· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Vin sarbatorile. Ce cadouri isi doresc fetele?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor Vin sarbatorile. Ce cadouri isi doresc fetele?     
Al3x

26.11.2003 10:37   Vin sarbatorile. Ce cadouri isi doresc fetele?  citat 

Sarbatori fericite!
Craciun fericit!
La multi ani!

radradradradradradradradradradrad

Chestiile astea o sa le auzim tot mai des o data cu venirwa iernii (brrrr ce frig anunta astia la iarna... trist ). Problema e ca nu te costa nimic sa bombanesti un "Craciun fericit" catre colegii de la birou, dar cand ajungi acasa...asta nu mai e nici pe departe suficient zambet . Pentru ca acolo te asteapta cineva care stie ca o sa primeasca cel putin un cadou de la tine si arde de nerabdare sa vada daca ceea ce va primi este ceea ce-si doreste.

si EU de UNDE SA STIU CE-si DORESC FETELE? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 20 ani

26.11.2003 10:55     citat 

Pai ...nu trebuie sa stii decat ce isi doresc fetele... din viata ta zambet . Intreaba-le, pune-le sa-si faca Wish-List.

sus

Denunta
ddelia

26.11.2003 10:56     citat 

Cu flori, bijuterii si parfumuri nu dai niciodatas gres atunci cind vrei sa faci un cadou unei femei!
si inca ceva: lenjerie sexy!! jenat jenat jenat

Dar barbatii cam ce si-ar dorii? Intotdeauna mi s-a scumpe dar care mie nu mi se potriveau, mai nou ma intreaba direct....Placerea de a admir ceva anume, si spun.."ce mi-ar place asta...", baga la cap si ma trezesc cu ''obectul" ....simplu, nu?

V.

sus

Denunta
Roxana_G

Copii
Alexandra Maria: 18 ani, 4 luni
Andrei Serban: 14 ani, 10 luni
am nascut deja!

26.11.2003 12:25     citat 

Parfumurile si lenjeria prind mereu, cel putin in ceea ce ma priveste. Mai putin anul asta...Elefant parfumat in lenjerie de satin nu prea merge. foarte fericit

Anul asta insa vreau un mobil nou si scump (cum e cel pe care l-am primit si mi s-a la Craciunul trecut si l-a nu mai aveam ce face cu el. nervos

Vezi, eu vreau lucruri de stricta necesitate!
rad

Rox

sus

Denunta
SMOKY

26.11.2003 9:13     citat 

...parfumuri,bijuterii (ca restul le cumperi in timpul anului)...si sotul meu baga la cap cind admir cite ceva...nu-l indemn sa-mi cumpere imbracaminte nu din cauza gustului ci din cauza marimilor...mi-a la petit..eu sint average...adica imi veneau mai sus de glezne...ceva de genul pescaresti...si dupa ce l-am trimis sa ii schimbe(nu sufera sa schimbe lucruri) a eu i-am zis bine faci...sa revenim la oile noastre...adica la bijuterii,parfumuri....lenjeria sexoasa e pt cine se simte sexoasa....si indrazneata...asa ca ...sotii ar trebui sa-si stie nevestele si barbatii -prietenele.........

sus

Denunta
Gingirel

Copii
Alex
Lucas

27.11.2003 4:53     citat 

Hehehehe si hohohohoho, dar cate nu-mi doresc eu! foarte fericit

Dar, dupa patania pe care am avut-o cu focul, luna trecuta, am realizat ca important este sa fim sanatosi, sa fim multumiti ca avem o familie unita si suntem fericiti. sarut Ceea ce ne dorim, este inca un copil. sarut
Numai bine tuturor!

sus

Denunta
cortago

Copii
Alexandru: 19 ani, 10 luni

27.11.2003 3:59     citat 

Acum 2 ani de Craciun mi-am dorit tare mult un copil si l-am primit. foarte fericit
ANul asta imi doresc un Craciu langa sotul meu, numai noi trei, bradul, o sticla de vin dulce scot limba , si l-a multe altele trag cu ochiul .
Flori primesc mai in fiecare zi... foarte fericit .
Mai , ce sa mai zic decat : SA FIM SANATOSI !

sus

Denunta
agneska

Copii
ANA Elisa: 18 ani, 10 luni
Emilie Lucie: 15 ani, 11 luni
am nascut deja!

27.11.2003 6:39     citat 

si eu ... bijuuri (mai ales !!!!) , parfumuri ... sunt moarta si dupa imbracaminte, da anul asta nu se poate la talia mea de elfant foarte fericit ...sper sa mai primesc dupa un regim calumea pe care il incep la anul dupa Craciunul asta trist ....a CD-uri cu muzica, DVD-uri cu filme calumea , un aparat mic de fotografiat numeric ultimul racnet nu mi-ar displacea anul asta sau un MP3 rad .... (oare vede al meu barbat ce scriu eu aici ...hihihi) ! rad rad ... MOS CRACIUN ma vezi ???????

sus

Denunta
Denise

Copii
Tyron.B: 21 ani, 3 luni
Imara Romina Luona: 16 ani, 8 luni
Amylyn: 22 ani, 5 luni

27.11.2003 7:22     citat 

da ..........stiu ce vreau ..................SA SCAP de OSINZA CIT MAI REPEDE!!!!!!!!!!! trist si sa fim cu totii sanatosi si fara stres........se poate?sa slabesc si sa nu ma stresez? ochi peste cap

sus

Denunta
baiat

Copii
Adrian: 23 ani, 11 luni

28.11.2003 8:14     citat 

si mie imi plac bijuteriile si parfumurile, dar la fel de mult imi plac costumele. Dar la acest capitol nu il las pe sotul meu sa-mi ia ca sigur nu o sa-mi placa.
El se pricepe la ales bijuterii.
Deci astept surpriza!

sus

Denunta
Cora

28.11.2003 9:54     citat 

Un JOB, o CASA cu 3-4 camere si 2 bai minim, si un mini-VAN. Atit imi doresc, nimic mai mult. rad rad rad

sus

Denunta
Nina

Copii
Nina-Cristina: 20 ani, 5 luni

28.11.2003 10:06     citat 

O carte buna sau un CD-bun sau un pulover fain.... zambet

sus

Denunta
Renata

Copii
ENYA ANNE MARIE: 19 ani, 7 luni

28.11.2003 10:17     citat 

----------
Cora a 2 bai minim, si un mini-VAN. Atit imi doresc, nimic mai mult. rad rad rad
----------

Zau ca astea nu-s pretentii trag cu ochiul , ci sunt doar niste dorinte umane . zambet

Sa dee Domnu' sa le ai intr-o buna zi . zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: