· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna 2006 - cap. 58
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna 2006 - cap. 58     
Ruxi_Mici

Copii
Alexandra: 14 ani, 3 luni
Matei: 11 ani, 10 luni

06.05.2007 8:11   Bebelusi de toamna 2006 - cap. 58  citat 

Fetelor care nu ati mai scris de mul timp: ursulina, ZCLR, anca79, liabalmez, helem, catimatei, Amoodia, bianca_ve, lole, peach_danandrei ... veti putea aparea din nou in lista cand va veti exprima aceasta dorinta ... Va asteptam cat mai curand.

------------------------ sarut ---------------------------Bebelusi de 8 lunitze ----------------------------- sarut ---------------------------

01.09 - Ana Iarina (puiutza de adnas), 3,400 kg, 56 cm, alimentatie diversificata , poze
02.09 – Ioan Alexandru (pui de ursulina), 3,400 kg, 55 cm, alimentatie diversificata

------------------------ sarut ---------------------------Bebelusi de 7 lunitze ----------------------------- sarut ---------------------------

08.09 - Estefania (puiutza de nerea), 2,500 kg, 44 cm, alimentatie diversificata
10.09 - Rares - Matei (pui de danny_ro), 3,000 kg, 51 cm, alimentatie diversificata, poze, Bucuresti-Colentina
11.09 - Erik (pui de biancaiulia), 3,200 kg, 51 cm, alimentatie diversificata
17.09 - Ruxandra (puiutza de sophia3), alimentatie diversificata
19.09 – Alesia Alexandra (puiutza de peppe0604), 3,350 kg, 50 cm, Iasi
21.09 - Eric Joel (pui de bdelmari), 3,090 kg, 55 cm, alimentatie diversificata
25.09 – Ana Catinca (puiutza de pogos)
26.09 - Federica (puiutza de ANA_B), 3,130 kg, 49 cm, alimentatie diversificata
27.09 - Stefania (puiutza de margot), 3,100 kg, 50 cm, alimentatie diversificata
28.09 - Anastasia (puiutza de nicoleta121), 3,100 kg, 49 cm
29.09 – Eduard Cristian (pui de bblusa), 2,800 kg, 51 cm, alimentatie diversificata
29.09 - Anna (puiutza de ralus), 3,300 kg, 51 cm, alimentatie diversificata
03.10 - Stefan (pui de Lili_R), 3,550 kg, 53 cm, alimentatie diversificata, poze
04.10 - Liana Maria (puiutza de alexasicoe), 2,900 kg, 49 cm, alimentatie diversificata, poze
06.10 - David Petru (pui de iubu77), 3,450 kg, 50,5 cm

------------------------ sarut ---------------------------Bebelusi de 6 lunitze ----------------------------- sarut ---------------------------

10.10 - Alexandra (puiutza de Ruxi_Mici), 3,410 kg, 48,5 cm, alimentatie diversificata , poze, Bucuresti-Pta Sudului
11.10 – Vlad (pui de bianca_ve), 3,300 kg, 52 cm, alimentatie diversificata
12.10 - Alexia Sophia (puiutza de Carlex), 3,450 kg, 53 cm, alimentatie diversificata, poze
15.10 – Alexandru Ionut (pui de hermine), 4,050 kg, 52 cm, alimentatie artificiala
16.10 – Elouan (pui de Teodora29), 2.930 kg, 48 cm, alimentatie diversificata, poze
18.10 – Isabella (puiutza de anima_dia), 3100 kg, 50 cm, alimentatie diversificata , poze
19.10 - Darius (pui de adelapatricia), 4,000 kg, 53 cm, alimentatie naturala , Toplita/Harghita
19.10 - Tudor Stefan (pui de KiKilinis), 3,880 kg, 50,5 cm, alimentatie naturala , Bucuresti
19.10 - Boris (pui de bavi), 3,600kg, 50 cm, alimentatie diversificata, Bucuresti
20.10 – Vlad - Alexandru (pui de sburac), alimentatie diversificata, Bucuresti
21.10 - David (pui de paganika), 4,330kg, 54 cm, alimentatie diversificata, poze
22.10 - Andrei Mattia (pui de Amani), 3,600 kg, 56 cm
26.10 - Calin (pui de franceska1), 3,240 kg, 52 cm, alimentatie naturala , poze
28.10 – Teresa Natalia (puiutza de kimm), 2,150 kg, 47 cm, alimentatie diversificata
30.10 – Eduard Andrei (pui de Dana_Lutic&Eagles), 2,840 kg, 50 cm, alimentatie diversificata , poze, Bucuresti-Patinoarul Floreasca
02.11 – Mario (pui de Dia27), 2,400 kg, 48 cm, alimentatie artificiala
02.11 – Arianna (puiutza de irinuta78), 2,965 kg, 49cm, alimentatie artificiala
05.11 – Maia Gabriela (puiutza de Awa), 3,750 kg, 55 cm, alimentatie naturala
06.11 – Bendis (puiutza de gazzella), alimentatie diversificata, povestea nasterii lui Bendis

------------------------ sarut ---------------------------Bebelusi de 5 lunitze ----------------------------- sarut ---------------------------

08.11 – Andrei Darie (pui de roxanamirela), 3,450 kg, 49 cm, alimentatie naturala, poze, Bucuresti-Militari, povestea nasterii
12.11 - Andrei Stefan (pui de ancastefan), 3,180 kg, 53 cm, alimentatie naturala, poze
16.11 - Sonia Stefania (puiutza de 16112006), 3.100 kg, 50 cm, alimentatie diversificata
20.11 - Tudor (pui de viuta), 2.890 kg, 55 cm, alimentatie diversificata

Avem 18 fetite si 18 baietei ... sa ne creasca mari, sanatosi si voiosi !!!

Nota:
- Cine doreste sa existe in dreptul sau link la albumul pozelor lui bebe, sa imi aduca la cunostinta adresa;
- Daca doriti sa atasati o poza mesajului, accesati site-ul www.holdthatpic.com, uploadati poza dorita, apoi copiati textul rezultat la Bbcode (aflat in casuta de sub mijlocul pozei) in fereastra de raspuns alaturi de mesaj. ATENTIE: marimea pozei sa nu afecteze fereastra astfel incat sa faca necesara utilizarea barei de scroll orizontal. Pentru a verifica atasarea corecta a pozei apasati butonul Vizualizare si daca este ok, apasati butonul Trimite. Succes.

sus

Denunta
Lili_R

Copii
Stefan: 14 ani, 3 luni

06.05.2007 8:17     citat 

kiki simpatic pustiul tau ! imi place cum sta cu picioarele incrucisate si e foarte , foarte concentrat ! sarut
danny frumoase aminalutele , dar Alex are asa ochisori frumosi sarut
Noi avem la Constanta un lup , si sunt tare curioasa cum va reactiona cand mergem cu pustiul acolo !
Rox deocamdata eu zic ca nu are rost sa iti faci probleme , toate la timpul lor trag cu ochiul sigur vei gasi o solutie la aceasta problema sarut

Ieri am iesit cu niste prieteni la pizza si am stat cam mult jenat pustiul a fost cuminte , dar cand am ajuns acasa mi se parea atat de schimbat , parca a crescut mult si e mai matur . Recunosc ca ne-a fost tare dor de el si lui i-a fost dor de noi , am simtit foarte fericit Era asa fericit ca am venit , ne-am jucat o gramada !

sus

Denunta
viuta

Copii
Tudor Andrei: 14 ani, 1 luna

06.05.2007 8:57     citat 

La multi ani, David!
La multi ani, Bendis!
Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!!

sus

Denunta
bavi

Copii
Boris: 14 ani, 2 luni

06.05.2007 10:14     citat 

la multe lunite David Petru si Bendis , sa cresteti mari si frumosi sarut sarut sarut
sincer nici eu nu mai stiu ce sa mai inventez ca Boris sa mannace piureul de legume confuz confuz confuz si asta ptr. ca s-a plictisit de el scot limba scot limba azi o sa ii dau la pranz carne de pui+cartof +branzica , asa ca mai facem pauza la morcov ptr. ca ieri i-am dat cam mult si toata ziua a facut caca portocaliu iar funduletul lui are cam tot aceeasi culoare foarte fericit foarte fericit
fetelor voi in suc ati bagat si sfecla rosie? o fi buna ptr. ei la aceasta varsta??

sus

Denunta
roxanamirela

Copii
Andrei Darie: 14 ani, 2 luni
alaptat, purtat, rasfatat

06.05.2007 10:29     citat 

Ruxi multumim de listutza!Vad ca este egalitate! sarut

Lili asa este, voi vedea! Ati fost plecati fara Stefan!!!! zambet Vad ca v-a fost dor de e (normal!)l!! rad rad sarut

Eu am visat ca ma rapisera niste gravide pt bani si eu eram cu gandul la Darie ca e nehranit si ca nu o sa-l mai vad.M-am trezit plangand si urland.Si inca simteam durerea in suflet!!Groaznic!

Bendis la multe lunitze!Sa fii norocoasa, sanatoasa si cuminte!
David la multe lunitze!Noroc si sanatate!

Bavi nu stiu de sfecla rosie trist

rox

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 14 ani, 3 luni
mara: 11 ani, 6 luni

06.05.2007 10:52     citat 

la multi anisori bendis si david!

sus

Denunta
Lili_R

Copii

06.05.2007 11:05     citat 

Rox ce vis !!!!!!! bine ca e doar vis trag cu ochiul sarut
Da , am fost fara Stefan pentru ca nu avea rost sa il chinui sa stea cu noi si apoi avem cu cine sa-l lasam ! E foarte atasat de parintii mei , niciodata nu a plans cand l-am lasat in grija lor zambet

sus

Denunta
ANA_B

Copii
Venetia: 27 ani, 5 luni
Federica: 14 ani, 3 luni

06.05.2007 11:22     citat 

Rox ce cosmar!!! Bine ca a fost doar un vis!

Lili ma bucur ca v-ati simtit bine, si ce norocosi sinteti ca aveti cu cine sa-l lasati la nevoie ! E normal sa va fie dor de el zambet

Bendis si David la mai multe lunite sarut

Ruxi multumim pentru listuta sarut

sus

Denunta
Lili_R

Copii

06.05.2007 11:32     citat 

Ana pentru asta exista bunicii trag cu ochiul eu ma bucur ca ii place sa stea cu ei !

sus

Denunta
kimm

06.05.2007 11:32     citat 

Bendis si David la multzi ani sa fiti sanatosi piticutzilor sarut

roxa niste gravideee? rad super tare! eu de cand am copil mi-e frica sa nu patzesc..orice..ca ma gindesc ca nu are cine sa ingrijeasca si sa iubeasca bebelina

sus

Denunta
kimm

06.05.2007 11:38     citat 

in plus mi-e frica de cutremur ,de furtuni ,de seceta, de razboi, de poluare, de schimbarile de clima, de nebunii care umbla liberi, ....samd.toate astea de cand am bb

sus

Denunta
Lili_R

Copii

06.05.2007 11:50     citat 

----------
kimm a scris:
in plus mi-e frica de cutremur ,de furtuni ,de seceta, de razboi, de poluare, de schimbarile de clima, de nebunii care umbla liberi, ....samd.toate astea de cand am bb
----------

Un banc de duminica sa-ti mai treaca de ganduri negre trag cu ochiul

Sotia lui Mick îl însela cu prietenul lui cel mai bun când suna telefonul. Se da jos din pat si dupa o scurta conversatie se întoarce calma.
- Cine era? întreaba Peter.
- Oh, era Mick, raspunde ea calma.
- Aoleo, atunci ar fi mai bine sa plec!
- Stai linistit - este în bar si joaca biliard cu tine.

sus

Denunta
roxanamirela

Copii
Andrei Darie: 14 ani, 2 luni
alaptat, purtat, rasfatat

06.05.2007 11:50     citat 

----------
kimm a scris:
----------

idem

Lili si Darie are bunici.............dar nu sa stau cu el! plang sau sunt foarte trist

rox

sus

Denunta
Lili_R

Copii

06.05.2007 11:54     citat 

Rox na pai imi pare rau ca bunicii nu isi fac datoria trist Ai mei l-au dorit atat de mult pe Stefan , deabia asteptau sa se nasca zambet isi faceau deja planuri , eu si Bogdan radeam de ei , dar sunt ok . Nu se baga peste ceea ce decidem pentru el si nu vin cu idei si sfaturi ! Au grija vecinii de asta rad rad scot limba

sus

Denunta
kimm

06.05.2007 12:20     citat 

va scrisesem mai inaite dar raspunsul s-a lipit la subiectul inchis...ciudaaaat!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: