· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Vreau un copil > Trompele infundate
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  »
subiect nou  raspunde
autor Trompele infundate     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
topsecret

am nascut deja!

07.03.2008 11:54     citat 

Multumesc mult pt.raspuns.Am mai multe intrebari dar nu vreau sa stresez pe nimeni.Puppy ai putea sa-mi dai un msj privat cu id de messenger?

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.03.2008 11:56     citat 

Scuze "Pupy 76",te-am poreclit jenat PUPPY.

sus

Denunta
pupy76

Copii
Radu-Mihai: 10 ani, 4 luni
Vlad-Gabriel: 10 ani, 4 luni

07.03.2008 12:16     citat 

Stai linistita chiar nu ma stresezi imi face placere sa ajut macar cu informatii, zambet colegele de suferinta. zambet

sus

Denunta
pupy76

Copii

07.03.2008 12:23     citat 

Ti-am trimis un mesaj cu id meu sper ca l-ai primit. zambet

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani

07.03.2008 8:48     citat 

salut fetelor...!..sper sa ma ajutati si pe mine..de 8ani incercam si noi sa facem un bebe si nu vrea sa vina! trist ..acum sunt programata la laparoscopie ...si nu stiu la ce sa ma astept..!..ma puteti avertiza voi?!..cam cat costa..?...cate zile stai internata..?..clisma si sonda sunt obligatorii?..daca da , sunt dureroase?...acum sa nu ma intelegeti gresit , cum ca nu as fi vb. cu medicul..ci doar vreau sa stiu de la cele care au trecut prin asa ceva!...va roggggg!...va pupik...si sa speram ca o sa avem toate bebeii mult doritiiii!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
pupy76

Copii

08.03.2008 9:16     citat 

Stai linistita, chiar nu ai de ce sa-ti faci griji, e o interventie super usoara, te tine internata o noapte, cel putin asa a fost la giulesti unde am facut-o eu.Referitor la bani ,depinde de la medic la medic.Sa ai bafta, asteptam vesti. zambet

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani

09.03.2008 11:45     citat 

mersi pupy- ! - am mai prins curaj...mai ales ca intre timp am aflat ca o verisoara de-a mea a ramas insarcinata dupa laparoscopie..e drept ca a trecut ceva timp de la interventie..dar a reusit! zambet ...mersi mult! sarut sarut

sus

Denunta
vvvvv

10.03.2008 11:43     citat 

----------
irinukk a scris:
nici nu stii cat de rau imi pare pt tine www.....10 ani...offffffffffffff.....de ce oare trebuie sa fie asa?!!!!.....am auzit ca dr tutunaru este foarte bun...eu tot la elias merg la dr.cristian....
sincer nu stiu daca as putea sa rezist atat....
dar tu cu ce ai fost diagnosticata mai exact...asta daca ti-au spus ceva concret....tot trompe infundate?
chiar nu-mi vine sa cred....10 ani.....ooo doamne!!!! de ce ni se intampla tocmai noua care ne dorim sa avem copii?!!...si alte femei care nu-si doresc ii abandoneaza prin orfelinate....
ce sa-ti mai zic.....nu poti decat sa te rogi la dumnezeu...am tot citit de manastirea Naimesti...parca asa se numeste...acolo ai fost? cine stie...cred ca dumnezeu e ultima speranta......
sa stii ca sunt alaturi de tine si iti doresc din tot sufletul, cu toata sinceritatea sa se intample minunea...
pupici
----------

Nu am trompe infundate, tocmai asta e , la dr Vladareanu am facut histero, si am tot desfundat, sotul meu are unele probleme, dar mici, si nu stiu daca am scris aici sau in alta parte , eu sunt foarte suparata de ce nu ne-a dat tratament si a zis ca singura solutie este FIV, chiar l-am intrebat , daca nu se poate sa incercam un tratament si raspunsul a fost NU.
Acum asteptam pe 19 martie la dr Tutunaru, ma agat de un fir de ata, sa speram ca imi v-a da sperante, suntem programati pt prima data, mai incercam, cum am mai spus , este ultimul medic la care mai incerc.
Multa sanatate la toate, sa dea domnul sa ne vedem cu burtici si cu copii sanatosi!
P.S. unde este manastirea de la Naimesti? in ce judet, stii mai multe?

sus

Denunta
vvvvv

10.03.2008 12:01     citat 

am intrat si pe google si nu am gasit nimic, daca stii amanunte te rog sa-mi spui mai multe zambet

sus

Denunta
gogolea

10.03.2008 12:11     citat 

Manastirea Namaiesti este la intrarea in Campulung, cum vii dinspre Brasov. este o bifurcatie, si este indicator. daca vii dinspre Campulung, mergi dupa indicatorul spre Brasov, chiar la fabrica de ciment, e indicator spre satul Namaiesti.

sus

Denunta
vvvvv

10.03.2008 12:50     citat 

----------
gogolea a scris:
Manastirea Namaiesti este la intrarea in Campulung, cum vii dinspre Brasov. este o bifurcatie, si este indicator. daca vii dinspre Campulung, mergi dupa indicatorul spre Brasov, chiar la fabrica de ciment, e indicator spre satul Namaiesti.
----------

Multumesc mult de tot, am gasit, Namaiesti, eu batusem Naimesti, probabil a gresit irinukk cand a scris!

sus

Denunta
irinukk

10.03.2008 2:02     citat 

buna.
da www cred ca am gresit eu cand am scris
ce sa zic imi pare rau pt tine...dar sa stii ca dr tutunaru e bun din cate am auzit si daca o sa se poata cu tratament cu siguranta iti va da
multa bafta
eu plec maine sa mai internez pt cel de-al doilea set de instilatii....
imi fac sperante
va pup

sus

Denunta
pupy76

Copii

10.03.2008 7:01     citat 

Manastirea Namaesti este in judetul Arges, eu sunt din Pitesti, am mai fost o data acolo si mi-am propus sa merg din nou, manatirea se afla la iesirea din Campulung la stanga, sunt indicatoare.Sa auzim de bine. zambet

sus

Denunta
vvvvv

11.03.2008 10:08     citat 

irinukk , sa te ajute Dumnezeu sa treci cu bine, si sa ne auzim ca plimbam burticile, asa este, cat mai este o speranta.......... multa sanatate, si pe urma sa intri sa ne spui ce ai facut
multumesc pupy76, sa speram ca ajung

sus

Denunta
irinukk

11.03.2008 1:49     citat 

multumesc mult www....uite ca nu am mai plecat azi ci abia maine....pt ca am mai avut niste scurgeri maronii si mi-a spus dr. sa vina abia maine......sigur ca am sa intru sa va spun....si cred ca am sa ma duc si eu la manastire......
aveti grija de voi fetelor...
multa bafta...si ne ajute dumnezeu pe toate sa ne bucuram de un copil
www...eu zic sa ai incredere si sa nu-ti pierzi speranta
abia astept sa-mi spui cum a fost, cum ti s-a parut dr tutunaru
va imbratisez

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: