· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Jocuri, bancuri, glume > Un nou joc ... RPG
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor Un nou joc ... RPG     
roxana5

Copii
Zana

03.05.2007 1:30     citat 

asta-i un fel de subiect chinezesc pentru arabi, huh? Traducere in punjabi cineva?

sus

Denunta
Cora

03.05.2007 2:34     citat 

----------
roxana5 a scris:
asta-i un fel de subiect chinezesc pentru arabi, huh? Traducere in punjabi cineva?
----------

e ca trandafirul ala japonez care de fapt cica-i chinezesc... prostit

sus

Denunta
little_djini

03.05.2007 8:16     citat 

E mai rau. Cine nu ma crede sa joace un pic de WOW pe servar de RPG.
Anadryel invata mama spelu ca acu vin Gaulzii .

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 15 ani, 7 luni
mara: 12 ani, 10 luni

03.05.2007 10:29     citat 

a priest to protect me some time, till i'm casting the spell! Scufito, nu chemi tui unul?

sus

Denunta
Cora

03.05.2007 3:04     citat 

declar pe propria raspundere: nu mai inteleg romaneste! surprins prostit

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
14 ani, 7 luni
: 8 ani, 7 luni

03.05.2007 3:30     citat 

e si normal,daca te-ai mutat in state foarte fericit rad rad rad

sus

Denunta
little_djini

03.05.2007 4:30     citat 

Anadryel cred ca scufita e plecata prin padure. Ramai in Sanctuary pana vine.

sus

Denunta
mianda

03.05.2007 6:29     citat 

Pe mine m-ati piedut! Nu ca as fi inteles ceva pana acum, dar acu, chiar nu mai inteleg nimic! confuz
Sa bage cineva niste instructiuni de folosire, fie ele si in limba chineza...macar stim de-o treaba! scot limba

sus

Denunta
Cora

03.05.2007 7:45     citat 

----------
mianda a scris:
Pe mine m-ati piedut! Nu ca as fi inteles ceva pana acum, dar acu, chiar nu mai inteleg nimic! confuz ...
----------

aha, deci nu-i musai sa parasesti tara ca sa nu mai intelegi limba romana. rad

sus

Denunta
Carmella

03.05.2007 8:45     citat 

He he, cica am deschis subiect ... cine il citeste zice ca am luat-o razna (nu ca ar fi departe de adevar, dar totusi nici chiar in halul asta rad )

Hai ca incerc sa creez niste reguli pentru concurs si voi le aprobati:

1. doritorii isi fac un cont nou pe care il vor folosi numai pentru acest concurs.
2. se posteaza ca subiect nou, dar numai in sectiunea "jocuri, bancuri, glume", o povestioara cit mai fantasmatica; titlul trebuie sa contina la sfirsit si meniunea "concurs telenovela"
3. cine vrea sa participe la "gluma" va lua in foarte in serios mesajul si va comenta sau va adresa intrebari ca si cum crede totul;
4. Va fi declarata cistigatoare povestea care va atrage cit mai multe comentarii.
5. Ramine de stabilit pina la ce data se pot posta povestile, si cit timp se desfasoara concursul, adica cit se poate comenta la subiect.

Hmm, scirtiie ceva ?! Completari, sugestii ? zambet

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 15 ani, 10 luni

03.05.2007 8:52     citat 

----------
Carmella a scris:
1. doritorii isi fac un cont nou pe care il vor folosi numai pentru acest concurs.
2. se posteaza ca subiect nou, dar numai in sectiunea "jocuri, bancuri, glume", o povestioara cit mai fantasmatica; titlul trebuie sa contina la sfirsit si meniunea "concurs telenovela"
----------

Hmm, in cazul asta crezi ca mai e necesar de cont nou? Sau vrei sa sporesti numarul membrilor? trag cu ochiul

sus

Denunta
Carmella

03.05.2007 9:07     citat 

Pai cum ar fi sa postez eu o povestioara in care sa fiu o studenta punkista indragostita de profesorul meu de 60 de ani, om cu chelie, tata de familie cu copii si nepotei ?! (na, ca mi-am dezvaluit si fantezia vietii mele rad )

sus

Denunta
mianda

03.05.2007 9:19     citat 

Ahaaa..., am priceput cum sta treaba...dar n-ar fi fost mai bine sa fi stabilit un semn anume la deschiderea subiectului (ex. scrierea subiectului cu litere de o anumita culoare) si sa fi avut voie sa postam oriunde, nu numai aici la jocuri....in cazul asta ar fi cazut mai multi si mai usor in plasa. Asa, chiar daca deschide cineva un subiect aici, stiu ca e teapa si zau daca-mi bat capul...

sus

Denunta
Carmella

03.05.2007 9:31     citat 

Ei, ba da, dar nu vrem sa ne jucam cu buna credinta a oamenilor jenat
Na, trebuie sa ai si tu ca simplu comentator la un astfel de mesaj nitzica imaginatie si dorinta de joc, nu trebuie musai sa si crezi ... hai ca nu-i greu zambet
Eu as zice sa si anuntam cu nick-urile actuale dorinta de a intra in joc, dar sub nick-urile noi sa fim incognito foarte fericit

sus

Denunta
Cora

03.05.2007 9:57     citat 

hai mai la jocuri de toate felurile, bancuri intrati, nu puteti face si asta la un joc de genul acesta?

deci sa-nteleg ca trebuie fiecare sa deschida subiect separat... ma gindesc ca inspiratia mea e nula azi... am de gatit... rad

vreau sa vad daca apare vreo tzacanita cu o poveste trasnita... mai Carma ti-ai divulgat subiectul deja? rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: