· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de iarna 2006-2007 (3)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de iarna 2006-2007 (3)     
madygreieras

Copii
Stefan-Alexandru: 12 ani, 9 luni

15.03.2007 6:02     citat 

wow ce activitate!!si noi am cam lipsit pt ca mami e ocupata cu scoala de soferi si invata,dar nu am putut sa ma abtin ,vayand atatia bebei frumosi ,sa nu va spun ca au crescut si sunt impresionata de acesti obrajori dulci pe care ii vad aici,toti bebeii sunt dulcei zambet sarut si ii pupam si noi dulce sarut

sa ne vedeti si pe noi acum scot limba

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[url=http://www.holdthatpic.com/][img]

sus

Denunta
alimary

Copii
Robin: 12 ani, 8 luni
Marcus: 15 ani, 4 luni

15.03.2007 6:31     citat 

Bine ati venit margareta si lori sarut
Bine ai revenit Mady...sunteti tot mai frumosi si de data asta nu va mai confundam pt ca va datoram deja un miel scot limba trag cu ochiul
Lori...ca sa postezi poze trebuie sa intri la www. holdthatpic.com si sa dai Browse...alegi poza din calculator pe care vrei s-o postezi si dai upload...apoi copiezi BB Code si-i dai Paste la raspuns...si iti apare poza...sper ca am fost destul de explicita...am vrea sa-ti vedem comoara zambet
Billa...intr-adevar avem ochii albastri si am luat 2 kg in 2 luni zambet ...si voi sunteti tare frumosi, tu parca nu mai ai deloc kg in plus...si Luca e asa dulce si pare asa de mare sarut ...numai robin parca e tot bebelus...
MariVic...si Alexandra e scumpa foc...imi vine sa-i mananc obrajorii sarut
Robin a inceput zilele trecute sa gangureasca...vorbeste cu jucariile, vorbeste cu mine...ma urmareste peste tot cu privirea, nu ma scapa din oci deloc....doarme f mult ziua si noaptea sta si ne pazaste ...dar nu plange, sta numai

sus

Denunta
margareta

15.03.2007 7:11     citat 

Faceti cunostinta si cu bebe Silviu
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/img]

sus

Denunta
Kay

15.03.2007 7:12     citat 

Va astept cu listuta doamnelor zambet

sus

Denunta
rotar_m

Copii
Daria Teodora: 12 ani, 7 luni

15.03.2007 8:38     citat 

Buna seara mamicilor si piticilor zambet
N-am mai intrat cam de multisor timp jenat , suntem tot ocupate iar timpul ste limitat acum cred ca ma intelegeti si sigur toate suntem in situatia asta mai mult sau mai putin trag cu ochiul

Billa multa sanatatela pitic si foarte frumoasa poza cu voi in parc aratati bine zambet sa cresteti mari si frumosi sarut

Bebelasa nu-ti fa griji fiecare bebe are ritmul sau propriu de crestere, mie mi-a spus dr sa nu-mi fac griji daca in prima luna bebe ia 500g in loc de 1kg recupereaza apoi sau asa se dezv el zambet stai linistita si nu te stresa, important ca ia in greutate si creste sarut

MariVic mersi de grija sarut , printzesa mea e bine, creste mare, am ajuns la 4,930 kg si 56 cm foarte fericit , imi ocupa tot timpul si mai ales cu zilele astea calduroase nu ratam nici o zi fara plimbare trag cu ochiul , papam, kakam, dormim, facem baitza, mutritze, radem, chiar gangurim, sughitam, admiram privelistea, toate astea si multe altele ca sincer nu stiu cand trec orele si zilele si saptamanile ochi peste cap dar important ca avem asa o comoara in vietile noastre foarte fericit
A ta fetitza e o dragutza ca mami foarte fericit , falconete cu niste ochi negri superbi sarut , foarte frumoasa si reusita poza cu voi doua sarut

Alimary Luca e un dragut zambet si ma minunez cat par poate sa aiba socat sa-ti traiasca mare si frumos sarut

Bebelasa si fetitza ta e la fel de paroasa prostit nu pot sa cred cat par are rad sa-ti traisca, a mea e cheliutza surprins insa a mai crescut un pic si oricum nu conteaza cat par are rad sa fie sanatoasa ca noi o iubim tot asa de mult foarte fericit

Madygreieras succes la orele de sofat si la examen iar Stefan al tau e un copil tare fericit si vesel trag cu ochiul foarte frumoase pozele care reflecta toate astea sarut

Margareta si tie sa-ti traiasca baietelul, doarme ca un ingeras si sigur viseara frumos de zambeste in somn foarte fericit

La restul mamicilor le doresc numai bine si la bebei la fel, sa fie sanatosi si papaciosi sarut

Sa va aratam si noi o poza mai recenta cu fetitza noastra smechera trag cu ochiul pe care o plimba mami si tati peste tot, asta e din Poiana Brasov

sus

Denunta
alimary

Copii
Robin: 12 ani, 8 luni
Marcus: 15 ani, 4 luni

15.03.2007 10:38     citat 

rotar _m e tare draguta Daria dar tot te astept cu mielul ca ne-ai botezat scot limba ...bebeloiul meu e Robin Cristian dar si Luca imi place...poate la al treilea ii pun Luca trag cu ochiul
Margareta sa-ti traiasca baietelul...e un frumos si zambeste asa de smechereste sarut

sus

Denunta
madygreieras

Copii
Stefan-Alexandru: 12 ani, 9 luni

15.03.2007 11:22     citat 

alimary,iei mielul de la rotar_m si mi-l dai mie rad rad rad si gata ,ai rezolvat problema cu mine scot limba

sus

Denunta
lori27

Copii
Daria Maria: 12 ani, 7 luni

16.03.2007 7:23     citat 

Multumesc de ajutor.
E, si acum, sa va facem cunostinta cu Daria-Maria...

sus

Denunta
bebelasa

Copii
Andreea Alexandra - Sufletelul nostru
12 ani, 7 luni

16.03.2007 1:01     citat 

kateryna cand ne pui si pe noi pe lista? Suntem nerabdatoare. Pupici.

sus

Denunta
MariVic

Copii
Alexandra - frumoasa si vesela
12 ani, 9 luni

16.03.2007 2:23     citat 

Multumim de urari si complimente sarut sarut sarut
Billa multa sanatate si pupicei ca sinteti tare frumosi sarut sarut sarut si marisori scot limba are ceva parut si Luca trag cu ochiul
Lori si Margareta bine ati venit si incintati de cunostinta , ne bucuram sa cunoastem doi bebelasi frumosi si grasunei foarte fericit sa creasca mari si sa fie sanatosi sarut sarut
Mady a crescut mult Alexandru e baiat mare si frumos foarte fericit vad ca are cu cine semana foarte fericit bafta cu scoala de sofer si sa conduci prudent trag cu ochiul rad
Rotar rad rad rad sarut sarut sarut doamne ce scumpa-i Daria si aveti costum de iarna ca si al nostru :wink:doar ca Alexandrei ia ramas mic foarte fericit pupici smecheroasei sarut sarut
De cite ori vad pozele cu Robin a lui Alimary si cu Alexandra lui bebelasa ma mir ce plete au scot limba rad rad ii pupacesc de li se rosesc obrajorii sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Noi facem progrese : ne intorcem de pe burtica pe spate si pe urma chiuim de bucurie foarte fericit da nu-i tot vrem sa ne intoarcem de pe o parte pe burtica da inca nu stie ce sa faca cu minuta de sub ea rad iar daca o tin de minute cind sta pe spate vrea sa se ridice in fund trag cu ochiul si avem 6.800 gr. si 64 cm.
ce spuneti nu sintem mari ??? scot limba

sus

Denunta
Billa

Copii
Luca Andrei - minunea din viata noastra
12 ani, 7 luni

16.03.2007 2:48     citat 

alimary, am dat ceva jos, insa mai am de lucrat jenat , inca mai am kilograme in plus, iar burtica este destul de mare foarte fericit

multumim marivic, intradevar avem si noi ceva par, cel mai mult insa este la spate scot limba

iutzulica, tu ce mai faci, ai scris povestea k eu nu am vazut si poate am scapat placerea de a citi si de a vedea poze cu pitica voastra

lori, sa va traiasca, e o dulcica, mai ales in poza in care doarme zambet

rotar, superba si bebelina voastra, cu cine seamana confuz cum stai cu lapticul, ai suficient confuz

va pupam pt k ne pregatim sa iesim afara, este o zi superba sarut

sus

Denunta
Billa

Copii
12 ani, 7 luni

16.03.2007 2:49     citat 

bebelasa, la urmatoarea listutza cu siguranta veti fi i voi prezenti sarut sarut sarut

pupam

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 14 ani, 5 luni

16.03.2007 2:56     citat 

----------
Billa a scris:
alimary, am dat ceva jos, insa mai am de lucrat jenat , inca mai am kilograme in plus, iar burtica este destul de mare foarte fericit
----------

vai de mine Billutzo...pai eu la 1 luna dupa ce am anscut ma revarsam. si acum am burta care se vede peste pantalon. si tu uite...la 1 luna jumate porti pantalon cu talie joasa.
sunt neagra de invidie sa stii rad rad

sus

Denunta
Billa

Copii
12 ani, 7 luni

16.03.2007 3:16     citat 

Marinutza( imi vine sa-ti spun numai Martinutza, dar nu stiu de ce jenat ), mie mi se pare k sunt atat de grasutza, pt k niciodata nu am avut 60 de kg, nu am depasit 55 kg inainte de sarina, iar in ultima per. a sarcinii ajunse-sem la peste 75 kg, surprins surprins surprins , nu-mi venea sa cred foarte fericit

pupam

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 14 ani, 5 luni

16.03.2007 3:46     citat 

eu aveam 57 inainte de sarcina. la final am ajuns la 84 foarte fericit iar acums utn intepenita la 63-64. si mie mi se pare ciudat si poate ca nu m-ar deranja aceste kg in plus daca n-ar fi acel strat de garsime (celulita) de pe abdomen.
asta e. eu una ma consolez cand ma uit la pui si-l vad cat e de frumos si dulce si-mi zic ca a meritat fiecare gram in plus.
noi sa fim sanatoase si bebeii la fel ca avem timp sa slabim.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: