· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Ingerasi > sunt distrusa........
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5  »
subiect nou  raspunde
autor sunt distrusa........     
amamaria

Copii
Lavinia: 23 ani, 5 luni
Andrea Alexandra: 9 ani, 9 luni

12.04.2007 6:39   sunt distrusa........  citat 

in seara asta am fost la ginecolog .se pare ca si aceasta sarcina e oprita in evolutie. miine fac eco cu sonda intravaginala.cred ca voi simti noaptea asta cit 3 nopti .fetita o am la socrii .nici nu am curaj sa ii spun pt ca a durere si nici nu va inchipuiti ce e in inima mea

sus

Denunta
bursucitza

12.04.2007 7:36     citat 

imi pare rau, dar inteleg perfect prin ce treci...
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
kmn

Copii
alexandra iulia: 17 ani, 1 luna

12.04.2007 8:05     citat 

Imi pare tare rau si mie...desi nu mi-a sper sa nici nu-mi fie.....
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Dar ce s-a daca te necajesc cu intrebari...... trist

sus

Denunta
amamaria

Copii

12.04.2007 8:06     citat 

multumesc.eu totusi ma atirn de un fir de par si sper ca la ecografia de miine sa am alte vesti cu toate ca nu stiu daca e posibil tinind cont ca diferenta e maricica intre virsta sarcinii si dimensiunea care apara la eco abdominal.am inima strinsa pina miine

sus

Denunta
amamaria

Copii

12.04.2007 8:11     citat 

nu ma necajesti deloc kmn.am mai pierdut 3 sarcini oprite in evolutie .cauzele nu le stiu nici nu miau fost explicate de catre medici.ultima data mi sau recomandat niste analize pe care urma sa le fac in primavara asta dar intre timp am ramas insarcinata si am sperat ca va fi bine de aceasta data . se pare ca mam inselat si miam facut prea mari sperante .am o mare dezamagire in suflet

sus

Denunta
pupy76

Copii
Radu-Mihai: 12 ani
Vlad-Gabriel: 12 ani

12.04.2007 8:46   anamaria  citat 

Sper din tot sufletul sa treci cu bine de aceasta grea incercare si sa ne dai vesti bune.Multa sanatate si sa auzim de bine! trist

sus

Denunta
AdiaG

Copii
Anya Ioana: 16 ani, 9 luni
Iulia Christine: 14 ani, 9 luni

12.04.2007 9:43     citat 

amamaria: imi pare sincer rau pentru pierderea ta....nu stiu ce sa spun...eu astazi trebuia sa merg la ginecolog...dar e plecata la o conferinta si numai sapt viitoare se intoarce si ma duc iar....am deja emotii...am tot citit in ultimul timp de mamici care au pierdut sarcina si deja m-am zgribulit si eu....
nu ai avut nici un semn ...sau nu ti-ai dat seama deloc de nimic...?
ce intreberi stupide pun...dar sunt ingrijorata si eu...iata-ma daca te-am deranjat

sus

Denunta
amamaria

Copii

12.04.2007 10:05     citat 

nu ma deranjezi deloc .la celelalte 3 sarcini pierdute nu am avut nici un simptom cu exceptia faptului ca am inceput sa singerez dar era o culoare mai tulbure .de fiecare data am fugit imediat la medic si se constata ca era oprita de 2-3 saptamini .de fiecare data am fost sub supraveghere medicala de la 5 saptamini de sarcina faceam tratament si totusi dupa putin timp se oprea . acum aceeasi poveste .....cum am ramas gravida am fost dar la un alt medic ,fac tratament si totusi astazi la control mi sa spus ca e posibil sa fie oprita . de aceasta data nu am singerat ,nu am avut nimic ,am mers la medic pt control .trebuie sa merg din 2 in 2 saptamini.numai ecografu si consultul pe masa indica asta .pentru moment organismu meu nu simte nimic care sami indice acest lucru .sinii inca ma dor sunt tensionati .de aceea am mare speranta in eco cu sonda de miine

sus

Denunta
AdiaG

Copii
Anya Ioana: 16 ani, 9 luni
Iulia Christine: 14 ani, 9 luni

12.04.2007 10:11     citat 

bafta maine...sa ne spui si noua...iti suntem aproape trag cu ochiul

sus

Denunta
Beppo

12.04.2007 10:15     citat 

amamaria, eu sper din tot sufletul sa fie bine! Tinem pumnii stransi!

sus

Denunta
amamaria

Copii

12.04.2007 10:26     citat 

va multumesc din suflet pt incurajari .chiar mia prins bine ca am vb cu voi pe forum .acum ma voi retrage pt ca am o mare durere de cap.am plins mult .miine vin cu vesti si sper din tot sufletul sa fie bune .pupici la toate

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 5 luni
D-P: 9 ani, 6 luni

13.04.2007 12:14     citat 

anamaria, astept cu nerabdare vesti bune de la tine!!!

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
14 ani, 10 luni
: 8 ani, 10 luni

13.04.2007 7:32     citat 

anamaria,eu nu am trecut prin asa ceva niciodata,totusi exista o speranta,iti doresc tot binele din lume si sa dea d-zeu sa poti pastra sarcina,ma voi ruga ptr tine,succes,te asteptam cu vesti sarut sarut sarut

sus

Denunta
cj

13.04.2007 7:55     citat 

amamaria inteleg prin ce treci si eu am pierdut o sarcina in iulie/2006 tot din motive necunoscute, nu a la capat. si asta a multe altele le-am facut la Inst. cantacuzino (o gramada de bani). si totusi nu stiu exact cauza . este totusi bine ca ramai gravi unele fete nu raman chiar asa repede dar nu trebuie sa te lasi, capul sus (stiu ca durerea este foarte mare, eu am pierdut numai o sarcina si simteam ca inebunesc, cauta un medic bun fa toate analizele, trebuie sa existe o cauza.
acum sunt gravi din nou si am disperat pe toata lumea cu grijile mele legate de sarcina, sper sa fie bine pana la sfarsit (asta ca sa iti arat ca se poate) ceea ce iti doresc si tie din tot sufletul meu.
Stiu ca va fi foarte greu dar nu te lasa !!!

sus

Denunta
cj

13.04.2007 8:02     citat 

Tot eu sunt. jenat
te rog sa ma ierti tot ce ti-am scris m-ai sus a cum a acum sarcina... dar am recitit mesajele si acum am vazut ca exista sperante sa nu fie asa. ma rog la bunul Dumnezeu sa nu fie asa!
Asteptam vesti .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: