· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Jocuri, bancuri, glume > Un nou joc ... RPG
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor Un nou joc ... RPG     
Cora

03.05.2007 9:58     citat 

aaa... deci e normal ca io ma-nscriu la concurs foarte fericit ... numa ca nu de azi... trist

sus

Denunta
Carmella

03.05.2007 11:31     citat 

----------
Cora a scris:
mai Carma ti-ai divulgat subiectul deja? rad
----------

Nu, nu ... cred ca pot sa gasesc si ceva mai bun rad
Si mai intii sa zica toata lumea daca e bun regulamentul, inclusiv admin.
Daca se da verde asteptam inscrierile.

sus

Denunta
CHRISSDY

Copii
Di: 23 ani, 7 luni

03.05.2007 11:56     citat 

Apropo ,pe la noi se cauta noi talente la scriptwriters, o sa caut revista si poate dau peste link-ul cu pricina!
Good luck!Traduceri fara taxe in ce limba vreti :urdu,somali,greaca veche, latina si multe altele...

sus

Denunta
little_djini

04.05.2007 9:12     citat 

Dupa cate stiam eu de la WOW ( mai am un pic si pic si eu in patima asta da totusi mai rezist ) fiecare are cate un personaj si mai departe e inoveaza tot ce tine de personaj. Asta cu conditia sa nu existe deza o poveste cu personaju integrat in ea. In cazu in care exista povestea iti alegi un anumit personaj din poveste si te "comporti" ca el iar intr-un joc RPG ce am scris noi aici e off topic .
Ce a zis Carmela cu creerea de noi contruri e buna da mie ca incarcam aiurea server-ul.

Acu daca e voie de la conducere eu primesc da s-o stim si noi la sfrasit! Ca am niste idei de povesti de numa numa....

sus

Denunta
Sotul_lui_Geranium

04.05.2007 2:22     citat 

Problema este ca, stiindu-se dinainte ca sunt chestii fictzionale, va lipsi oarece sare , piper, adrenalina si inca o "ina" de-asta al carei nume nu mi-l amintesc... (acetil-colina ???).

Dar la cate chestii reale dar cu iz de telefantezie stiu eu, cred ca as lua locul 1.

Si daca se da un premiu in bani, ma inscriu la concurs. Propun suma de 20 RON per participant...
(Vreau sa fac un gard nou si bun la cimitir, de-aia-mi trebuie banii aceia...foarte fericit).

sus

Denunta
Cora

04.05.2007 2:56     citat 

----------
Sotul_lui_Geranium a scris:
...
Si daca se da un premiu in bani, ma inscriu la concurs. Propun suma de 20 RON per participant...
(Vreau sa fac un gard nou si bun la cimitir, de-aia-mi trebuie banii aceia...foarte fericit).
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
Carmella

04.05.2007 3:15     citat 

----------
Sotul_lui_Geranium a scris:
si inca o "ina" de-asta

----------

coca ? hero ? lecitina ? rad

sus

Denunta
Sotul_lui_Geranium

04.05.2007 5:20     citat 

Nu, e vorba de alta "ina"... n-am timp sa mai verific la ce serveste, dar cred ca ar putea fi vorba de serotonina.

Relativ la chestia cu fondul de premiere: pentru persoanele domiciliate in strainatate se percepe aceeasi cifra, 20, dar in moneda tzarii respective ( pt. USA, Canada, Australia si Noua Zeelanda, dolarul tarii respective, pt. Europa, euro, pt. Anglia, lira sterlina... foarte fericit foarte fericit )

sus

Denunta
Carmella

04.05.2007 11:47     citat 

Pai cum adica ?! Participant e ala de posteaza povestea ? Pai nu e de-ajuns ca facem entertainment ? rad

sus

Denunta
fluffy

05.05.2007 7:30     citat 

Iaca si Scufita... cam greu a ajuns aci... ca deh, pana sa ajunga cu cosuletul la bunicuta, s-a intalnit si cu niste capcauni la servici de i s-au facut rosiile din cosulet bulion. prostit

Acu e treaza de la ora 7 si gata de aberat...

Ralus, shall I call a priest? Do you still need one? Or are you all done casting the spell??

A propos de spell... poate reusesti vreuna care sa ne protejeze pe noi impotriva unora care vin cu fantasmagorii...

On second thought... daca nu era povestea cu personalitatea bancara cu probleme de casnicie, nu se initia subectu' asta care este! foarte fericit

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 15 ani, 7 luni
mara: 12 ani, 10 luni

06.05.2007 10:31     citat 

am facut spelu' da tot ar mai fi bun un priest virtual ca cine stie ce talente mai are foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 19 ani, 11 luni

28.05.2007 9:00     citat 

Oricine ar fi fost cu ideea (si stie la ce ma refer), premiez Mai ales, premiul pentru castigarea naivitatii mele nemarginite! Poate o sa ma invat si eu minte intr-o buna zi.
trist

sus

Denunta
ddadriana

28.05.2007 10:40     citat 

Eu de mult o banui pe amaliaradu, ca se joaca si ea cu noi. M-i se pare totul atit de ireal ce povesteste ea.

sus

Denunta
mianda

28.05.2007 10:50     citat 

Ce povesteste?Un link te rog, ca nu-s pe faza...

sus

Denunta
Carmella

28.05.2007 3:15     citat 

Startul a fost de nota 10, macar de-ar fi tot asa si-n continuare rad

Dupa cum se vede s-a descurcat lumea si fara reguli foarte stricte, asa ca dati-i drumu' la RPG !!

(in scleroza mea nu-mi mai aduc aminte, de la ce subiect s-a desprins ideea asta cu RPGu' confuz )

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: