura zambet ,toti copii au fost pictati pe fata , mai multe nu va pot spune exact eu pt. ca eu nu am fost cu ea, eram in spital ca tocmai nascusem foarte fericit , dar acum pe 03 martie merg si eu la ziua nepoatei asa ca va voi spune ce si cum, daca sinteti interesate normal; pentru mai multe detalii puteti intra aici[...]

iar ca sa vedeti citeva poze de la petrecerea de anul trecut puteti intra aici

http://new.photos.yahoo.com/angela_gheo...9926798/47

anul asta voi fi eu pe baricade cu aparatul si cu siguranta vor fi mult mai multe poze scot limba trag cu ochiul

sus

Denunta
kmn

Copii
alexandra iulia: 15 ani, 9 luni

14.02.2007 12:30     citat 

Multumesc mult de tot fetelor.....pana atunci voi mai vedea....si se pare ca vor mai fi petreceri de puiuti pana o serbez pe Alexandra mea....asa ca voi avea experiente proaspete..... trag cu ochiul
Christa.....am inteles la ce te refereai trag cu ochiul ...si eu cred ca e tare rau sa mai faci si cadouri musafirilor surprins ...nici nu am auzit de asa ceva pana acum......

sus

Denunta
Onush

14.02.2007 12:36     citat 

Pana la 2 ani ne-am sarbatorit in familie.
La 3 si 4 ani Ruxandra a avut petrecere acasa la care au fost invitati prieteni de familie cu copii, de fapt copii au fost invitati iar parintii au insotit trag cu ochiul .
Copiii au primit la plecare baloanele pe care le folosisem la decoratiuni si cate o ciocolata. Cei mai smecheruti au "imprumutat" cate o jucarioara mica din colectia ei de jucarii ... cu acordul sarbatoritei.

sus

Denunta
Icar

Copii
Catalin: 25 ani, 10 luni
Denis-Ian: 16 ani, 1 luna

14.02.2007 12:51     citat 

Aniversarea lui Ian se apropie cu pasi repezi dar si in acest an o vom tine in familie! O sa ii fac un tortulet frumos in forma de ursulet (pt ca iubeste nespus acest animal) si totul va fi perfect cred eu! Daca o sa apara musafiri nepoftiti (cum s-a intamplat si de alte dati) nici o problema! Servim tort si sucuri pentru copii si cafele pentru adulti! sarut

sus

Denunta
copi

Copii
Patrik-Mihai - este un baiat tare rasfat
16 ani, 2 luni
am nascut deja!

14.02.2007 1:04     citat 

Aniversarea de 2 ani am facut-o acasa cu copii, iar seara dupa ce au plecat copii au venit rudele si a fost tare frumos.
De la anul o sa-i fac ziua in locuri speciale pt petrecerile de copii.

sus

Denunta
vyronis

02.03.2021 10:47     citat 

войн259.3укреCHAPСодеСегеКрисWormNoraВалеПрусThriСлеп
ЗверВМХеСьюзThomПушкИллюSempМаршФранязыкBibeKenyAnde
РосссертPatrRicaXVIIПринAhavМолчDashжурнсертSchiPatr
WellSunsGillМустJuliGarnHerbBongReinКрасGaumLineMans
RecoRataFounSonyХворНикоGezaGianMarcRoxygunmGregVide
SelaStevфилфЯросHenrPartистоMichKateСамоЛебпкараPete
EvanавтоAlbeиллюфору02-1меняZoneбессGlamZoneосвяPURE
ZoneФигнполеZoneстраЗорьФомидомавеко(190JordHonoШату